PDA

View Full Version : κουβεντούλα για την εκτροφή γουρουνιών

-delfinaki-
22.03.2012, 13:37
Γεια χαραντάν αγρότες!

Εδώ θα μπορείτε να συζητήσετε για την εκτροφή γουρουνιών.

Σχετική ανακοίνωση υπάρχει εδώ http://el.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?p=1574095#post1574095

Συχνές ερωτήσεις μπορείτε να δείτε εδώ http://el.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=57130&page=2

Σας ευχόμαστε καλή διασκέδαση:)

magicofantasy
22.03.2012, 13:42
τελεια επιτελους κατι νεο ομως τι ειναι αυτο στην αποστολη ''ροζ πυρετοσ στην φαρμα '' αποστολη 3 , τι ειναι αυτοι οι αριθμοι στις αμοιβες κατω απο τα π.ε (3,8,15) ειναι φιορινια , γουρουνια , τι ??

-ΜΠΕΣΣΥ-
22.03.2012, 13:59
Καλησπέρα!
Στις σ.ε λέει 960 καρφιά όμως εδώ:
http://img94.imageshack.us/img94/7178/f21e.jpg

-delfinaki-
22.03.2012, 14:17
τελεια επιτελους κατι νεο ομως τι ειναι αυτο στην αποστολη ''ροζ πυρετοσ στην φαρμα '' αποστολη 3 , τι ειναι αυτοι οι αριθμοι στις αμοιβες κατω απο τα π.ε (3,8,15) ειναι φιορινια , γουρουνια , τι ??
είναι τροφές γουρουνιών, προστέθηκε και στις ΣΕ

Καλησπέρα!
Στις σ.ε λέει 960 καρφιά όμως εδώ:

καλησπέρα! υπάρχει λάθος στα γραφικά.

magicofantasy
22.03.2012, 14:21
είναι τροφές γουρουνιών, προστέθηκε και στις ΣΕ

αααα οk euxaristw

thena
22.03.2012, 14:27
:d ειναι πολυ γλυκουλικα τα γουρουνακια ,ισωσ τα ποιο ωραια για μενα μεχρι τωρα.....αλλα ηθελα να ρωτησω γιαι δεν αλλαζουν κ οι χλ σταυλοι?

el_pexlibanidoy
22.03.2012, 14:28
μια ερωτηση.εχει χαθει απο τουσ σταυλουσ μου το απλο εργαστηρι τρουφασ που ειχα πριν τισ τελευταιεσ αποστολεσ.υπαρχει καμια εξηγηση???

despina69
22.03.2012, 14:36
τελεια ειναι. επιτελουσ καινουριεσ καμπανιεσ , βαλτε κιαλεσ βαρεθηκαμε να καθομαστε

-delfinaki-
22.03.2012, 14:36
:d ειναι πολυ γλυκουλικα τα γουρουνακια ,ισωσ τα ποιο ωραια για μενα μεχρι τωρα.....αλλα ηθελα να ρωτησω γιαι δεν αλλαζουν κ οι χλ σταυλοι?
δεν έχουν αλλάξει οι συγκεκριμένοι στάβλοι.

μια ερωτηση.εχει χαθει απο τουσ σταυλουσ μου το απλο εργαστηρι τρουφασ που ειχα πριν τισ τελευταιεσ αποστολεσ.υπαρχει καμια εξηγηση???
ναι υπάρχει πρόβλημα και υπάρχει ανοικτό θέμα εδώ
http://el.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?p=1574181#post1574181

thena
22.03.2012, 15:55
καλησπέρα! υπάρχει λάθος στα γραφικά.

θα φτιαχτει αυτο γιατι δεν δεχεται την κανονικη ποσοτητα:(

-delfinaki-
22.03.2012, 15:56
θα φτιαχτει αυτο γιατι δεν δεχεται την κανονικη ποσοτητα:(
ναι θα διορθωθεί.

magicofantasy
22.03.2012, 18:14
αφου μπηκε νεα εκτροφη ζωου τότε πρέπει να μπει και στην ρουνα του δεντρου , λετε να γινει αυτο στο μελλον ??

totula
22.03.2012, 22:47
Η ανακοίνωση γράφει πως ό,τι είχαμε σε στάβλους γουρουνιών θα επιστραφεί σε εργαστήριο τρούφας. Τι θα γίνει με μας που είχαμε αρκετούς στάβλους με σκοπό τη διεξαγωγή της αποστολής Κιβωτός του Νώε; Τα εργαστήρια δεν εξυπηρετούν σ΄αυτή την περίπτωση. Μήπως να ανοίξετε μια ανάρτηση όπου θα σημειώνουμε το ID μας εμείς που δεν είχαμε εργαστήρια; Ευχαριστώ!

-raniarania-
22.03.2012, 23:13
Η ανακοίνωση γράφει πως ό,τι είχαμε σε στάβλους γουρουνιών θα επιστραφεί σε εργαστήριο τρούφας. Τι θα γίνει με μας που είχαμε αρκετούς στάβλους με σκοπό τη διεξαγωγή της αποστολής Κιβωτός του Νώε; Τα εργαστήρια δεν εξυπηρετούν σ΄αυτή την περίπτωση. Μήπως να ανοίξετε μια ανάρτηση όπου θα σημειώνουμε το ID μας εμείς που δεν είχαμε εργαστήρια; Ευχαριστώ!

καπου διαβασα οτι θα μπορεις να στειλεις στην υποστηριξη για να σου αλλαξει τα εργαστηρια με σταβλους.
παντως νομιζω οτι αν εχεις χτ συμφερει να κρατησεις τα εργαστηρια και να αγορασεις νεους σταβλους

freaky658
23.03.2012, 07:49
πάντως αυτό το να πάρουμε εργαστήρια αντί για στάβλους, δεν μπορώ να το καταλάβω. προσωπικά έχω 30 στάβλους. είχα 1 εργαστήριο και χθες έφτιαξα άλλα 4, καθώς δεν είχα δει την ανακοίνωση. επιπλέον, με τα αποθέματα που ήδη είχα, έχω ολοκληρώσει τα 5 πρώτα βήματα και αύριο θα κάνω και το 6ο βήμα της αποστολής. τι να τα κάνω τα 35 εργαστήρια; με τον τρόπο που παίζω το παιχνίδι έχω υπολογίσει πως 4-5 εργαστήρια μου είναι υπερ-αρκετά για να τελειώνω με σχετική άνεση τις αποστολές και να έχω γρήγορα ένα νέο απόθεμα. σκεφτόμενη δε, πως λίαν συντόμως μπορεί να εμφανιστούν τα "τρουφόδεντρα", καταλαβαίνει κανείς πως η λύση που μας προτείνετε δεν είναι και η ιδανικότερη.
35 εργαστήρια σημαίνουν 70 γουρουνάκια την ημέρα, άρα εγώ δεν θα τα χρησιμοποιήσω ποτέ όλα αυτά. αφήστε που θα πρέπει να βγάλω όλα μου τα εργαστήρια και τους στάβλους. κι όλα αυτά τι θα μου προσφέρουν; θα τελειώσω την αποστολή σε καμιά εβδομάδα. ε, και; πως θα μπορώ να πουλήσω την τρούφα; μα θα πρέπει να αγοράζω γουρουνάκια. ναι θα έχω κέρδος για ένα πολύ σύντομο χρονικό διάστημα, αλλά μετά τι; και μη μου πείτε πως μπορώ να τα δωρίσω. αυτή δεν είναι απάντηση.

ελπίζω οι ιθύνοντες να επανεξετάσουν το θέμα και αν η εταιρία θέλει να αποζημιώσει τους παίκτες για λάθη και παραλείψεις, ας δώσει σε όλους τους παίκτες από 1 εργαστήριο.

-snorkel-
23.03.2012, 07:51
οποιος παίκτης θέλει πίσω τα χοιροστάσια μπορεί να απευθυνθεί στην υποστήριξη, μετά την πίστωση των εργοστάσιων τροφών για να σας τα ανταλλάξει.

να γνωρίζεται ομως οτι κάτι τέτοιο δεν θα σας συμφέρει. ;)

ntinakii23
23.03.2012, 08:32
μπερδεύτηκα και νόμιζα ότι ήταν σήμερα τα γεννητούρια με τη σέσουλα κι έβαλα όλα τα γουρούνια για αναπαραγωγή και τέλειωσα τις σούπερ τροφές μου (νομίζω 111).τί μου προτείνετε να τα μαζέψω τώρα ή να τα αφήσω για αύριο το πρωί;

freaky658
23.03.2012, 08:39
ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, τουλάχιστον τώρα όμως έχουμε την επιλογή. εντάξει, υποθέτω πως θα μπεί κάποιο νέο επάγγελμα, αλλά όπως είπα τουλάχιστον τώρα μπορούμε εμείς να επιλέξουμε και η ευθύνη θα είναι δική μας. και πάλι ευχαριστώ :)

katerinamee
23.03.2012, 08:47
μπερδεύτηκα και νόμιζα ότι ήταν σήμερα τα γεννητούρια με τη σέσουλα κι έβαλα όλα τα γουρούνια για αναπαραγωγή και τέλειωσα τις σούπερ τροφές μου (νομίζω 111).τί μου προτείνετε να τα μαζέψω τώρα ή να τα αφήσω για αύριο το πρωί;
μαζεψε τα αυριο καλυτερα!!ειναι κριμα να μην παρεις τα διπλα!!!

djodykarka
23.03.2012, 08:50
τα νεα γραφικα απ τα γουρουνακια ειναι πολυ ωραια (οπως και των προβατων)!!!:) σταδιακα θα αλλαξουν τα γραφικα απο ολους τους σταβλους???:)

ntinakii23
23.03.2012, 09:01
μαζεψε τα αυριο καλυτερα!!ειναι κριμα να μην παρεις τα διπλα!!!

Σ'ευχαριστώ για την απάντηση..:)
Θα τα αφήσω όπως είναι και θα τα μαζέψω αύριο..

αγροτης50
23.03.2012, 11:32
Περιμενα πως και πως την εκτροφη γουρουνιων και παραγματι ειναι πολυ ωραια!!! Αυριο θα βαλω πολλα εκτροφεια και θα αγορασω μπολικη σουπερ τροφη για να παρω οσο το δυνατον πιο πολλα γουρουνακια!!!:p:p

loukilouk1975
23.03.2012, 12:28
καλημερα, πω πω μιλαμε για πολυ σφιξιμο βρε παιδι στιs εκτροφεs γουρουριων ειπαμε οχι κ ετσι ελεοs δωστε λιγο λασκα............. Το θεμα >γεννητούρια με τη σέσουλα< γιατι ειναι κλειστο????? δεν επρεπε να ειναι ανοιχτο??

mam-ra
23.03.2012, 12:31
καλημερα, πω πω μιλαμε για πολυ σφιξιμο βρε παιδι στιs εκτροφεs γουρουριων ειπαμε οχι κ ετσι ελεοs δωστε λιγο λασκα............. Το θεμα >γεννητούρια με τη σέσουλα< γιατι ειναι κλειστω????? δεν επρεπε να ειναι ανοιχτο??

Θα ανοίξει όταν θα είναι online το event.

loukilouk1975
23.03.2012, 12:35
Θα ανοίξει όταν θα είναι online το event.
ααααααα συγνωμη πω πω εχασα τηs μερεs νομιζα ειναι σαββατο σημερα αν ειναι δυνατον, τσαμπα χαλασα ενα σορο σ,τ ..(οποτε παιρνω πισω το σφιξιμο που ειπα) ευχαριστω

-Ορέστης-
23.03.2012, 17:41
Καλησπερα! :) Πολυ ομορφα τα νεα γραφικα των γουρουνιων μας! :p Προσπαθω να τελειωσω τις δυο νεες αποστολες (τρουφας και γουρουνιων). Καλη συνεχεια σε ολους! :)

N1ck007
23.03.2012, 18:33
και κει που λες οτι σταθεροποιουνται καποια πραματα...τσουπ...2 νεες αποστολες με γουρουνια.
Τσουπ...γεννητουρια με τη σεσουλα αυριο.
Τι καλα που θα ηταν να ειχαμε και τους σταβλους πισω πριν αρχισει τουλαχιστον το event με τα γεννητουρια.
Το κανε το θαυμα της παλι η Bigpoint...Ευγε.

stamaki_1
24.03.2012, 07:04
καλημέρα και από μένα. θα ήθελα να σας ρωτήσω το εξής, (κάτι ανάλογο δεν μπόρεσα να το βρω ή δεν υπάρχει σχετικά). όταν γίνεται το μάζεμα από ένα χοιροστάσιο, δεν υπάρχει καθόλου ήχος των συγκεκριμένων ζώων, σε αντίθεση με τους υπόλοιπους που ακούγεται ο χαρακτηριστικός ήχος του αντίστοιχου ζώου. σας έχει αναφερθεί κάτι σχετικά και αναμένουμε?
σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και αναμένω την απάντησή σας..

kikara1
24.03.2012, 07:44
καλημέρα και από μένα. θα ήθελα να σας ρωτήσω το εξής, (κάτι ανάλογο δεν μπόρεσα να το βρω ή δεν υπάρχει σχετικά). όταν γίνεται το μάζεμα από ένα χοιροστάσιο, δεν υπάρχει καθόλου ήχος των συγκεκριμένων ζώων, σε αντίθεση με τους υπόλοιπους που ακούγεται ο χαρακτηριστικός ήχος του αντίστοιχου ζώου. σας έχει αναφερθεί κάτι σχετικά και αναμένουμε?
σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και αναμένω την απάντησή σας..

Θα συμφωνήσω με την σειρά μου και εγώ με την/τον συμπαίκτη μου. Και σε μένα υπάρχει πρόββλημα με τον ήχο στα γουρούνια και μόνο εκεί, και όταν τα ζώα μπαινουν στην αποθήκη, και στο χοιροστάσιο (καινούργιο). Ενώ σε κλασικό χοιροστάσιο+, γουρουνιών ο ήχος ακούγεται κανονικα. Θα μπορούσε καποιος υπεύθυνος να μας απαντησει σχετικά με την πρώτη ευκαιρία?? Νά'στε καλά..

stratosr1
24.03.2012, 07:48
ωραια η νεα εκτροφη γουρουνιων αλλα πφφ.... ρε παιδια δεν ξερω τι να εκτρευσω(400+ Σουπερ τροφες) γουρουνια η νυχτεριδεσ ρε παιδια??? με ποιο θα βγαλω πιο πολλα φραγκα???? θα ηθελα να μου λεγατε τις γνωμες σας :o

-Ορέστης-
24.03.2012, 07:49
ωραια η νεα εκτροφη γουρουνιων αλλα πφφ.... ρε παιδια δεν ξερω τι να εκτρευσω(400+ Σουπερ τροφες) γουρουνια η νυχτεριδεσ ρε παιδια??? με ποιο θα βγαλω πιο πολλα φραγκα???? θα ηθελα να μου λεγατε τις γνωμες σας :o
Σου προτεινω τα γουρουνια γιατι ειναι νεα στο παιχνιδι και ο κοσμακις τα θελει πολυ! :p;)

katerina8anos
24.03.2012, 08:59
καποιος αδμιν/μοδ να απαντησει παρακαλω.

υπαρχει προβλημα με το ροζ ζελε??
γιατι δεν εχει πεσει στο μισο ο χρονος εκτροφης?

mife04
24.03.2012, 09:07
μόλις πήγα να μαζέψω τα εκτροφεία (έκανα πρώτα ανανέωση και φαίνεται μόνο η προσφορά σ.τροφής) και μου έβγαλε ένα καφέ γουρούνι μόνο!!!!! Μαζί δεν ξεκίναγε το event γεννητούρια με τη σούπερ τροφή??? Τελικά πότε να τα μαζέψω????:confused:

polulogou
24.03.2012, 09:07
καλημερα!

εκανα 2 ανανεωσεις κ στο ταμπελακι δεν βγηκε ο χρονος για τα γεννητουρια αλλα μονο της προσφορας σουπερ τροφης..:o

katerinamee
24.03.2012, 09:08
μόλις πήγα να μαζέψω τα εκτροφεία (έκανα πρώτα ανανέωση και φαίνεται μόνο η προσφορά σ.τροφής) και μου έβγαλε ένα καφέ γουρούνι μόνο!!!!! Μαζί δεν ξεκίναγε το event γεννητούρια με τη σούπερ τροφή??? Τελικά πότε να τα μαζέψω????:confused:
κ σε εμενα το ιδιο συνεβη!!

fisherman65
καποιος αδμιν/μοδ να απαντησει παρακαλω.

υπαρχει προβλημα με το ροζ ζελε??
γιατι δεν εχει πεσει στο μισο ο χρονος εκτροφης?

Πρέπει να το βάλεις πριν αρχίσει η εκτροφή, πριν βάλεις τα 4 ζωάκια. Σε μένα λειτουργεί κανονικά.

Tartar03
Γιατί δεν έχει αρχίσει ακόμη το event "Γεννητούρια με την σέσουλα";

stratosr1
24.03.2012, 09:16
παιδια μην μαζευετε το λεει και στην επισημη ανακοινωση υπαρχει προβλημα με το εβεντ γεννητουρια με τη σεσουλα:o

ΗΡΑ88
24.03.2012, 09:22
ανακοίνωση για έναρξη ήταν για 11.00 αλλά η ανακοίνωση προβλήματος ήταν 11.09!!! ευχαριστώ που έχασα γιατί τα μάζεψα

aspasiadalaveri
24.03.2012, 09:24
την πατησααααααα..........:( γεμισα το χωραφι με κλουβια....εβαλα εκτροφες με γουρουνια....κ μπηκα 11.15 να μαζεψω....αλλα......δυστυχως... εν πηρα τιποτα...
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ.....:mad:

stratosr1
24.03.2012, 09:29
εγω ευτυχως προλαβα και το ειδα γιατι ειχα γεμισει φουλ με εκτροφες. ελπιζω να γινει κατι για οσους μαζεψαν αν και δεν νομιζω να υπαρχει καποιος τροπος να αποζημιωθειτε:(

lazos95
Θα μπορούσατε να προσθέσετε πίνακα στις Σ.Ε (σχετικά με τις εκτροφές) με την αξία των γουρουνιών και των προβάτων γιατί δεν υπάρχει θα βοηθούσε πολλούς παίκτες...;)
Όσο για το έβεντ κανένα σχόλιο.....:rolleyes:

polulogou
ολοι το ξερουμε οτι οταν μπαινει ενα εβεντ μπορει να υπαρξει προβλημα..παντα κοιταμε μετα την ανανεωση κ αν στο χρονομετρο εχει μπει το ταμπελακι του εβεντ κ τοτε μονο μαζευουμε!!

geo_liakos
24.03.2012, 09:32
για αποζημίωση θέλουμε
ένα δένδρο αβγών
ένα δένδρο που να αρμέγεις γαλα
10 στάβλους γουρουνιών
άντε και 50 κοτόπουλα μονο

huntellar1010
24.03.2012, 09:33
exei arxisei to event me tis ektrofes:confused:

ntinakii23
24.03.2012, 09:36
ευτυχώς που είδα την ανακοίνωση και δε μάζεψα γιατί από χθες περιμένω να τα μαζέψω (αφού μπερδεύτηκα και νόμιζα ξεκινούσαν χθες τα γεννητούρια).ελπίζω να πετύχω κανένα καλό γουρουνάκι..;)

geo_liakos
24.03.2012, 09:41
ολοι το ξερουμε οτι οταν μπαινει ενα εβεντ μπορει να υπαρξει προβλημα..παντα κοιταμε μετα την ανανεωση κ αν στο χρονομετρο εχει μπει το ταμπελακι του εβεντ κ τοτε μονο μαζευουμε!!

γεια σου πολυλογού με την πάντα καλή και συμπαραστατική συμπεριφορά σου
όχι σαν εμενα που δεν ξέρω τι ζητάω εε?
πολύ κακός πολύ!!!!!

μα εσυ δεν θέλεισ τιπτς?
'μα παρε κατι

polulogou
24.03.2012, 09:51
γεια σου πολυλογού με την πάντα καλή και συμπαραστατική συμπεριφορά σου
όχι σαν εμενα που δεν ξέρω τι ζητάω εε?
πολύ κακός πολύ!!!!!

μα εσυ δεν θέλεισ τιπτς?
'μα παρε κατι

ο νεος ειναι ωραιος(εγω δλδ) κ ο παλιος ειναι αλλιως (παλι εγω δλδ) χαχαχα:p
την πατησες λιακο μμμ??? ρωτανε βρε!
σε εχασα.. στειλε κανα πμ!

υ.γ. οι αγροτικοι βοηθοι μετα το 100 επιπεδο δωρεαν:p

buenakias
24.03.2012, 09:56
Όταν αποφασίσετε να ξεκινήσετε το event γράψτε μας.
Υπάρχουν κι αλλού γουρουνάκια που κάνουν εκτροφές και σε περιμένουν ανυπόμονα κιόλας ;)

deppy1970
24.03.2012, 09:59
υπομονή λοιπόν, αλλά όσο κάνουμε υπομονή χάνουμε τον χρόνο του ροζ ζελέ το οποίο πάει χαμένο

tolisskorpios
24.03.2012, 10:30
καλημερα
να ρωτησω και εγω κατι ????
ειπατε οτι θα επστρεψετε για τα χαμενα αντικειμενα ( εργαστηρια τρουφας και σταυλους )
την αντιστοιχη ποσοτητα σε εργαστηρια τρουφας
οσοι δεν τα ηθελαν θα επρεπε να ζητησουν απο την υποστηριξη να τους σταλουν στουλοι αντι για εργαστηρια
εγω γιατι πηρα πισω σταυλους γουρουνιων ???

μηπως πρεπει να υπαρξει μια ανακοινωση για αυτο ??

mijis
24.03.2012, 17:40
οτι επρεπε ιδικα τωρα με το ιβεντ

DEKDEK1
25.03.2012, 00:38
δεν το βρήκα αν απαντήθηκε πουθενά, ούτε το είδα στις ανακοινώσεις, οπότε θα ρωτήσω...
τα χοιροστάσια C + έτσι θα μείνουν; είναι χάλια σε σχέση με τα καινούρια.

-delfinaki-
25.03.2012, 07:36
καλημερα
να ρωτησω και εγω κατι ????
ειπατε οτι θα επστρεψετε για τα χαμενα αντικειμενα ( εργαστηρια τρουφας και σταυλους )
την αντιστοιχη ποσοτητα σε εργαστηρια τρουφας
οσοι δεν τα ηθελαν θα επρεπε να ζητησουν απο την υποστηριξη να τους σταλουν στουλοι αντι για εργαστηρια
εγω γιατι πηρα πισω σταυλους γουρουνιων ???

μηπως πρεπει να υπαρξει μια ανακοινωση για αυτο ??

υπάρχει σχετική ανακοίνωση εδώ http://el.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?p=1577647#post1577647

δεν το βρήκα αν απαντήθηκε πουθενά, ούτε το είδα στις ανακοινώσεις, οπότε θα ρωτήσω...
τα χοιροστάσια C + έτσι θα μείνουν; είναι χάλια σε σχέση με τα καινούρια.
δεν γνωρίζουμε αν θα γίνει κάποια αλλαγή και σ' αυτά.

giorgossavv
25.03.2012, 17:10
Mporeite Na Moy Peite H Anabathmisi Portokali Sto Ergestiri Troufas Posi Wra Kanei, An Exeis Kai Tis Duo Rounes Energopoiimenes Pou Aforoun Stin Miosi Wras?

keftes2010
25.03.2012, 17:21
Καλή η εκτροφή γουρουνιών και καλές θα ήταν και οι σχετικές αποστολές αν δεν καταργούσαν τα φιορίνια που έδιναν όλες οι παλιότερες αποστολές προϊόντων και όχι μόνον.
Τί έγινε, βρε Bp, τα κόψατε λόγω γενικών περικοπών;
Σε κανέναν άλλον παίκτη δεν κακοφάνηκε ή εν λόγω εξαφάνιση της συγκεκριμμένης αμοιβής;:confused:

giorgossavv
25.03.2012, 19:33
Mporeite Na Moy Peite H Anabathmisi Portokali Sto Ergestiri Troufas Posi Wra Kanei, An Exeis Kai Tis Duo Rounes Energopoiimenes Pou Aforoun Stin Miosi Wras?

sugnwmi uparxei kaneis armodios na me apantisi,gia na kserw ti na kanw:o

Kitharokefalos
25.03.2012, 19:50
πόσες μέρες παραμένουν τα ζώα εκτροφής στην λαική αν δεν πουληθούν;

mam-ra
25.03.2012, 19:56

17 ώρες και 16 λεπτά.

πόσες μέρες παραμένουν τα ζώα εκτροφής στην λαική αν δεν πουληθούν;

Ότι βάλετε στη λαϊκή παραμένει εκεί για μία εβδομάδα.

Μετά επιστρέφεται στον αχυρώνα σας, χωρίς όμως να σας επιστραφεί το 10% προμήθειας που έχετε δώσει.

lili1922
30.03.2012, 21:05
τελεια ειναι. επιτελουσ καινουριεσ καμπανιεσ , βαλτε κιαλεσ βαρεθηκαμε να καθομαστε

παρακαλώ απαντήστε μου εκτροφή νυχτερίδων πως γίνεται :confused:

mam-ra
30.03.2012, 21:09
παρακαλώ απαντήστε μου εκτροφή νυχτερίδων πως γίνεται :confused:

Μπορείς να την κερδίσεις στα events πανσέληνου. Δες σε παρακαλώ εδώ: http://el.board.bigpoint.com/farmerama/showpost.php?p=1379424&postcount=8

evridiki
30.03.2012, 21:25
geia sas!!8elw mia voh8eia k den kserw poion na rwthsw..an mporei as me voh8hsei kapoios..emena to ektrofeio mou den paragei nuxterides..ti na kanw gia na paragw?

stratosr1
30.03.2012, 21:52
geia sas!!8elw mia voh8eia k den kserw poion na rwthsw..an mporei as me voh8hsei kapoios..emena to ektrofeio mou den paragei nuxterides..ti na kanw gia na paragw?

δες στο ακριβως πανω ποστ φιλε http://el.board.bigpoint.com/farmerama/showpost.php?p=1379424&postcount=8

evridiki
31.03.2012, 00:37
δες στο ακριβως πανω ποστ φιλε http://el.board.bigpoint.com/farmerama/showpost.php?p=1379424&postcount=8

euxaristw polu!!

enas_wraios
31.03.2012, 22:37
erwtisi...giati enw sti laiki exoun poulithei mia galakteri agelada mou kai ena zaxarenio provato den mou exoun pisrtwthei ta xartotalira?:mad:

------------------------------------------

i mallon den poulithikan alla epestrapsan ston axurwna....
xereis kaneis giati?uparxei kapoio xroniko orio pou menoun sti laiki?

rkatia
31.03.2012, 22:50
i mallon den poulithikan alla epestrapsan ston axurwna....
xereis kaneis giati?uparxei kapoio xroniko orio pou menoun sti laiki?

Οι προσφορές μένουν 7 μέρες στην λαϊκή και αν δεν πουληθούν σε αυτό το διάστημα επιστρέφουν στον αχυρώνα.
Δεν επιστρέφεται όμως το 10% που είναι ο φόρος της λαϊκής.

-Ορέστης-
11.04.2012, 16:50
Η νεα εκτροφη γουρουνιων ειναι φοβερη! :cool:
Ειδικα το γουρουνι κουμπαρας ειναι ολα τα λεφτα! :D:p

Nnikostarss
15.04.2012, 10:11
χριστός ανέστη!
πολύ ωραία η καινούργια εκτροφή !
αντε σιγά σιγά να παίρνουν μέρος και τα άλλα ζώα;)

SMIGOL70
17.04.2012, 19:19
χρόνια πολλά σε όλους. όλες οι εκτροφές είναι φοβερές και ευκαιρία για καινούρια δωράκια και αστεράκια. μακάρι να "ανοίξουν" κι άλλες εκτροφές!:)

pan15200188
18.04.2012, 21:41
Τελεια μ'αρεσει να εκτρεφω ζωα αν και δεν εχω super τροφη

_voskos_
29.04.2012, 08:36
Το τελευταίο event θα μας βοηθήσει αρκετά στην εκτροφή γουρουνιών, αφού εκτός των άλλων δίνει και καφέ γουρούνια καθώς επίσης και γουρούνια με πουλόβερ.!!

Μακάρι η σούπερ τροφή να ήταν ευκολότερη στην παραγωγή για να εκτρέφαμε όλη μέρα..!!

-Ορέστης-
04.05.2012, 21:20
Μακάρι η σούπερ τροφή να ήταν ευκολότερη στην παραγωγή για να εκτρέφαμε όλη μέρα..!!
Χρηστο, αυτο ευχομαστε ολοι μας! :p:rolleyes:

giota19
14.05.2012, 19:30
παιδια ειμαι απλως χρηστης χωρις να βαζω χρηματα στο παιχνιδι και σημερα μου εγινε το ακομα πιο τρελο στην εκτροφη γουρουνιων. ειχα 3 γουρουνια με πουλοβερ και ενα καφε επισης 2 σουπερ τροφες που περιμενα 20 ωρες να τις φτιαξω και λεω θα τα βαλω ετσι για να βγαλω ενα ασπρομαυρο για να μην περιμενω αλλες 40 ωρες για να βγαλω και τεταρτο με πουλοβερ και τελικα το αποτελεσμα ηταν να μου δωσει οχι ασπρομαυρο αλλα ενα με μαλι πουλοβερ ..... ξενερωσα... εξηγηστε μ καποιος το συστημα λειτουργιας εκτροφης και τις πιθανοτητες αυτου. εγω σημερα πηγα μια εβδομαδα πισω...

demon071998
14.05.2012, 19:40
παιδια ειμαι απλως χρηστης χωρις να βαζω χρηματα στο παιχνιδι και σημερα μου εγινε το ακομα πιο τρελο στην εκτροφη γουρουνιων. ειχα 3 γουρουνια με πουλοβερ και ενα καφε επισης 2 σουπερ τροφες που περιμενα 20 ωρες να τις φτιαξω και λεω θα τα βαλω ετσι για να βγαλω ενα ασπρομαυρο για να μην περιμενω αλλες 40 ωρες για να βγαλω και τεταρτο με πουλοβερ και τελικα το αποτελεσμα ηταν να μου δωσει οχι ασπρομαυρο αλλα ενα με μαλι πουλοβερ ..... ξενερωσα... εξηγηστε μ καποιος το συστημα λειτουργιας εκτροφης και τις πιθανοτητες αυτου. εγω σημερα πηγα μια εβδομαδα πισω...

καλησπερα.υπαρχουν κανονες που πρεπει ν ακολουθουμε στις εκτροφες γιατι με τα πειραματα εχω χασει κι εγω πολλα καλα ζωα :( δες στο παρακατω λινκ και τις 2 σελιδες

http://el.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=57130

eirhnhlamprh
28.05.2012, 13:30
γεια σας ηθελα να ρωτησω πωσ μπορω να παρω καφε αγελαδεσ,καφε γουρουνια κτλ???? :confused:

mam-ra
28.05.2012, 13:52
γεια σας ηθελα να ρωτησω πωσ μπορω να παρω καφε αγελαδεσ,καφε γουρουνια κτλ???? :confused:

Δες εδώ σε παρακαλώ: http://el.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=107706

mam-ra
16.06.2012, 15:11
Θέμα κλειστό!