PDA

View Full Version : "Πετάμε ελεύθερα"

Pages : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

1DIMITRIS
16.05.2012, 09:43
Καλημέρα σε όλους. Αφροδίτομαρακι τετραπαχους θα μας κανείς στο τέλος :p ρκαλημερα!ειμαι στην λαικη 11,αλλα δεν ξερω τι εννοειτε!μπορει να μου πει σας παρακαλω καποιος τι κανει ο τζοκερ που λετε?ευχαριστω πολυ!

Ο τζόκερ είναι κάτι καλά ρομπότακια ουγγαρικογερμανικής προέλευσης που έρχονται στις λαϊκές και κάνουν δώρα. Όπως 9999 ντομάτες με 5 χόρτοταλίρα η μια.

liaomi63
16.05.2012, 09:58
καλημέρα και από μένα παιδιά.
ο τζόκερ ήρθε και στην δική μου λαϊκή(03) και πουλάει (πχ. καρότο 2.97).
καλά ε! είναι απίστευτοι μερικοί...
κρίμα που είμαι μπατιράκι...(9000χτ. έχω).

1DIMITRIS
16.05.2012, 10:15
καλημέρα και από μένα παιδιά.
ο τζόκερ ήρθε και στην δική μου λαϊκή(03) και πουλάει (πχ. καρότο 2.97).
καλά ε! είναι απίστευτοι μερικοί...
κρίμα που είμαι μπατιράκι...(9000χτ. έχω).

Καλημέρα . Όταν λέμε τζόκερ εννούμε εξευτελιστικές τιμές σε ακριβά προϊόντα. Όπως τin μια και μοναδική φορά που ήρθε στην λαϊκή μου και πουλούσε 9999 αμύγδαλο με 70000 χόρτοταλίρα

Υ.γ πες λίγο το όνομα σου γιατί δεν ξέρω πως να σε φωνάζω

maraki85
16.05.2012, 10:25
ε να του φορεσει κανα ρουχο γιατι δεν το βλεπω καλα...:p
Δεν αργησα Τασο.... αυτα θελουν δουλεια ...υφασμα πατρον κοψημο ραψημο ...καταλαβαινεις ... ασε που ξοδεψα ενα σκασμο λεφτα στα υφασματα ...πολλα μετρα....
αλλη φορα να ντυσεις κοτοπουλο , το γουρουνι δεν συμφερει ...:D
http://img593.imageshack.us/img593/2512/12004178.jpg

demon071998
16.05.2012, 10:29
ααααχαχαχχχχχχχχχχχχχ Αφροδιτη εισαι απιστευτη! μου εφτιαξες τη διαθεση γιατι απ' το πρωι κλαιω τα αστερακια μου:(. αποφασισα να ανοιξω τον ζωντανο θρυλο για να μην κανω μετακομησεις επαθλων τωρα με τα αναδυομενα οξυγονα και επρεπε να ανοιξω και την προηγουμενη για γρηγοροτερο εργαστηρι (τι να το κανω αυτο?).. 360 αστερακια πρωι πρωι πηγαν υπερ πατριδος και πιστεως...:o:(

liaomi63
16.05.2012, 11:07
ααααχαχαχχχχχχχχχχχχχ Αφροδιτη εισαι απιστευτη! μου εφτιαξες τη διαθεση γιατι απ' το πρωι κλαιω τα αστερακια μου:(. αποφασισα να ανοιξω τον ζωντανο θρυλο για να μην κανω μετακομησεις επαθλων τωρα με τα αναδυομενα οξυγονα και επρεπε να ανοιξω και την προηγουμενη για γρηγοροτερο εργαστηρι (τι να το κανω αυτο?).. 360 αστερακια πρωι πρωι πηγαν υπερ πατριδος και πιστεως...:o:(

Καλημέρα Τάσο. Μην κλαις τα αστεράκια σου,γιατί και για τα εργαστήρια άξιζαν που τα έδωσες. Συντομεύει ο χρόνος και πίστεψε με σε συμφέρει.Εγω δεν το μετάνοιωσα που τα έδωσα.
Όσο για τον ζωντανό Θρύλο δεν σκόπευα να τον ανοίξω αλλά...παρασύρθηκα από εσένα που είπες στην κουβεντούλα οτι θα τον ανοίξεις.Είπα τι στο καλό!Ξέρει καλύτερα ο Τάσος απο μένα.:)

1DIMITRIS
16.05.2012, 11:17
Μην μου τα χαλάς τώρα..:confused::o

Φανούλα πατώντας στο post που αλλαγή μπορείς να γράψεις κάτι που ξέχασες. Μην γράφει έτσι το ένα κάτω από το αλλά απαγορεύεται. Για να τα σβήσεις τώρα πατά αλλαγή μετά διαγραφή και τέλος πατά delete message

demon071998
16.05.2012, 11:18
Φανουλα για να αποφυγεις κανα πολυχρωμο παρασημο ;) μη διπλοποσταρεις.να πατας "αλλαγη" και να συμπληρωνεις στο ποστ σου αυτο που θελεις. φιλικα παντα!
λοιπον για να οργανωθουμε λεμεεε! οι συχνες ερωτησεις αναρτηθηκαν. τα λωτοχαμεμηλα τα ' χουμε. αντε τωρα να μαζεψουμε 1000 οξυγονα.. για περισσοτερους πε αρα και αναδυομενα τρωμε κολοκυθομηλοπιτα, τη συντηρουμε με καροτοψωμα και ανταλλασουμε δωρα οξυγονα.
α, εχουμε και δεξια μπαρα οπως τα χριστουγεννα! δωσε κοσμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε:o

Φριφρι1
16.05.2012, 11:26
Αχ Φανουλα! Αχ Φανουλα! Προλαβεςςςς! Γιατι υπαρχουν κατι παντοκαθαριστες....που ερπουν! Φιδουκλες! Κ εμφανιζονται απο εκει που δεν τους περιμενειςςς! Το νου σουυυ! :p
Τασουλη; Καλα εκανες κ την ανοιξες τη ρουνα! Κ στο τελος τελος...τι τα μαζευεις τα αστερακια; Ο ουρανος εχει τα δικα του! Το δεντρο της σοφιας ομως; Να μεινει με το παραπονο; :p

liaomi63
16.05.2012, 11:27
ουυυυυυφφφφφ.τα κατάφερα!ευχαριστώ παιδια!δέν σκαμπάζω απο κομπιούτερ.:)
να στε καλά.πάω να δω κι εγώ τις συχνές ερωτήσεις.και πάλι ευχαριστώ. είστε οι καλύτεροι!!:)

evieva
16.05.2012, 12:30
Καλησπέρα
Μια συμβουλή που ξέχασα να πω εχθές είναι αφού έχουμε έτοιμη τη ανάρτηση μας πριν πατήσουμε απάντηση να πατήσουμε προεπισκόπηση απάντησης.
Με αυτόν τον τρόπο ξαναδιαβάζουμε τι γράψαμε και κυρίως βλέπουμε αν η εικόνα μας είναι σε νορμάλ μέγεθος και δεν ενοχλεί άλλα θέματα :D
Δημήτρη ευτυχώς κοιμούνται βαριά οι στεκιώτες και δεν πήραν χαμπάρι :cool:

Θα βάλω πάλι τους κανόνες

http://el.board.bigpoint.com/farmerama/announcement.php?f=478

http://el.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=58603
και να προσθέσω ότι απαγορεύεται η αναφορά στο αλκοόλ και οι εικόνες ποτών.

Όσον άφορα το παιχνίδι δείτε αυτό, είναι πολύ εύχρηστο
http://el.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=106779
μπράβο στους συντονιστές
Μαρία ακούς ?? βάλε την σελίδα στα αγαπημένα τώρα :D

αααα και ένα τελευταίο που το έχω και εγώ και είναι χρήσιμο, για όσους μπαίνουν από mozilla firefox
http://el.board.bigpoint.com/farmerama/showpost.php?p=936251&postcount=18

άσχετο, Wallas οπού και να βρίσκεσαι να περνάς καλά :)

βουλα38
16.05.2012, 13:59
sory euh alla epeidh den katalava pou patame to de3h klik mporeis na mou e3hfiseis giati mpenw kai egw apo to monzilla:)

evieva
16.05.2012, 14:08
Πάτα απάντηση εδώ σε αυτό το θέμα και μέσα εκεί που γράφεις πάτα δεξί κλικ
αν έχεις Ελληνικά windows θα δεις Ορθογραφικός έλεγχος
εγώ το έχω τσεκαρισμένο και από κάτω λέει Γλώσσες και έχει την Ελληνική

υ.σ αν κάποιος ξέρει να υπάρχει αυτό και για άλλους περιηγητές καλό θα είναι να μας το πει

nikexad
16.05.2012, 14:11
Ανακεφαλαίωση...

Θέλουμε 1.000 οξυγόνα και 700 πράσινους πόντους για να ξεκλειδώσουμε τη γραμμή φασολιάς με τα διακοσμητικά (1.000 πράσινους πόντους έχουμε ήδη από τα 2 πρώτα μέρη)
Τα διακοσμητικά δίνουν όλα μαζί 1.567 π.ε. επί 2 φορές την ημέρα =3.134 π.ε. ημερησίως.

Η φασολιά όμως δίνει 75 π.ε. επί "επίπεδο" ημερησίως. Αρα όποιος είναι πάνω από το 42 επίπεδο (75 Χ 42=3.150) συμφέρει να ανοίξει τη γραμμή της φασολιάς. Περισσότεροι π.ε. συν την οικονομία χώρου.

Από τους 700 πράσινους πόντους, τους 600 τους παίρνουμε δίνοντας τους λωτούς και τα χαμομήλια που είχαμε απόθεμα (μην το ξανακάνουμε θέμα πως το μάθαμε. Εδώ κόντεψε ν'αρπάξει κάρτα η παίκτρια που το ανακίνησε το θέμα) και τα 1.000 οξυγόνα (200 / ημέρα)

Τους υπόλοιπους 100 πράσινους πόντους τους παίρνουμε δίνοντας 1.000.000 σε αξία χτ αγαθών.
Σε σφενδάμια είναι 5.883, σε αμύγδαλα 6.250, σε χουρμάδες 7.143 και σε τριαντάφυλλο 8.850

Από κει πέρα δίνει ότι έχει ευχαρίστηση ο καθένας για να τσιμπήσει τα υπόλοιπα δώρα (σούπερ τροφή, σούπερ λίπασμα και αστεράκια)

Εύκολο?

liaomi63
16.05.2012, 14:41
καλησπέρα εύα.αν εννοείς τον ορθογραφικό έλεγχο, εγώ μπαίνω από γκουκλ-χρωμ και κάνει το ίδιο. δηλ. μου διορθώνει το κείμενο.

evieva
16.05.2012, 14:56
καλησπέρα εύα.αν εννοείς τον ορθογραφικό έλεγχο, εγώ μπαίνω από γκουκλ-χρωμ και κάνει το ίδιο. δηλ. μου διορθώνει το κείμενο.
πολύ ενδιαφέρον
το έχει ενσωματωμένο θέλεις να πεις ή το πρόσθεσες εσύ ?
δεν έχω δουλέψει το chrome και δεν το ξέρω

FLOWERA
16.05.2012, 14:58
Καλησπέρα
Μια συμβουλή που ξέχασα να πω εχθές είναι αφού έχουμε έτοιμη τη ανάρτηση μας πριν πατήσουμε απάντηση να πατήσουμε προεπισκόπηση απάντησης.
Με αυτόν τον τρόπο ξαναδιαβάζουμε τι γράψαμε και κυρίως βλέπουμε αν η εικόνα μας είναι σε νορμάλ μέγεθος και δεν ενοχλεί άλλα θέματα :D
Δημήτρη ευτυχώς κοιμούνται βαριά οι στεκιώτες και δεν πήραν χαμπάρι :cool:

Τι εννοεί ο ποιητήε???/Συγνώμη η evieva???/

Καλησπέρα, είπα??? δεν είπα????
ΚΑΛΗ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.;);)

evieva
16.05.2012, 15:16
εεε να εχθές το βράδυ σας έκανε μια επίσκεψη ο Δημήτρης :D
αλλά ευτυχώς κοιμόσασταν
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS0Wo8UM5yhboLxEmlvJE08maUVImxZu woqYHb960OD0X8aQPRR

τίποτα σπουδαίο,
έβαλε μια εικόνα μικρή, μικρούλα, τόσο δα

Για να καταλάβεις, το πρωί θα έπρεπε η Φριφρί να μπει στους ιπτάμενους
από την δική σας πόρτα :D

liaomi63
16.05.2012, 15:38
πολύ ενδιαφέρον
το έχει ενσωματωμένο θέλεις να πεις ή το πρόσθεσες εσύ ?
δεν έχω δουλέψει το chrome και δεν το ξέρω

Όχι. Δεν κάνω τίποτα εγώ.Γράφω και όταν κάνω λάθος μου το "κοκκινίζει" και μου έχει και το σωστό.Γράφω από Κύπρο.Εχει σχέση αυτό;Δεν νομίζω.:)
Βρε παιδιά γιατί μου μετατρέπει όλα τα κεφαλαία σε μικρά;; :confused:

evieva
16.05.2012, 15:42
Όχι. Δεν κάνω τίποτα εγώ.Γράφω και όταν κάνω λάθος μου το "κοκκινίζει" και μου έχει και το σωστό.Γράφω από Κύπρο.Εχει σχέση αυτό;Δεν νομίζω.:)
Βρε παιδιά γιατί μου μετατρέπει όλα τα κεφαλαία σε μικρά;; :confused:
Παίζει ρόλο η γραμματοσειρά που έχεις διαλέξει.
Κανε δοκιμές και με άλλες ;)

nikologos
16.05.2012, 15:47
καλησπερα σας!!

Ανακεφαλαίωση...
Εύκολο?

Νικο ευχαριστουμε πολυ για την ανακεφαλαιωση.

ευκολακι φαινεται. και θα πουλησουμε μερικα καραβια καρπους

FLOWERA
16.05.2012, 16:13
εεε να εχθές το βράδυ σας έκανε μια επίσκεψη ο Δημήτρης :D
αλλά ευτυχώς κοιμόσασταν
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS0Wo8UM5yhboLxEmlvJE08maUVImxZu woqYHb960OD0X8aQPRR

τίποτα σπουδαίο,
έβαλε μια εικόνα μικρή, μικρούλα, τόσο δα

Για να καταλάβεις, το πρωί θα έπρεπε η Φριφρί να μπει στους ιπτάμενους
από την δική σας πόρτα :D

Ορίστε??

Γιατί εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω>>>>>>>> ξανθιά δεν είμαι.

maramenidoumaria46
16.05.2012, 16:13
Καλησπερα σε ολους τους προβληματισμενους ιπταμενους!:)
Νικο να εισαι καλα με την αναλυση σου ξεκαθαρισαν καπως τα πραγματα!Ομως εγω με οοολες τις μαρμελαδες παιρνω απο τα διακοσμητικα μου στο 24ωρο πανω απο 28.000 ποντους΄. Αν μπουν κι αυτα ολα τα καινουργια δεν με συμφερει καλυτερα να τα εχω στον κηπο, παρα στην φασολια?Εκει θα δινουν μονο μια φορα τη μερα!:confused:

Παντως εχουν σκοπο να μας ξετιναξουν τις αποθηκες και τους σταυλους!Αν δωσουμε ολα αυτα που ζητανε θα αρχισουμε απο την αρχη τις παραγωγες!Θα μεινουμε στον ασσο!:D

liaomi63
16.05.2012, 16:27
Ευχαριστώ Εύα για την βοήθεια!:)
Θα τα μάθω πού θα μου πάει;;

Κάνω καλά που δίνω όλους αυτούς τους καρπούς;Είμαι επίπεδο 81 και θέλω απεγνωσμένα να αλλάξω επίπεδο...Θα ξεμείνω όμως από τα πάντα...Εσείς τι θα κάνετε; Θα δώσετε ή απλά σαν γνήσιοι σπόροι θα αρχίσετε να πουλάτε;;:confused::eek:

buenakias
16.05.2012, 17:20
Καλησπέρα!!
Αύξησαν τον χρόνο μείωσης του τούρμπο λιπάσματος. Φαίνεται δεν περπάτησε πολύ η σούπερ ντούπερ ιδέα.
Αν δε δουν όμως αύξηση και στα έσοδά τους, να μου το θυμηθείτε ότι θα μας το επιβάλλουν! Γίνονται ολόκληρες οικονομικές αναλύσεις για κάτι τέτοια feautures. Δε υπάρχει περίπτωση να μην τους "βγουν" τα νούμερα ;)

rapunzel2
16.05.2012, 18:03
Γειά σας, γειά σας.

Έτσι είναι Σπυράκο μας. Δεν περπάτησε η πρώτη προσπάθεια και ένα καλύτερο κίνητρο προς τους πελάτες θα δώσει ώθηση στο νέο προιόν ... 35% μείωση στον χρόνο των δέντρων δεν είναι και λίγο. Όσοι κυνηγάνε τους πε και έχουν μόνιμα δέντρα, τουλάχιστον όσοι από αυτούς δεν υπολογίζουν το κόστος ... θα το ξανασκεφτούν.

Δεν με απασχολούν καθόλου οι πε. Μια χαρά είναι το επιπεδάκι μου, 86 και ανεβαίνω σταθερά. Όταν έχουμε happy tree day και αν προλάβω, βάζω δέντρα. Αν όχι δεν με στεναχωρεί. Με νοιάζει όμως το τι βλέπω στην φάρμα, με νοιάζουν τα γραφικά. Και έχω σκάσει από το κακό μου που άλλαξε το γραφικό της γυάλας των πεταλούδων. Το πιό όμορφο γραφικών όλων κατά την γνώμη μου ... είχε ακόμα και διαφάνεια. Όπου και να τοποθετούσες την γυάλα, έβλεπες τι υπήρχε πίσω της. Κρίμα ... πάνε οι όμορφες, πολύχρωμες πεταλουδίτσες μας. Άχρωμος ο νέος στάβλος. Καφε-μπεζ ... τι καλά! :( Ήθελα νάξερα ποιοί είχαν παραπονεθεί για το γραφικό της γυάλας. Θα κοιτάξω και στο αγγλικό φόρουμ να δω αν θα πετύχω κανένα παράπονο για το παλιό γραφικό ...

Και στον στάβλο κατσικιών έχουμε αλλαγή. Κακασχημούλες ήταν και πριν οι κατσίκες μας, κακασχημούλες παρέμειναν. Eξαφανισμένες δε από την λαική ... και τα γάλατα επίσης. Καιρό έχουμε να δούμε baby boom ... Τετάρτη σήμερα ... ε δεν είναι αργεί το Σαββατοκύριακο ...

Καλή επιτυχία σε όλους με τις πράσινες εβδομάδες, μέρος 3 ... έχει μπάρα, μου αρέσει ...

Φριφρι1
16.05.2012, 18:12
Καλησπερα σε ολους μας ιπταμενοσπορακηδες!
Εχω κλεψει δυο νεα αποψε!
Το πρωτο το εντοπισαν οι στεκιωτες φιλοι μας......κ αφορα στη εξαφανιση απ την αγορα http://www.picgifs.com/animal-graphics/animal-graphics/goats/animal-graphics-goats-263886.gif κ http://cdn4.fotosearch.com/thumb/CSP/CSP230/k2308603.jpg του εν λογω ζωντανου!
Το δευτερο αφορα...εμενα προσωπικα!!!!!!!! Τωρα πεταω ελευθερηηηηηηη! Με τον νεο πεταλουδοσταυλοοοοοοοο! :p

FLOWERA
16.05.2012, 18:27
Αχ Φρι φρι μου, τώρα που αφήσανε ελεύθερες τις πεταλούδες, μολύνθηκε η πόλη.
Πω πω , ολίγον τι χάλια έγινε......

Αντε να καθαρίσει τώρα, δεν είναι τίποτα, είμαι πολύ κουρασμένη για να καθαρίσω ολόκληρη την πόλη.. χαχαχαχα:p:p:p

όσο για την ενημέρωση για τα δρώμενα (που θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι) που θα πάει θα το ανταποδώσεις........ε???///

rapunzel2
16.05.2012, 18:38
Φριφριδούλααα σου αρέσει που πετάς γύρω γύρω από εκείνα τα καφέ βράχια? :p

Άσε που μίκρυνες πολύ, δεν φαίνεται η ομορφιά σου ... χαχαχα!

Δεν μου αρέσει καθόλου ο νέος στάβλος. Ήταν ο καλύτερός μου πριν ... δεν ήθελα να αλλάξει ... :(

βουλα38
16.05.2012, 18:42
Καλησπερα σε ολους μας ιπταμενοσπορακηδες!
Εχω κλεψει δυο νεα αποψε!
Το πρωτο το εντοπισαν οι στεκιωτες φιλοι μας......κ αφορα στη εξαφανιση απ την αγορα http://www.picgifs.com/animal-graphics/animal-graphics/goats/animal-graphics-goats-263886.gif κ http://cdn4.fotosearch.com/thumb/CSP/CSP230/k2308603.jpg του εν λογω ζωντανου!
Το δευτερο αφορα...εμενα προσωπικα!!!!!!!! Τωρα πεταω ελευθερηηηηηηη! Με τον νεο πεταλουδοσταυλοοοοοοοο! :p

γεια σου φριφρι....για κατσηκες ακουω!! πεταλουδες εσενα ελευ8ερι βλεπω, τη χαιντη θα δουμε να εμφανηζετε οπου νανε...χαχαχαχαχαχα!:D
για σε ολοι την παρεα.

1DIMITRIS
16.05.2012, 18:49
καλησπέρα μια γρηγόρη ερώτηση γιατί βιάζομαι και δεν εχω χρόνο να μπώ στην φάρμα. άλλαξε ο σταύλος από τις κατσίκες ?

rapunzel2
16.05.2012, 18:52
Γειά σου Δημήτρη.

Θα αλλάξει κι αυτός. Δεν άλλαξε ακόμα. Μην ρωτήσεις γιατί δεν βλέπεις κατσίκες και γάλατα στην λαική σου όμως, δεν ξέρω, μόνο να φανταστώ μπορώ ... εξαφανίστηκαν εν ριπή οφθαλμού ...

:p

Είχα τόσες μέρες να μπω φόρουμ και τα βλέπω ένα ένα τώρα ... είχαμε κι άλλη αλλαγή ... στην μουσική, ε? Πάντα την έκλεινα γιατί την έβρισκα λίγο ενοχλητική ... και σκέφτηκα ωραία, μια αλλαγή δεν βλάπτει. Αλλά μουσική δεν άκουγα. Τα ηχεία μου μια χαρά, μουσική γιοκ όμως ...

Διάβασα σε ένα θέμα στις τεχνικές ότι τώρα θα ακούμε τζιτζίκια ... τζιτζίκια είναι αυτά που ακούγονται στο βάθος? Αν δυναμώσει η ένταση στο μέγιστο, γιατί αλλιώς δεν ακούγονται. Είναι τα τζιτζίκια μουσική? Ευτυχώς που δεν ακούγονται, ευτυχώς ...

1DIMITRIS
16.05.2012, 18:56
Γειά σου Δημήτρη.

Θα αλλάξει κι αυτός. Δεν άλλαξε ακόμα. Μην ρωτήσεις γιατί δεν βλέπεις κατσίκες και γάλατα στην λαική σου όμως, δεν ξέρω, μόνο να φανταστώ μπορώ ... εξαφανίστηκαν εν ριπή οφθαλμού ...

Οκ το κατάλαβα. Ευχαριστώ ραπουνζελ. Πάρτε γάλα όσο μπορείτε. Φρι φρι μου ετοίμασε τις μέλλοπιτες γιατί θα σας μείνει πολύ μέλι

FLOWERA
16.05.2012, 19:02
δημήτρη, η γυάλινη σφαίρα, έδειξε στάβλο από κατσικάκια , όπως είχε κάνει με τα γουρουνάκια. οπότε προβλέπεται εκτροφή κατσικιών(νομίζω) και ..εξαφανίσθηκαν κατσικάκια και γαλατάκια.........

είδες τι φιλαράκια είμαστε????;);)

1DIMITRIS
16.05.2012, 19:13
δημήτρη, η γυάλινη σφαίρα, έδειξε στάβλο από κατσικάκια , όπως είχε κάνει με τα γουρουνάκια. οπότε προβλέπεται εκτροφή κατσικιών(νομίζω) και ..εξαφανίσθηκαν κατσικάκια και γαλατάκια.........

είδες τι φιλαράκια είμαστε????;);)

Ευχαριστώ γειτόνισσα :p Άμα δεν έχει φωτογραφία να σας δείξω το νέο σταύλο. Μου πήρε 5 λεπτά να τον βρω. Όσο για την αναπαραγωγή μην εχεις αμφιβολία είναι σίγουρη ;)

rkatia
16.05.2012, 19:21
Καλησπέρα σε όλη την παρέα.:)

Διάβασα σε ένα θέμα στις τεχνικές ότι τώρα θα ακούμε τζιτζίκια ... τζιτζίκια είναι αυτά που ακούγονται στο βάθος? Αν δυναμώσει η ένταση στο μέγιστο, γιατί αλλιώς δεν ακούγονται. Είναι τα τζιτζίκια μουσική? Ευτυχώς που δεν ακούγονται, ευτυχώς ...

Τς τς τς... τι δύσπιστη κοπέλα...
Ακούγονται καθαρά βρε Βάσω. Τζιτζίκια είναι που μαθαίνουν ξένες γλώσσες.:p
Τα επονομαζόμενα και τζιτζικόπουλα.:D
Ευτυχώς που την άλλαξαν να λες.
Και να την βγάλουν και τελείως ακόμη καλύτερα.
Το νησί όμως γιατί δεν άλλαξε? να βάλουν π.χ. ένα σύρσιμο ανακόντας που θα έπρεπε να ανοίγουμε τέρμα τα ηχεία για να το ακούμε.. δεν είναι κακό, καθόλου κακό θα έλεγα. Όσο το σκέφτομαι τόσο περισσότερο μου αρέσει σαν ιδέα.

angel0377
16.05.2012, 19:27
Καλησπέρα σας!

είχαμε κι άλλη αλλαγή ... στην μουσική, ε? Πάντα την έκλεινα γιατί την έβρισκα λίγο ενοχλητική ... και σκέφτηκα ωραία, μια αλλαγή δεν βλάπτει. Αλλά μουσική δεν άκουγα. Τα ηχεία μου μια χαρά, μουσική γιοκ όμως ...
Έλα μου ντε! Λέω κι εγώ μήπως κουφάθηκα και δεν ακούω τη νέα μουσική;

A,και για θυμίστε μου λιγάκι, η γυάλα πεταλούδων σε τι ακριβώς δεν μας άρεσε και την άλλαξαν; Πως είπατε; Δεν μας άρεσε να είναι κλεισμένες σε γυάλα οι πεταλουδίτσες; Χμ... τώρα που το σκέφτομαι κι άλλα δεν μας αρέσουν αλλά δεν τα αλλάζουν.

ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ
16.05.2012, 19:39
εγώ να πω ένα μεγάλο μπράβο στην κοράκλα μου που ανέβηκε επίπεδο 86 και είναι στην κορυφή τόσο της καρδιάς μου όσο και των γειτόνων μου ;)

να μην ρωτήσω πόσα θέλω για να την φτάσω.... μου αρκεί να την αγναντεύω σαν περήφανος πατέρας από χαμηλά :)

φιλάκια ;)

rapunzel2
16.05.2012, 19:43
Το νησί όμως γιατί δεν άλλαξε? να βάλουν π.χ. ένα σύρσιμο ανακόντας που θα έπρεπε να ανοίγουμε τέρμα τα ηχεία για να το ακούμε.. δεν είναι κακό, καθόλου κακό θα έλεγα. Όσο το σκέφτομαι τόσο περισσότερο μου αρέσει σαν ιδέα.

Xαχαχα ... Kατερίνα τώρα που το λες, ναι σαν σούρσιμο ακούγεται ... θα ταίριαζε ένα σούρσιμο φιδιού στο νησί ... δεν πας να το προτείνεις στις ιδέες? Τώρα τελευταία υπάρχει καλή διάθεση από την bp, ότι παράπονα και αιτήματα κάνουν οι παίκτες φαίνεται να τα πραγματοποιούν. Θυμήθηκα μόλις ότι είχαν ζητήσει οι παίκτες αλφαβητική ταξινόμηση των αντικειμένων στην αριστερή μπάρα και ... έγινε πραγματικότητα αυτό ... ούτε που λογάριασαν τον χαμό που θα προέκυπτε από τις ονομασίες των αντικειμένων που δεν έχουν μεταξύ τους συνάφεια ... μπροστά στην επιθυμία των παικτών για αλφαβητική ταξινόμηση δεν έχουν σημασία αυτές οι λεπτομέρειες ... Τι πειράζει αν ο Γουόλ ο μοναχικός μουσικός για να βρει την τρίτη αναβάθμισή του πρέπει να ψάχνει τρεις ώρες ... οι τσιριχτές πριμαντόνες είναι εκεί, στο Τ ... στην σωστή τους θέση ... και περιμένουν εναγωνίως την συνάντηση ... ααα γι αυτό τον λένε Γουόλ ο μοναχικός μουσικός ... γιατί θέλει να μείνει μόνος και έρημος ... ας το καλό, ούτε που το σκέφτηκα αυτό ...

A,και για θυμίστε μου λιγάκι, η γυάλα πεταλούδων σε τι ακριβώς δεν μας άρεσε και την άλλαξαν; Πως είπατε; Δεν μας άρεσε να είναι κλεισμένες σε γυάλα οι πεταλουδίτσες; Χμ... τώρα που το σκέφτομαι κι άλλα δεν μας αρέσουν αλλά δεν τα αλλάζουν.

Έλα ντε? Σοβαρότερα άλλα ... και πιό ουσιαστικά για τον παιχνίδι και την εξέλιξή του ...

than_silvi126
16.05.2012, 19:45
καλησπερααααα!!!

Δεν μου αρέσει καθόλου ο νέος στάβλος. Ήταν ο καλύτερός μου πριν ... δεν ήθελα να αλλάξει ... :(
χαλια ειναι.. ασε που δεν πετανε πλεον Βασιλικη, μονο καθονται!! τι τους ενοχλησαν??:confused:
τα κακομοιρα τα καγκουρακια που ειναι τοσο ασχημα γιατι δε λενε να τ'αλλαξουν??
δεν εχω δει πιο ασχημη απομιμηση ζωου.. μονο οταν διαβασα τη λεζαντα καταλαβα τι ζωο ηταν.. :o

φριφρι εγω νομιζω οτι σε σαμποταρουν.. σε απελευθερωσαν για καποιο λογο.. κ βρηκαν να το κανουν τη μερα με το καυσαεριο? μπλιαξ!! :eek:

ευααααα συγχαρητηρια.. αλλα γερνας.. πολυ γερνας!! :p
κ βλεπω πως εχουν σταματησει οι προμηθειες εδω μεσα??

rkatia
16.05.2012, 19:57
Είδες που μας σκέφτονται στην bp Βάσω? Μην παραπονιέσαι.
Είδαν ότι πιεστήκαμε με το δρώμενο τόσων ημερών και είπαν να μας κάνουν να χαλαρώσουμε εκτός φάρμας.
Σύλβιααα τα καγκουράκια σου φαίνονται άσχημα?
Καλλιτέχνημα είναι μπρος στις κατσίκες που είδα στην γυάλινη σφαίρα.

βουλα38
δεν ξερω αν καταλαβατε τπτ...αλα υπαρχει μεγαλο προβλημα και πολοι οπως και εγω δεν μπορουμε να μπουμε στης φαρμες μας....:(

1DIMITRIS
α ρε διακο κόντεψα να γκρεμίσω 2 τοίχους χθες και να το κάνουμε 2πόρτο το στέκι χθες και εσυ ούτε ένα εύχελεό. Ορίστε τώρα http://el.board.bigpoint.com/farmerama/showpost.php?p=1670277&postcount=1

than_silvi126
16.05.2012, 20:13
Σύλβιααα τα καγκουράκια σου φαίνονται άσχημα?
Καλλιτέχνημα είναι μπρος στις κατσίκες που είδα στην γυάλινη σφαίρα.

κατσικες ειναι?? :eek:
εγω τα περασα για κρι κρι.. :confused:
κ νομιζα πως ετοιμαζαν κ νεο λουλουδακι.. edelweiss.. κ χαρηκααα!! φτου!!
μαλλον δεν τα παω καλα με το ζωικο βασιλειο.. κ εχω ξεχασει πως ειναι τα ζωακια!!:o

εκανε Δημητρη πρωι πρωι.. αλλα πλεον ουτε αυτα δεν πιανουν εδω μεσα!! :rolleyes:

Φριφρι1
16.05.2012, 20:27
Φριφριδούλααα σου αρέσει που πετάς γύρω γύρω από εκείνα τα καφέ βράχια? :p

Άσε που μίκρυνες πολύ, δεν φαίνεται η ομορφιά σου ... χαχαχα!

Βασουλα, η αληθεια ειναι...οτι δεν μ αρεσουν τα καφε βραχια....χαθηκαν να ειναι λουλουδια; Τι πιο φυσικο; :(

φριφρι εγω νομιζω οτι σε σαμποταρουν.. σε απελευθερωσαν για καποιο λογο.. κ βρηκαν να το κανουν τη μερα με το καυσαεριο? μπλιαξ!! :eek:

Σιλβι μουυυυυ!!!!! Λες;;; Λες να με σαμποταρουν....για να μου κοψουν τα φτερακια μου;;; Κ να βγω κ στο νεφος...να ψοφησω απο δυσπνοια; :o
Ειναι τελικα...σχεδιο εξοντωσης; :o
Φαντασου να μην ειχα κ τη συμπαθεια απ το κουνιαδακι....κ απο τον φιδουκλα! Απαπαπα! :(

angel0377
16.05.2012, 20:28
Βούλα μπήκες; Δεν σε βλέπω.
Να πηδήξω το φράχτη να πάω να ταΐσω τα ζωντανά σου; Τα ακούω και φωνάζουν τα καημένα :)

βουλα38
16.05.2012, 20:38
χαχαχαχ!βαλε και εσυ ενα χερι βοηθειας αγγκεληνα μου!!!

rapunzel2
16.05.2012, 20:40
κατσικες ειναι?? :eek:
εγω τα περασα για κρι κρι.. :confused:
κ νομιζα πως ετοιμαζαν κ νεο λουλουδακι.. edelweiss.. κ χαρηκααα!! φτου!!
μαλλον δεν τα παω καλα με το ζωικο βασιλειο.. κ εχω ξεχασει πως ειναι τα ζωακια!!:o

Eίχαμε εντελβάις ... το παγολούλουδο το θυμάσαι? Αυτό ήταν ... σε ατυχή μετάφραση.

:)

than_silvi126
16.05.2012, 20:41
Σιλβι μουυυυυ!!!!! Λες;;; Λες να με σαμποταρουν....για να μου κοψουν τα φτερακια μου;;; Κ να βγω κ στο νεφος...να ψοφησω απο δυσπνοια; :o
Ειναι τελικα...σχεδιο εξοντωσης; :o
Φαντασου να μην ειχα κ τη συμπαθεια απ το κουνιαδακι....κ απο τον φιδουκλα! Απαπαπα! :(

ωραιο κουνιαδακι.. αλλα βεβαια τι περιμενεις?? οπως κ ο αδερφουλης του.. οταν τους χρειαζεσαι ειναι αφαντοι!! :mad:
να πας κ να του πεις "μουτρα!!!!!" να μαθει!!! ;)
οσο για τα φιδια.. να μην τους εχεις εμπιστοσυνη.. ειδικα αμα ειναι κ κολοβο !! το ελεγξαμε αυτο?? :o

ενας λογος παραπανω φριφρι μου να αδειασουμε τις αποθηκες μας.. ωστε να καθαρισουμε το μπλιαξ που αιωρειται στην πολη κ να σε σωσουμε!!! εισαι το κινητρο μας!! βεβαια στοιχιζεις λιγο.. αλλα χαλαλι σου.. :D

-jessica_spinos-
16.05.2012, 20:58
Καλησπέρα σε όλους!
1) Αν δε δουν όμως αύξηση και στα έσοδά τους, να μου το θυμηθείτε ότι θα μας το επιβάλλουν! 2) Γίνονται ολόκληρες οικονομικές αναλύσεις για κάτι τέτοια feautures. Δε υπάρχει περίπτωση να μην τους "βγουν" τα νούμερα ;)
1) Εδώ πέρα(δε θέλω σχόλια!! η σύνταξή μου είναι ολόσωστη) συνηθίζεται η έκφραση "δε πα να χτυπιέσαι χάμω σα χταπόδι". Τελικά, πράγματι κολλάει παντού!
2) Εγώ δεν ξέρω ούτε έναν που να αγόρασε τούρμπο λίπασμα(χωρίς υπερβολές). Είναι ηλίου φαινότερον πως συμφέρει η κοινή Ζωζώ. Νομίζω ότι θα ήταν πιο εύκολο και αποδοτικό γι' αυτούς, οι συνταγές των νέων επαγγελμάτων να σχετίζονται με τα οφέλη στα δέντρα, αφού τα κέρδη από τα βιοτεχνικά υλικά θα ήταν πολλαπλάσια και με λιγότερη γκρίνια....
* Δία, Γιαννάκο-ανδρέα, ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές. Εύχομαι κι εγώ στους υπολοίπους που δοκιμάζονται, καλές επιτυχίες, τις βέλτιστες δυνατές αναλόγως των κόπων τους.
Καλή συνέχεια!

evieva
16.05.2012, 21:30
μεγάλο μπράβο στην κοράκλα μου που ανέβηκε επίπεδο 86 Ευχαριστώ πολύ μπαμπακούλη, που χάθηκες εσύ ε ??

ευααααα συγχαρητηρια.. αλλα γερνας.. πολυ γερνας!! :p χαχαχαχαχα
δεν θα μεγαλώσω άλλο
εδώ θα αράξω :p
http://sl.glitter-graphics.net/pub/1842/1842318ju18zt0csl.gif

Φριφρι1
16.05.2012, 21:50
Χμμμμμ...ηρθες ε;
Ξερεις! Σε σενα μιλαω! Που πας κ αναστατωνεις τη λιχουδια μου!
Κ την εχεις τρομοκρατησει!
Δεν θα πειραξει κανενας αλλος...μα κανενας ομως.....πεταλουδος η πεταλουδα...τη λιχουδια μου! Ειναι δικια μου! :mad:

margiecre
16.05.2012, 22:03
Μπράβο σου Φριφρί μου,καθάρισε,γιατί με βρήκανε μικρή και μαργαριταρένια και με πειράζουν :D:D:D

Σας εύχομαι μια γλυκιά Καληνύχτα σε όλους σας και όνειρα γλυκά.

Φριφριδούλα, να προσέχεις τώρα που είσαι ''ελεύθερη΄΄ ε?

Μην πας σε άλλα λουλουδάκια έτσι? χχχ

evieva
16.05.2012, 22:10
μα Φριφρι μου, έτσι που τις αφήσανε ελεύθερες υπάρχει φόβος
http://sl.glitter-graphics.net/pub/60/60629ic5k584zmu.gif
να μην προειδοποιήσω την λιχουδιά σου εεεε την Μαργαρίτα ήθελα να πω :p

μόνο ένας μπορεί να σώσει την κατάσταση
ο ειδικός στις πεταλούδες
ο Νίκος
http://desmond.imageshack.us/Himg32/scaled.php?server=32&filename=45802035.jpg&res=landing

Υ.Γ. και τώρα που το σκέφτομαι εσύ φταις Φριφρι
εσύ τους έβαλες την ιδέα να τις ελευθερώσουν με το θέμα
"Πετάμε Ελεύθερα"

Φριφρι1
16.05.2012, 22:25
Ευα; Μην ξεχνας...οτι οι σποροι....παντα ηταν " μπροστα " στις προβλεψεις τους!
Αρα τιμη μου να συνεχιζω...το εργο τους! ;)
Οσον αφορα το Νικο, εχει σταματησει καιρο το σπορ του πεταλουδοκυνηγου! Νομιζω!
Τωρα ασχολειται....με τη μπουγιαμπεσα....κ την κακαβια! Να μην του πανε χαμενα κ τα γκοι! :D :D
Εγω παλι...εχω αρχισει την ετοιμασια για το επιδορπιο! http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSl1l1DP3DMorMcMqBdgENm_o46q6vOj jhz-QCgEiacNLU4YpZd9Q Λουκουμαδες...με εξτρα φαρμισιο μελι! Ανοθευτο...κ λαχταριστο! :D

1DIMITRIS
16.05.2012, 22:25
καλος την μαργαρίτουλα :) Λοιπόν καφεδάκια για όσους είναι ξυπνοι ακόμα http://static.freepik.com/free-photo/3-coffees_2328837.jpgΒούλα-φρι φρι το βραδυνό σας. 2 σε ένα :D
http://2.bp.blogspot.com/-P7M-FqaTjh4/TfxwM8p8pkI/AAAAAAAADoM/lY767Wn8RjM/s1600/milk1.jpg

βουλα38
16.05.2012, 23:08
καλος την μαργαρίτουλα :) Λοιπόν καφεδάκια για όσους είναι ξυπνοι ακόμα Βούλα-φρι φρι το βραδυνό σας. 2 σε ένα :D

δημητρη ωραιο φενετε και δροσερο πολυ αλα
μηπως λεω εγω τωρα...μηπως να το εβαζες
καλυτερα σε μπιμπερο? χαχαχαχ! να παω
για νανακια!!χαχχαχ!

soula73
16.05.2012, 23:11
ξεχαστηκε βουλα μου ο δημητρης..νομιζε πως το πινεις στο ποτηρι χαχαχαχα

evieva
16.05.2012, 23:11
Βούλα καλή μου, είναι κρίμα να παίρνετε κάρτες για τέτοιους λόγους.
Έβαλε ο Δημήτρης εικόνες στο όριο
δεν χρειάζεται να κάνεις τέτοια μεγάλη παράθεση, απαγορεύεται κιόλας,
σβήσε τις εικόνες και άσε τα λόγια του μόνο

βάζω και ξαναβάζω τους κανόνες αλλά κάνεις δεν τους διαβάζει:o

Υ.Σ. μπράβο Βούλα, αστέρι !!!

βουλα38
16.05.2012, 23:27
καλη νυχτα σε ολους!!!:)

evieva
16.05.2012, 23:36
Καληνύχτα σε όλους τους ιπτάμενους και τους στεκιώτες, αυτή την φορά την γλύτωσαν :D

http://sl.glitter-graphics.net/pub/410/410895gn5mxt5cef.gif

maraki85
17.05.2012, 05:23
καλημερααα

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSfIiX8QUgQSA9qjfZ1YTguOpvg7dfqI xF8zwrGIKnERnG943fx&t=1http://lh3.ggpht.com/-KwIuuhRJqyk/SWWVbBoZ_cI/AAAAAAAAAsA/YDg-0fI__Iw/s200-c/CoffeeArt-18.jpg

http://successwarrior.typepad.com/chronicles/images/2008/04/24/coffee.jpghttp://muxsaqata.files.wordpress.com/2010/07/mocca.jpg?w=212&h=300

http://www.mylady.gr/ImageGen.ashx?image=/media/4923/kritsinia.jpg&width=460&constrain=true

http://static.wix.com/media/ced616afe4c2aed0b747734598bf417a.wix_mp_256

http://www.sitisis.gr/dat/F15B251C/image1_zoom.jpg?634717510485435470

http://3.bp.blogspot.com/_cmpbPQ1MU0A/TQk9fabKgXI/AAAAAAAACLk/d33ijhdDT14/s1600/keik+sokolatas+me+glaso.jpg

να εχουμε μια ομορφη μερα
φιλακιααα

geru1975
17.05.2012, 05:35
πολύ πολύ καλημέρα σε όλους!!!! μου λείψατε πολύ τις προηγούμενες μέρες... όποτε ξέκλεβα λίγο χρόνο έμπαινα και σας διάβαζα βέβαια, αλλά μου έλειψε το πρωινό καφεδάκι απο τα χέρια των νοικοκυροκόριτσών μας!! λοιπόν παίρνω το πεταλουδοκαφεδάκι και λίγη κρεπούλα και ξεκινάω ..... καλημέραααααααααα!!!!!!!!!!!

Εdit: ο Ελλάδιος έσκισε πάλι!!!
http://el.board.bigpoint.com/farmerama/showpost.php?p=1670541&postcount=335

annita68
17.05.2012, 06:04
kalimera stin iptameni pareoula...

oxi allo xamomili vre afroditi mou,:oden mporo oute na to vlepo pia...
alla tha paro kai ego to kafedaki me tin petalouditsa kai kati tin krepoula me tis fraoules...giati kano kai dieta,xaxaxa!

na exoume mia omorfi mera!:)

Φριφρι1
17.05.2012, 06:15
Καλημερα ιπταμενοσπορακηδες μου! Τι βλεπω; Ολα τα καλα κοριτσακια μαζεμενα πρωι πρωι; Ωραια πραγματα!
Εγω παλι γιατι αισθανομαι οτι με εχει πατησει τρενο σημερα; Δεν μπορουσα ουτε να κουνησω απ το κρεββατι!!!! Τι να πω! Να εχουμε μια ομορφη μερα....οπως λεει κ μια ψυχη....παιρνω τον καφε μου.... http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTFgKjOpN3LCFOYchDgnQjVZCU9YsOw1 lstHOn6BpbPTVBTF3BTMidT η κρεπα τελειωσε δυστυχως...κ παω...να κανω καμμια δουλεια!
Καλη συνεχεια να εχουμε!

maramenidoumaria46
17.05.2012, 08:32
τι μου κανετε ειστε ολοι καλα?πολλοι βλεπω ακομη κοιμαστε και δεν φανηκατε η δουλευετε?
παντως η μερα σημερα με τοση βροχη και συνεφια προσφερεται για υπνο!:)
με το ιβεντ πως πατε?εγω δεν ξερω γιατι, αλλα δυσκολευομαι να μαζεψω τα οξυγονα!με το σταγονομετρο τα δινει.:(
οσο για την αποθηκη μου δεν εχει μεινει τιποτα μεσα, εδωσα οτι ειχα και δεν ειχα!ελπιζω το επομενο ιβεντ να μην ζηταει προιοντα και ζωα!

geru1975
17.05.2012, 08:52
τι μου κανετε ειστε ολοι καλα?πολλοι βλεπω ακομη κοιμαστε και δεν φανηκατε η δουλευετε?
παντως η μερα σημερα με τοση βροχη και συνεφια προσφερεται για υπνο!:)
με το ιβεντ πως πατε?εγω δεν ξερω γιατι, αλλα δυσκολευομαι να μαζεψω τα οξυγονα!με το σταγονομετρο τα δινει.:(
οσο για την αποθηκη μου δεν εχει μεινει τιποτα μεσα, εδωσα οτι ειχα και δεν ειχα!ελπιζω το επομενο ιβεντ να μην ζηταει προιοντα και ζωα!

Βροχή και συννεφιά;;; Στην Αθήνα ο ήλιος λάμπει!!

demon071998
17.05.2012, 08:57
καλημερα συντεκνοι σποροϊπταμενοι! εχω να δηλωσω (μετα λυπης μου) οτι ολα αυτα που εδωσα στην αχορταγη μπαρα του event αν τα πουλουσα, η μπαρα που δειχνει στη φαρμα μας επιπεδο, φι, χτ κλπ θα γεεεεεεεεμιζε ολη απ τον αριθμο των χτ που θα επαιρνα! παει η αποθηκουλα μου, αραχνες θα πιασει τωρα :( :o

maramenidoumaria46
17.05.2012, 09:06
Και ποντικια Τασο οχι μονο αραχνες!:D
Στη Σαλλλονικη ομως δεν μπορει να αποφασισει τι θελει να κανει geru!:(
Μια ηλιο μια συνεφια κι αν θελει ριχνει και αστραποβροντα!:(

geru1975
17.05.2012, 09:13
αχχχ... ας ήμουν στη σαλλονίκη κι ας έριχνε αστραπόβροντα...

Φριφρι1
17.05.2012, 09:46
Τασουλη; Να ρωτησω κατι εγω;
Δεν ισχυει αυτο που ειπε ο Νικος...οτι με 5.900 περιπου σφενδαμια κανεις τη δουλεια σου στη μπαρα τη δεξια;
Πως ξεμεινες απο προιοντα; :confused:
Εγω που εχω κοντα 50.000 σφενδαμια....φτανουν νομιζω να κανω τη δουλεια!
Γιατι δεν εχω κατσει να υπολογισω αλλα μαλλον ο Νικος εννοει 5.900 απο σφενδαμια ή 6.000 τοσα απο αμυγδαλα, ή ταδε απο χουρμαδες...δεν εννοει κ σφενδαμια κ χουρμαδες κ μυγδαλααααα;;
Εεεεε;;;

demon071998
17.05.2012, 09:51
Τασουλη; Να ρωτησω κατι εγω;
Δεν ισχυει αυτο που ειπε ο Νικος...οτι με 5.900 περιπου σφενδαμια κανεις τη δουλεια σου στη μπαρα τη δεξια;
Πως ξεμεινες απο προιοντα; :confused:
Εγω που εχω κοντα 50.000 σφενδαμια....δεν τη βγαζω τη δουλεια;

ε καλα δεν ξεμεινα και τελειως :p. παντως εδωσα πολλες χιλιαδες ροδακινα, χρυσοφυλλα, καστανα κ απ' ολο το βαρυ πυροβολικο των καρπων του νησιου και βαρυ πυροβολικο ζωων επισης! 50.000 σφενδαμια δεν ειχα για να δωσω (δεν το συμπαθω αυτο το δεντρο, δινει μονο πε και κατα τ' αλλα ειναι αχρηστο...)

Φριφρι1
17.05.2012, 10:01
Χαχαχαχα! Με προλαβες!
Εκανα κ τους υπολογισμους κ οκ μονο με σφενδαμια βγαινει! Μαζευονται με τα 5883 σφενδαμια που ειπε ο Νικος, 1.000.110 χτ! Οποτε οκ!
Ουτε εγω τα συμπαθω το σφενδαμια! Αλλα οταν παω λαικη κ βρισκω προσφορες με 8 χτ το κομματι...κατα χιλιαδες...μπορω να αντισταθω; Οχι ειναι η απαντηση!
Το μεγαλο μου θεμα ειναι τα ζωντανα....εκει χωλαινω!! Το παραδεχομαι!
Δεν δινω ζωα που να μου πατας το λαιμο κατω! Εκτος....αν ειναι υποχρεωτικα! :o
Κ κατι ακομα να ρωτησω.....την εκανες τη μπαρα; Πρωτη εννοω; Δεν περιμενες να δεις πως θα παει με τις φιαλες;
Εγω λεω να περιμενω λιγο......

liaomi63
17.05.2012, 10:14
Καλημέρα ιπτάμενοι!:)
Απελπίζομαι όταν ακούω τα νούμερα των προϊόντων που έχετε στις αποθήκες σας! Τι είσαστε σεις βρε παιδιά; ουαουυυ!:eek:
Λοιπόν!Εδωσα ότι είχα και δεν είχα και έμεινα ταπί και ωραία!:D
Τώρα πουλάω κανένα προϊόν για να αγοράσω καρπούς να τους δώσω σ αυτή την αχόρταγη χοάνη μπας και ξεφύγω από το 81.

1DIMITRIS
17.05.2012, 10:21
καλημέρα ιπτάμενοι :) διαβάστε τις επίσημες ανακοινώσεις. φρι φρι κρύψε το μέλι

douko
17.05.2012, 10:48
καλημερα σε ολη την παρεα

βρε τασο γιατι αγορι μου αδειασες την αποθηκη σου στην μπαρα?και τα πολυτιμα ζωντανα?καλα σου λεει η φριφρι ,τα ζωντανα ποτε σε μπαρα μονο οταν ειναι υποχρεωτικο,ειναι πολυτιμα,πανακριβα,δυσευρε τα και χρονοβορα.
οι υπολογισμοι του νικου ειναι σωστοι με 5880 σφενδαμια περνεις και 100 ποντους και 40000 πε γιατι αν καταλαβα καλα τους πε κυνηγας κι εσυ.βεβαια αν θελεις κατι μυρια σε πε για να ανεβεις επιπεδο τι να κανεις ταιζεις την αχορταγη μπαρα.μια απο τα ιδια αλλα εγω δινω μονο καρπους.5,5 μυρια πε θελω ακομη για να ανεβω ,800000 σφενδαμια στην μπαρα.....να το κανω?? ή χαλλλαρααα........

Φριφρι1
17.05.2012, 11:04
800000 σφενδαμια στην μπαρα.....να το κανω?? ή χαλλλαρααα........
Προεδρικη εντολη

Προσοχη προσοχη! Η Δουκο...βλαπτει σοβαρα την υγεια! Οσοι εχετε προβληματα υγειας πχ, καρδια.... η καμμια αρτηριουλα φραγμενη....κ καραδοκει εγκεφαλικο....παρακαλειστε οπως απομακρυνθητε απ τους ιπταμενους! Στην αναγκη κλειστε τους δεκτες σας!!!
Ευχαριστω! :p

ΥΓ. Φανουλα απομακρυνσου κ γρηγορα! Μη πεις οτι δεν σε προειδοποιησα!

maramenidoumaria46
17.05.2012, 11:10
Aπα -πα! Τι ηταν αυτα που ειδαν τα ματακια μου στην γυαλινη σφαιρα?Λενε οτι ειναι κατσικες! Εγω λεω οτι ειναι ''Μεταλαγμενες κατσικες'' με μορφη τερατων!
Παναγια μου σκιαχτηκα!:eek::eek:
Κι αυτα τα ''πραματα'' θα τα βλεπουμε καθε λιγο και λιγακι στην φαρμα μας?:eek:
Ελεος!Ολα τα ζωα θα μας τα ασχημηνουν πια?

athinamiloglou80
17.05.2012, 11:10
Εγώ μετά από τις επίσημες ανακοινώσεις και από τα συνεχόμενα μυστηριώδη δρώμενα (ο θεός να τα κάνει δρώμενα...) ένα έχω καταλάβει...το τσάμπα τέλος και σε όποιον αρέσει!!!!Τι θέλετε;;;;καινούργια ζώα;;;καινούργια δέντρα;;;Βαρεθήκατε τα ίδια και τα ίδια;;;πληρώστε και πάρτε...
Τελικά καλύτερα να μην μιλάμε γιατί μπούμερανκ μας έρχεται...Λέγαμε για καινούργια δέντρα και ζωάκια κατα την άνοδο επιπέδων και αυτοί τα βάζουν σαν μυστηριώδη...φαίνεται δεν ήμασταν σαφής...ας προσέχαμε!!!
Για την ανισότητα μικρών και μεγάλων επιπέδων στεναχωρήθηκαν ιδιαίτερα...(ποιος το πιστεύει άραγε αυτό; ).Για την ανισότητα μεταξύ πελατών και των άλλων των "κακόμοιρων"(μία εκ των οποίων και εγώ),οκ να την δεχτώ (έχουν κάποια πλεονεκτήματα),αλλά η τεράααααααααααστια ανισότητα μεταξύ αυτών δεν τους στεναχωρεί;;;(τι λέμε τώρα!το ανέκδοτο της ημέρας!)

υγ.Ευτυχώς τουλάχιστον σταμάτησαν τα παράλληλα δρώμενα... :D

douko
17.05.2012, 11:11
βρε φριφρι βρε φριφρι

ποιος ξερει τι θα λενε για μενα τωρα.....

προς αποφυγην παρεξηγησεως δεν τα εχω τα σφενδαμια ...να τα αγορασω σκεφτομαι:p

athinamiloglou80
17.05.2012, 11:16
βρε φριφρι βρε φριφρι

Δηλαδή τώρα το έσωσες;;;;;το γεγονός πως έχεις αυτήν την στιγμή τα χρήματα και χαλαραααα μάλιστα) για να αγοράσεις τα 800000 σφενδάμια έτσι που έχουν εκτοξευτεί είναι καλύτερο;;;.......Παιδιά έναν γιατρό........ΤΩΡΑ!!!:D:D

1DIMITRIS
17.05.2012, 11:22
βρε φριφρι βρε φριφρι

Α είπα και εγώ είχες τόσα.Θα μας τρελάνεις καλέ ??? Ξέρεις πόσο κανούν 800000 σφενδαμια ??? Τώρα πηρα εξιτήριο και πάλι μέσα θα με βάλουν
http://1.bp.blogspot.com/_2FPs_uG6nDU/TUiGfz6HBjI/AAAAAAAABe8/5SZNiELvwXg/s1600/crazy.gif

Φριφρι1
17.05.2012, 11:24
Προεδρικη εντολη παραγραφος 2

Κλειστε τους υπολογιστες τωρα!!!!
Εχει το κονδυλι....το σακουλι....τη τσεπη....οπως θελετε πεστε το...να τα αγορασει κιολας!!!!
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTP99x-Zlv6mXqKaU6D_Dm9w4j4Up5JfTWECeHhdblZd2ykdWSW3w Ελα Φανουλαααα! Ανοιξαμε κ σας περιμενουμε!
Παρακαλουμε τα παιδια να απομακρυνθουν απ τους δεκτες!!!
Ευχαριστω!

demon071998
17.05.2012, 11:25
Χαχαχαχα! Με προλαβες!
Εκανα κ τους υπολογισμους κ οκ μονο με σφενδαμια βγαινει! Μαζευονται με τα 5883 σφενδαμια που ειπε ο Νικος, 1.000.110 χτ! Οποτε οκ!
Ουτε εγω τα συμπαθω το σφενδαμια! Αλλα οταν παω λαικη κ βρισκω προσφορες με 8 χτ το κομματι...κατα χιλιαδες...μπορω να αντισταθω; Οχι ειναι η απαντηση!
Το μεγαλο μου θεμα ειναι τα ζωντανα....εκει χωλαινω!! Το παραδεχομαι!
Δεν δινω ζωα που να μου πατας το λαιμο κατω! Εκτος....αν ειναι υποχρεωτικα! :o
Κ κατι ακομα να ρωτησω.....την εκανες τη μπαρα; Πρωτη εννοω; Δεν περιμενες να δεις πως θα παει με τις φιαλες;
Εγω λεω να περιμενω λιγο......

τα φυτα τα εχω αλλα τις φιαλες εχω μονο τις μισες ακομα.δινω στη δεξια αχορταγη μπαρα που δινει πε και πρασινους ποντους για να μαζεψω πρασινους ποντους να παρω τα επαθλα. τα επαθλα τα πηρα ολα εκτος απ' τα συννεφα της φασολιας.δινοντας ομως στη δεξια μπαρα μαζευω πρασινους ποντους κ θα παρω και τα συννεφα.αυτα για την ωρα.
Δουκο μας τρελλανες λεμεεεε

athinamiloglou80
17.05.2012, 11:26
Εσύ Δημήτρη με το δίκιο σου θα πας!!!Μέτρα βρε καλύτερα τα μηδενικά!!!:D:D

demon071998
17.05.2012, 11:29

αυτο μονο ή που τα ειπε και σφερδαμια!!! παει τον αποτρελλανε η Δουκο :D:p

Φριφρι1
17.05.2012, 11:31
Εγω Αθηνα μου ημουν σαφεστατη!
Τα παιδια να απομακρυνθουν απ τους δεκτες!
Δεν ακουει ο Δημητρης....δεν ακουει!
Ασε που τα γραμματα ειναι για πρεσβυωπες...κ φοβουμαι οτι θα κοκκινησει η φωλια του! :D

athinamiloglou80
17.05.2012, 11:37
Εγω Αθηνα μου ημουν σαφεστατη!
Τα παιδια να απομακρυνθουν απ τους δεκτες!
Δεν ακουει ο Δημητρης....δεν ακουει!
Ασε που τα γραμματα ειναι για πρεσβυωπες...κ φοβουμε οτι θα κοκκινησει η φωλια του! :D

Τα παιδιά έγραψες Φριφρί μου...είναι παιδί ο Δημήτρης;εεε;Είναι παιδί;;;:D.Δεν κατάλαβε ότι αναφέρεσαι και σε αυτόν...Τώρα φέρτε από εκείνα τα ωραία καραμελάκια...τα πολύχρωμα εεε;;

evieva
17.05.2012, 12:15
Εύη (douko) ακόμη το σκέφτεσαι ??
αιντεεε περιμένω
τι να τα κάνεις τα λεφτά ?? μια ζωή την έχουμε :D
θέλω παρεούλα στα ψηλά γιατί ζαλίστηκα στο 86 :o
και μην φοβάσαι θα τους προμηθεύσω με τα απαραίτητα
http://sl.glitter-graphics.net/pub/2587/2587626yvsu9y381z.jpg

liaomi63
17.05.2012, 12:31
Προεδρικη εντολη

Προσοχη προσοχη! Η Δουκο...βλαπτει σοβαρα την υγεια! Οσοι εχετε προβληματα υγειας πχ, καρδια.... η καμμια αρτηριουλα φραγμενη....κ καραδοκει εγκεφαλικο....παρακαλειστε οπως απομακρυνθητε απ τους ιπταμενους! Στην αναγκη κλειστε τους δεκτες σας!!!
Ευχαριστω! :p

ΥΓ. Φανουλα απομακρυνσου κ γρηγορα! Μη πεις οτι δεν σε προειδοποιησα!

Χαχαχα!Είσαστε άπαιχτες!:D
Duco παιδί μου μην τα λες τόσο απότομα και έχουμε και προβλήματα υγείας!
Φρι-φρι μου που είναι εκείνα τα χρωματιστά χαπάκια της Αφροδιτούλας; (Μαρακι)
Συμφορά μου!Έμπλεξα με εκατομμυριούχους η κακόμοιρη.:eek:

1DIMITRIS
17.05.2012, 12:34
έλα φανούλα κερναω μεσημεριανό.
http://www.i-live.gr/wp-content/uploads/2011/11/th-xapia-adynatismatos-apotelesmatika.jpg?84cd58
όσο για αναψυκτικό έχει φέρει η έβα

liaomi63
17.05.2012, 12:42
Και συ τέκνον Βρούτε;;;Ε;;
Πού είναι η συμπαράσταση σου στον χειμαζόμενο απο χτ λαό;;;εεεε;;:eek::eek:

douko
17.05.2012, 13:32
Εύη (douko) ακόμη το σκέφτεσαι ??
αιντεεε περιμένω
τι να τα κάνεις τα λεφτά ?? μια ζωή την έχουμε :D
θέλω παρεούλα στα ψηλά γιατί ζαλίστηκα στο 86 :o
και μην φοβάσαι θα τους προμηθεύσω με τα απαραίτητα

λες ευα μου να το κανω?

και που θα τα βρω βρε τοσα σφενδαμια?στη λαικη μου δεν εχει πρεπει να παω και στις αλλες αλλα δε με αφηνουν.
εκεινο τον τζοκερ περιμενω που μου εχεις ταξει προεκλογικα,θυμασαι?εεεε???? ?θυμασαι????
ολο λογια ,λογια λογια και εγω περιμενω,περιμενω,περιμενω ....κι εσυ αντι να ασχοληθεις με τις προεκλογικες σου δεσμευσεις τρεχεις για τα βαπτηστηρια,ασε που δε μας καλεσες και στη βαφτιση......

φριφριιιι,γι αυτο δεν ηρθε να ζητησει υπουργειο ,μουφα ο τζοκερ.....

δημητρη φτανει τοσα χαπια αγορι μου ,μικρο παιδι,οι γονεις σου το ξερουν?

liaomi63
17.05.2012, 13:57
Ιδού πως κατάντησα!

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRQp3DFlRalImMS6d3A1mEreB_zek242 BRB86k8O2U0Z_L_njwP

nikexad
17.05.2012, 14:00
μόνο ένας μπορεί να σώσει την κατάσταση
ο ειδικός στις πεταλούδες
ο Νίκος

Μπααα.. το παράτησα Ευη. Δεν είμαι πια ο ...
http://img833.imageshack.us/img833/9679/91999614.jpg

Οσον αφορα το Νικο, εχει σταματησει καιρο το σπορ του πεταλουδοκυνηγου! Νομιζω!
Τωρα ασχολειται....με τη μπουγιαμπεσα....κ την κακαβια! Να μην του πανε χαμενα κ τα γκοι! :D :D
Εγω παλι...εχω αρχισει την ετοιμασια για το επιδορπιο!
Αφού είπαμε ότι ακολουθώ το επάγγελμα της Φριφρίς πια...
http://img29.imageshack.us/img29/4439/60827432.jpg

Σε λίγο πλησιάζω σε τριψήφιο νούμερο τα μέλια μου.
Αυτός ο Αρκουδίνος που εμφανίστηκε στη Γυάλινη Σφαίρα και ο ελικολαγός που μας δίνει μαζί με τους π.ε. και μέλι είναι κάποια σημάδια ε?
Οσο για τα κόι μου... άστα Φριφρί μου. Τα έχω στην γυάλα και τα καμαρώνω.

εχω να δηλωσω (μετα λυπης μου) οτι ολα αυτα που εδωσα στην αχορταγη μπαρα του event αν τα πουλουσα, η μπαρα που δειχνει στη φαρμα μας επιπεδο, φι, χτ κλπ θα γεεεεεεεεμιζε ολη απ τον αριθμο των χτ που θα επαιρνα! παει η αποθηκουλα μου, αραχνες θα πιασει τωρα
Δεν ξέρω ρε παιδιά.. Αυτή η παγκόσμια μπάρα δεν μου γεμίζει το μάτι.
Δεν υπάρχει τρόπος ελέγχου, οπότε ότι θέλει η εταιρεία κάνει.
Ετσι κι αλλιώς τα δώρα που θέλω τα παίρνω και με τους πράσινους πόντους που μαζεύω και μόνος μου. Ασε που στο τέλος η εταιρεία θα δώσει και τους 500 πόντους σε όοοολους.
Αλλά για να μην φανώ τσίπης και επειδή σήμερα νιώθω χουβαρντάς, ρίχνω κι εγώ στην μπάρα (να Λόλα ...) ένα... μήλο !!!

.5,5 μυρια πε θελω ακομη για να ανεβω ,800000 σφενδαμια στην μπαρα.....να το κανω?? ή χαλλλαρααα........
χαχαχαχα
Βρε Ευη γιατί τρομάζεις τον κόσμο?

Δεν ξέρω... 20-24 εκατομμύρια σε χτ για να κερδίσεις επίπεδο ... Δεν ξέρω.
Εγώ προσωπικά δεν θα το έκανα. Δεν βλέπω το λόγο να ανεβαίνεις επίπεδο θυσιάζοντας τόσα πολλά.
Αφού δεν δίνει κανένα κίνητρο η εταιρεία ούτε κερδίζεις κάτι ιδιαίτερο.

Τα κατσικογάλατα και τα γουρλωμάτικα κατσίκια τα είδατε που πήγαν στο Θεό ε?
Θυμάστε το κατσικόδεντρο που λέγαμε κάποτε στους σπόρους?
Ε, ετοιμάζεστε σιγά-σιγά.

Για να μην αναφέρετε τις φιάλες οξυγόνου έχετε καμιά πεντακοσαριά σήμερα ε?

Κι όσο εσείς προσπαθείτε να μαζευτείτε, κάποιος ---> εδώ (http://el.board.bigpoint.com/farmerama/showpost.php?p=1670541&postcount=335) μας έκανε ήδη κυβέρνηση (όχι Πικραμένος μην βιάζεστε).

Πικραμένος.
Εχει χιούμορ τελικά αυτή η χώρα

demon071998
17.05.2012, 14:24
νικολα
στη δεξια μπαρα δινω κυριως γιατους πε που δινει. συμφερει!
τα μελια που ανεφερες τα εχω ηδη σε τριψηφιο αριθμο
τα χιλιαδες αυγα που εχουμε μαζεψει πες μου τι θα τα κανουμε που το αυγο εχει πεσει στα 270 χτ! θυμαστε που τη στηναμε με το τουφεκι στη λαικη κι οταν εμπαινε καμια προσφορα σφαζομασταν ποιος θα την προλαβει? πολεμος γινοτανε και τωρα χιλιαδες οι προσφορες, τσαμπα τα αυγα...μας βλεπω να τα κανουμε ομελετες μαζι με τα αυγα στρουθοκαμηλου :(

evieva
17.05.2012, 14:28
Εύη θα περιμένεις λίγο και θα πέσουν οι τιμές ;)
δεν θα αγοράσεις τόσα πολλά,
μόλις παραδώσεις τις 1000 φιάλες, τις υπόλοιπες δώστες στην μπάρα (500 αξία έχουν)
Συμφέρει σε π.ε.να τις δώσουμε στην μπάρα, όσοι θέλουν και χτ ας τις κρατήσουν για ανταλλαγή στο τέλος

και η πιο σημαντική συμβουλή :
σήμερα δεν θα κοιμηθείς νωρίς με τις κότες
είπαμε το βράδυ βγαίνω :D

http://sl.glitter-graphics.net/pub/85/85900onla5b17kn.jpg

Νίκο από φιάλες είμαι στις 548 και αύριο θα φάω μια μαρμελαδιτσα για έξτρα βοήθεια για να ρίξω και εγώ φιάλες στην μπάρα
τα φυτά που έριξα δεν θέλω να τα μετρήσω :D
από το 86 που πήγα εχθές μέχρι το 87 θέλει 9.754.737 πε :o
οπότε κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη
Δεν το αντέχω βρε Νίκο να είμαι στο ίδιο επίπεδο μισό χρόνο, θα βαρεθώ και θα το παρατήσω.

mam-ra
17.05.2012, 14:50
Θα σας παρακαλέσω να μη βάζετε φωτογραφίες με φάρμακα κι άλλα συναφή.

Το φόρουμ διαβάζεται από πολύ μικρά παιδιά και δεν είναι σωστό να αναρτώνται τέτοιου είδους φωτογραφίες.

Είναι θεμιτή η πλάκα, αλλά με κάποια όρια.:)

Υ.Γ: Εύη τι ώρα ακριβώς είπες ότι θα βγεις βόλτα;

demon071998
17.05.2012, 14:50
από το 86 που πήγα εχθές μέχρι το 87 θέλει 9.754.737 πε :o
οπότε κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη
Δεν το αντέχω βρε Νίκο να είμαι στο ίδιο επίπεδο μισό χρόνο, θα βαρεθώ και θα το παρατήσω.

Ευη να σε χαλαρωσω λιγο? δες εδω http://i602.photobucket.com/albums/tt107/christigiov/xkouzou.jpg

δεν τα παραταει ποτε κι ανεβαινει καθε διμηνο!:o:o

maramenidoumaria46
17.05.2012, 14:55
Ευα ποια ωρα βγαινεις και απο ποιο δρομο πας για να συναντηθουμε!κι εγω τους θελω τους π.ε για τα επιπεδα!:D
αν ξεπερασουμε τα δυο εκατ/ρια που ζηταει πως θα το ξερουμε?εγω βρηκα φθηνα δαμασκηνα και αχλαδια και δινω αβερτα!εχω χασει το λογαριασμο για το τι εχω δωσει!:p
οπως και τα πορτοκαλια συμφερουν μην κοιτατε μονο τα σφενδαμια που ειναι ακριβα στην αγορα! ακους Αθηνα και εχεις τρελανει τον κοσμο ?[καλα ο ενας ηταν αποτρελαμενος απλα τον αποτελειωσες]!:D

evieva
17.05.2012, 15:05
οκ Γιάννη με τα φάρμακα έχεις δίκαιο το παρακάναμε λιγουλάκι :p

βρε ένα ξαφνικό ενδιαφέρον όλοι για την βόλτα μου :D
εεεε θα βγω αργάμιση, αλλά να ξέρετε περπατάω γρήγορα

http://www.animateit.net/data/media/207/batman7.gif

Υ.Σ. Τάσο, ο Χρήστος ή αλλιώς το χρυσό βελανίδι δεν παίζεται, έχω βάλει την Ρούλα (fenia75) να τον φάει,
κοίτα το αβατάρ της και θα καταλάβεις :D:D
http://sharedimages.bigpoint.net/el/customavatars/avatar214817_11.gif?project=bpboard4&default=

athinamiloglou80
17.05.2012, 15:10
Ε
και η πιο σημαντική συμβουλή :
σήμερα δεν θα κοιμηθείς νωρίς με τις κότες
είπαμε το βράδυ βγαίνω :D

Έυη μου γίνε λίγο πιο συγκεκριμένη...Πες μας ώρα και λαική και είδος...έχουμε το μέσο να μην έχουμε και τις πληροφορίες;;;...μην ξεροσταλιάζουμε στους πάγκους άδικα...χάλασε και ο καιρός...έπεσε και η θερμοκρασία...λυπήσου μας...

demon071998
17.05.2012, 15:26
οκ Γιάννη με τα φάρμακα έχεις δίκαιο το παρακάναμε λιγουλάκι :p

βρε ένα ξαφνικό ενδιαφέρον όλοι για την βόλτα μου :D
εεεε θα βγω αργάμιση, αλλά να ξέρετε περπατάω γρήγορα

http://www.animateit.net/data/media/207/batman7.gif

Υ.Σ. Τάσο, ο Χρήστος ή αλλιώς το χρυσό βελανίδι δεν παίζεται, έχω βάλει την Ρούλα (fenia75) να τον φάει,
κοίτα το αβατάρ της και θα καταλάβεις :D:D
http://sharedimages.bigpoint.net/el/customavatars/avatar214817_11.gif?project=bpboard4&default=

ααχαχχχχχχχχχχχ τωρα το ειδα το αβαταρ της Ρουλας! κι αυτη δεν παει πισω με τα επιπεδα! τον φτανει οπου να 'ναι!:o

1DIMITRIS
17.05.2012, 15:26
Εγώ ένα ξέρω παντός. Δεν θα ξανά αγνοήσω τον τζόκερ. 2 μέρες πριν ανακοινωθεί το event της μητέρας ήρθε ο καημένος και μοίραζε αμύγδαλα. 9999 με 70000 χόρτοταλίρα. Που να το ηξερα ότι θα είχαμε αυτό το κακό:eek:

maramenidoumaria46
17.05.2012, 16:07
Δημητρη κοιτα εσυ τωρα και στον υπνο σου joker να κυνηγας!:D
Δεν ξερω τι θα σε σωσει τοτε!
Ευα κουκλα μου μην κρατας μυστικα δεν κανει!

Φριφρι1
17.05.2012, 16:47
Αυτός ο Αρκουδίνος που εμφανίστηκε στη Γυάλινη Σφαίρα και ο ελικολαγός που μας δίνει μαζί με τους π.ε. και μέλι είναι κάποια σημάδια ε?
Οσο για τα κόι μου... άστα Φριφρί μου. Τα έχω στην γυάλα και τα καμαρώνω.

Καλησπερααααα ιπταμενουληδες μουυυυ!
Να ρωτησω κατι τα καλα παιδια εδω; Που ειναι εμπειροι παιχτες κ παραμορφωμενοι αθρωπες;
Οταν λετε 3ψηφιο....αριθμο....τι εννοειτε ποιητες μου;
3ψηφιο για μενα, με το φτωχο μυαλο που διαθετω...ειναι πχ το...300 !
Μηπως εννοειτε...4ψηφιο αριθμο; Μηπως εγω το εχω λαθος στη κεφαλα μου;
Γιατι αν εγω το εχω σωστα στη κεφαλα μου...τοτε Νικο μου....θα μου επιτρεψεις να σου πω......αγοραζε μελιαααα!!!
Κ αχρειαστα να ειναιιιιι! :eek:

ΥΓ. Νικοοοοο;;; Τα γκοι βγαλτα απ τη γυαλα λεμε! Φτιαξτα σουπιτσαααα! Αντε επειδη πιασανε οι ζεστες...κ οι σουπες δε λενε...κανε τα πλακιιιιιι!

nikologos
17.05.2012, 16:52
καλησπερα σας

θελω π.ε. και εχω 1000 τεμαχια σφενδαμι. τι να κανω? να ριξω το σφενδαμι στη μπαρα ή να το πουλησω και να αγορασω ψωμακια?

1) στη μπαρα. 1000 χ 170 (αξια) = 170,000 / 25 = 6,800 π.ε.

2) πουλα. 1000 χ 35 (χτ στην λαικη) = 35,000χτ / 700 (κοστος αγορας ψωμιου) = 50 ψωμακια ==> 10,000 π.ε.

αντικαταστηστε στα δεδομενα του παραδειγματος τα δικα σας δεδομενα και πραξτε αναλογως.
προσωπικα πουλαω σφενδαμι με 40χτ και αγοραζω ψωμακια με 600χτ

φριφρι συγγνωμη που προσανατολιζω τον κοσμο που με διαβαζει μακρια απο τον καθαρισμο της πολης και θα αναπνεεις το καυσαεριο στην νεα σου γυαλα αλλα τα στοιχεια μιλανε απο μονα τους....

Φριφρι1
17.05.2012, 17:03
Νικο μου, καλα κανεις!
Ασε με να ψοφησω στο νεφος εμενα! Δεν πειραζει! Κακιες δεν κραταω!
Να σου πω οτι μετιανιωσα κ εγω που εδωσα τα σφενδαμια μου, στη μπαρα, για 100 ποντους....ενω αν περιμενα για την διεθνη μπαρα.....θα επαιρνα τους 500 ποντους, απ τους οποιους τους 100 θα χρειαζομουν!
Αυτη τη λεπτομερεια με τους ομαδικους ποντους.....την ξεχασα!
Καλα να παθω!
Αμμμμ καλα κανω κ τα δινω ολα τελευταια στιγμη! Τι ενθουσιασμος με επιασε....κ εκανα την πατατα....τι να πω!
Στο αντιστοιχο Χριστουγεννιατικο...ειχα δωσει....οπως λεει κ ο συνονοματος σου nikexad....Λολα να ενα μηλο!
Αν θυμασαι ειχα κανει κ ολοκληρο μενου....κ ειχα βρει κ τους σεφ για το καθε πιατο!
1 παπια κ 5 πορτοκαλια, στη μπαρα, να το 1 πιατο! Χαχαχαχα....αξεχαστες στιγμες!

Αν πεις δε για τους πε, απο την παραδωση προιοντων....αστα!
Τωρα ανεβηκα επιπεδο!
Αν ξαναγινει παρομοιο ιβεντ...τα Χριστουγεννα του 2012, ειμαι καλα κ παιζω ακομα...εκει ΝΑΙ θα τους κυνηγησω τους πε!
Γιατι ακομα στο 83 θα ειμαι....μπας κ ανεβω στο 84!

liaomi63
17.05.2012, 17:25
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSxJXcl98orW8UuLTJ62ijKQZInJbCWI SpUtBFtr69jdnCLaK54

Τα μετράω, τα ξαναμετράωωω..άστα και ξεμείναμε..
Πάνε τα χορτοταληράκια μου.. Είμαι για να γελάει κάθε πικραμένος..:eek:

Ενα μεγάλο μπράβο στους παλαίμαχους "σπόρους" με τους μελετημένους υπολογισμούς τους!

athinamiloglou80
17.05.2012, 17:57
Μα να πουλούσες μόνο σφενδάμια Νικολάκη καλά θα ήταν...καρτερώ υπομονετικά να έρθει η σειρά μου για να μην σου χαλάσω την δουλειά;)...εκεί στην άκρη είμαι με βλέπεις;;;Αλλά φτώχεια,πολύ φτώχεια η λαική μας Νίκο και δεν βλέπω φως στο τούνελ...

nikexad
17.05.2012, 18:10

Τάσο άκυρο. Δικό μου λάθος. Ο demon του τυπογραφείου
Τετραψήφιο νούμερο ήθελα να γράψω.
Αλλά η Φριφρί που είναι γάτα εεεε πεταλούδα με πέταλα το κατάλαβε αμέσως...

Μηπως εννοειτε...4ψηφιο αριθμο; Μηπως εγω το εχω λαθος στη κεφαλα μου;

ΥΓ. Νικοοοοο;;; Τα γκοι βγαλτα απ τη γυαλα λεμε! Φτιαξτα σουπιτσαααα! Αντε επειδη πιασανε οι ζεστες...κ οι σουπες δε λενε...κανε τα πλακιιιιιι!
Το σκέφτομαι κι αυτό Φριφρί.
Από την άλλη σκέφτομαι να ανοίξω Φίς Σπα να βγάλω κανένα φράγκο.

nikologos
17.05.2012, 18:52
Μα να πουλούσες μόνο σφενδάμια Νικολάκη καλά θα ήταν...καρτερώ υπομονετικά να έρθει η σειρά μου για να μην σου χαλάσω την δουλειά;)...εκεί στην άκρη είμαι με βλέπεις;;;Αλλά φτώχεια,πολύ φτώχεια η λαική μας Νίκο και δεν βλέπω φως στο τούνελ...

που εισαι και δε σε βλεπω??
θα περιμενεις τη σειρα σου στο σφενδαμι? χαρα στην υπομονη σου. εκτος αν μιλας για το φουντουκι. σε προειδοποιω: σημερα αγορασα απο εναν ουγγρο (ο λογαριασμος του ελεγχεται απο την IRS) 70.000 τεμαχια με 45χτ εκαστο. θα με βλεπεις να το μοσχοπουλαω για τον επομενο μηνα!!!! και αν παραμεινει σε αυτα τα επιπεδα η τιμη του, θα εχω βγαλει κερδος γυρω στα 2 μυρια

πουλαω και αλλα πραγματα? :p

αθηνα αν δεν θελεις να μου χαλασεις τη δουλεια, απλα βαλε στην ιδια τιμη που πουλαω και εγω

βουλα38
17.05.2012, 19:28
καλησπερα σε ολοι τη παρεα!!
τελικα στην μπαρα δινουμε οτι θελουμε και οσο θελουμε?
η πρεπει να δωσουμε συγκεκριμενο ποσο?

α! να ρωτησω και κατι αλω...μηπως καποιος απο εδω ειναι στην ιδια λαικη με εμενα?
ειμαι χ20

athinamiloglou80
17.05.2012, 19:37
που εισαι και δε σε βλεπω??
θα περιμενεις τη σειρα σου στο σφενδαμι? χαρα στην υπομονη σου. εκτος αν μιλας για το φουντουκι. σε προειδοποιω: σημερα αγορασα απο εναν ουγγρο (ο λογαριασμος του ελεγχεται απο την IRS) 70.000 τεμαχια με 45χτ εκαστο. θα με βλεπεις να το μοσχοπουλαω για τον επομενο μηνα!!!! και αν παραμεινει σε αυτα τα επιπεδα η τιμη του, θα εχω βγαλει κερδος γυρω στα 2 μυρια
πουλαω και αλλα πραγματα? :p
αθηνα αν δεν θελεις να μου χαλασεις τη δουλεια, απλα βαλε στην ιδια τιμη που πουλαω και εγω

Ποιο σφενδάμι βρε Νίκο!Σιγά μην περίμενα εκεί...ότι ήταν να κάνω με αυτά το έκανα ...στα άλλα (τα μεταλλαγμένα ζα εννοώ)...

Καλά βρε Νίκο έτσι κάνουμε;;;Δεν είπαμε;;; ένα πμ...μία κουκουβάγια... έναν τσαλαπετεινό...κάτι...Ααααα και σε ψήφισα κιόλας!Μονοφαγάς μου φαίνεσαι...Εγώ γιατί δεν πετυχαίνω ποτέ αυτούς τους καλούς ανθρώπους...μήπως να πάω να παντρευτώ κανέναν ούγγρο να έχω πληροφόρηση εκ των έσω;;;Γιατί από εδώ δεν γίνεται τίποτα...

1DIMITRIS
17.05.2012, 19:38
Λοιπόν παιδάκια :p. Σήμερα καφέ δεν έχει. Παω για ύπνο οπότε οποίος θέλει παρέα ας κεράσει. Το μόνο που θα δώσω εγω είναι το γαλατάκι στην βούλα μας.
http://www.recyclethis.co.uk/wp-content/uploads/2007/06/baby_bottle180.jpg
Καληνύχτα σε όλους :)

βουλα38
17.05.2012, 19:50
Λοιπόν παιδάκια :p. Σήμερα καφέ δεν έχει. Παω για ύπνο οπότε οποίος θέλει παρέα ας κεράσει. Το μόνο που θα δώσω εγω είναι το γαλατάκι στην βούλα μας.
http://www.recyclethis.co.uk/wp-content/uploads/2007/06/baby_bottle180.jpg
Καληνύχτα σε όλους :)

σε ευχαριστω πολυ δημητρη μας,ειναι οτι πρεπει για νανακια, και σημερα μαλων θα παω νωρις,ημουν σχεδον ολοι μερα στην αθηνα!!:mad:ελεος πως ζουν εκει??

Φριφρι1
17.05.2012, 20:29
Αλλά η Φριφρί που είναι γάτα εεεε πεταλούδα με πέταλα το κατάλαβε αμέσως...

Αχ Νικο μου....να ηξερες μονο...ποση εξασκηση ηθελε....ποσο αγωνα.....ποσα κιλα ιδρωτα...... http://www.picgifs.com/animal-graphics/animal-graphics/cats/animal-graphics-cats-314678.gif για να καταφερω απο γατα....να γινω

πεταλουδα!!!!!! http://www.picgifs.com/animal-graphics/animal-graphics/cats/animal-graphics-cats-936368.gif Αλλα θα μου πεις...τα αγαθα, κοποις κτωνται! :p

liaomi63
17.05.2012, 21:37
http://cdn.chefkoch.de/ck.de/forumuploads/59/302579/4733958/gute_nacht_maedchen_aufm_mond.gif

Καληνύχτα Φριφρι μου.Μάλλον μείναμε οι τελευταίοι των ιπταμένων..
Καλή ξεκούραση!Με το καλό αύριο πάλι.:)

angel0377
17.05.2012, 21:47
Όχι καλέ Φανούλα,ποιοι τελευταίοι; Δε βλέπεις τι γίνεται; Οι ιπτάμενοι κυκλοφορούν όλο το 24ωρο, υπάρχουν οι πρωινοί, οι μεσημεριανοί, οι βραδινοί, οι μεταμεσονύκτιοι...

Καλησπέρα σας:)

maramenidoumaria46
17.05.2012, 22:19
http://benessere.atuttonet.it/wp-content/uploads//2011/08/dormire_oredisonno_buonriposo_1.38.jpgΌχι καλέ Φανούλα,ποιοι τελευταίοι; Δε βλέπεις τι γίνεται; Οι ιπτάμενοι κυκλοφορούν όλο το 24ωρο, υπάρχουν οι πρωινοί, οι μεσημεριανοί, οι βραδινοί, οι μεταμεσονύκτιοι...

Καλησπέρα σας:)

Πολυ σωστα Angel !Υπαρχουν και οι ξενυχτηδες!:)
Ονειρα γλυκα σε οσους πηγαν για υπνο:)
Βουλα μην ξεχνας το μπιμπερο κανει κακο στην οδοντοστοιχια κι οταν μεγαλωσεις θα σου βαλουν σιδερακια!:D

soula73
17.05.2012, 22:40
καλησπερα ιπταμενοι..
ξενυχτηδες?? μαρακι για σενα λενε :d

maramenidoumaria46
17.05.2012, 22:43
γεια σου σουλα κι εσυ νυχτερινες ανησυχιες εχεις!
εγω περιμενω τα χαμομηλια που μου εβγαλαν την ψυχη!:d
εσυ φανταζομαι κατι παρομοιο?

soula73
17.05.2012, 22:46
εγω μαρακι ειμαι μεταμεσονυκτιος τυπος...χαχαχα
αν βεβαια ειναι ετοιμα και τα χαμομηλακια θα τα μαζεψω τι να κανω χαχα:d
παλι στην δουλεια εισαι??

angel0377
17.05.2012, 22:50
Εγώ είπα να περιμένω αυτό που έχει τάξει η Εύη
http://i1147.photobucket.com/albums/o547/a_n_g_e_l_77/carnaval26.gif
αλλά δεν το βλέπω να έρχεται.
Τι έγινε; Ακόμη δεν πήγε αργάμιση;

maramenidoumaria46
17.05.2012, 22:52
Οχι εχω καμμια ωρα που γυρισα και παλευω με λωτους και χαμομηλια!Αντε τα φυτα ευκολα βγαινουν με τα οξυγονα τι γινεται!Με το σταγονομετρο!:mad:
Ελπιζω αυριο να το τελειωσω με κουρασε πολυ καιρο κρατησε!:)

Angel η αληθεια ειναι πως κι εγω αυτη περιμενω αλλα δεν το λεω στη σουλα για να μην μου την αρπαξει!.....

soula73
17.05.2012, 22:58
ειναι νωρις ακομα Αγγελινα ...λες να περασε και να μην τον ειδαμε?
Μαρακι μπραβο για σενα θες να τα κρατησεις ολα εεε???
καλα παρε εσυ την ευα και εγω με την αγγελινα θα παρουμε τον τζοκερ :D

rkatia
17.05.2012, 23:06
Εγώ είπα να περιμένω αυτό που έχει τάξει η Εύη
αλλά δεν το βλέπω να έρχεται.
Τι έγινε; Ακόμη δεν πήγε αργάμιση;

Αγγελίνα λάθος ώρα περιμένεις.
Πρωινές ώρες εμφανίζονται στην λαϊκή μας.;)
Τώρα κρατάω τσίλιες εγώ.
Αν δω κάτι θα σφυρίξω κλέφτικα.:p

http://1.bp.blogspot.com/_6hsxbn67fBY/Sz8x2PSzwlI/AAAAAAAAYkg/wTqw8cdDgXM/s400/SERAFINO.jpg

angel0377
17.05.2012, 23:07
Μπα, δεν έχω καλό συγχρονισμό με τον τζόκερ, πάντα μου την κάνει!
Δεν μπορώ να περιμένω άλλο, νύσταξα κιόλας...

Ωχ, πρωινές;Κάτια,κάτι ξέρεις εσύ (αποδεδειγμένο)! Εμ, δε λέω εγώ ότι δεν έχω καλό συγχρονισμό; Τα πρωινά λείπω από τη λαϊκή.

maramenidoumaria46
17.05.2012, 23:10
Αντε Σουλα να αποσυρθουμε κι εμεις σιγα σιγα!κι αυριο μερα ειναι!http://1.bp.blogspot.com/_Fr4HobkfKTg/ST1CKM-BaoI/AAAAAAAAAYo/30It6ijvxgA/s1600/%C3%8F%E2%80%A1%C3%8E%C2%BF%C3%8F%E2%80%A6%C3%8E%C 2%B6%C3%8E%C2%BF%C3%8F%C2%8D%C3%8F%C2%81%C3%8E%C2% B7%C3%8F%E2%80%9A.png
Αρχισαν να κλεινουν τα ματια μου και δεν βλεπω καλα τα χαμομηλια!

Καληνυχτα σε ολους!

maraki85
18.05.2012, 05:14
http://glitterimage.info/graphics/image/good-morning-14-93698.gif
http://images.dignow.org/pimages/img805e8cb97aa44526a15b6f9db3a6bfdf.jpg http://3.bp.blogspot.com/-l1xSvRTJYAk/T5gON2j1TXI/AAAAAAAACuM/MGm8tG5VJLU/s200/1.jpg
http://27.media.tumblr.com/tumblr_lzdqwu9m1n1r7r2j3o1_250.jpg http://www.magirema.com/recipeimages/125140.jpghttp://lp-zw.pblogs.gr/files/70797-kafes.jpghttp://konteo.blog.hu/media/image/Calvi/KV.jpg
http://media-cache6.pinterest.com/upload/265853184223036142_NuGSJavR_222.jpg http://www.kampanyatv.com/upload/editor/cache/data/lazticaret/bitki_cayi_demligi-210x160.jpghttp://andronianoi.ucoz.com/_nw/58/30498561.jpg
φιλακιαααα.

Φριφρι1
18.05.2012, 05:35
http://images.dignow.org/pimages/img805e8cb97aa44526a15b6f9db3a6bfdf.jpg http://media-cache6.pinterest.com/upload/265853184223036142_NuGSJavR_222.jpg

φιλακιαααα.

Καλημερα Αφροδιτη μου! Πηρα τα δικα μου ευχαριστω! :p
Α! Κ σημερα θα εχουμε καλεσμενο στο θεμα μας! Να ειμαστε ολοι ευγενικοι κ καλομιλητοι...οπως οριζουν οι κανονες καλης συμπεριφορας!
Μην τον σκιαχτητε...ειναι ακακος! :)

liaomi63
18.05.2012, 05:49
http://w.pstatic.gr/bp/4611686018432241013.jpg

Καλημέρα και από μένα.

Εφερα λίγα λουλουδακια για να στολίζουν το τραπέζι.

Την δροσιά τους και την ομορφιά τους να χετε!:)

maramenidoumaria46
18.05.2012, 06:03
Αφρουλα ωραιο πρωινο για αλλη μια φορα..ομως'' απαγορευμενα'' πια!Κι επειδη δεν ξερω αν εβαλες ζαχαρη στους καφεδες θα συνεχισω με τον δικο μου που ειναι σκετος!:)
Φρι- φρι πρωι-πρωι γιατι μας βαζεις γριφους?ποιος ειναι ,τι ειναι,πως τον λενε ?δωσε καποιο στοιχειο παραπανω!:o
Δεν μας λυπασαι?

Φριφρι1
18.05.2012, 06:07
Μαρια; Κατσε τωρα που ειναι πρωι....να σκουπισουμε λιγο....μη μας πουν κ βρωμιαρηδες! http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQzWb0o7r5rkra7KFAg0bchds3mleMSv gMq64yb4d6L5ZFMCWVjVA

maramenidoumaria46
18.05.2012, 06:12
Αααα... Τοσο υψηλο και επισημο θα ειναι?και κοκκινο χαλι? ε, τωρα ειναι που θα σκασω απο περιεργεια!:eek::eek:

liaomi63
18.05.2012, 06:16
Φριφρι μου,να μαντέψω εεε;;
Χρειάζεται χαλί μήπως διότι σέρνεται;;

http://2.bp.blogspot.com/-797GvI6uym8/TjgpsKDv7xI/AAAAAAAAXLc/Fl0Lwya1TNs/s1600/%25CE%25A6%25CE%2599%25CE%2594%25CE%25991.jpg

1DIMITRIS
18.05.2012, 06:18
καλημέρα και από μένα. τι έγινε τελικά εμφανίστηκε ο τζόκερ ή δεν πρόλαβε ? είναι και πολλες οι λαϊκές βλέπεται...

φρι φρι θα αφήσεις και τίποτα για μας ? όλα εσυ τα τρως. νόμισα ότι οι πεταλούδιτσες λατρεύουν τα λουλούδια. κοίτα την ζουμερα που είναι αυτα που έφερε η φανουλα :d

υ.γ μήπως ο μυστήριοδης καλεσμένος μας αρχίζει από "α" ???

Φριφρι1
18.05.2012, 06:35
Αχχχχ Φανουλα! Αχ Φανουλα που κρυφοκοιτας! :D
Παρολα αυτα.....ετοιμο το χαλι...καθαρο καθαρο.... http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo6P62yFspmZW2xMtU4bVX922Y4rxM0 RJW9RUP7yh67F923jfPBA κ....καποιος ερχεται;;; http://www.picgifs.com/animal-graphics/animal-graphics/snakes/animal-graphics-snakes-654162.gif

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSAFB2fwqYJ4qLBTMhokzON0aDsf-uQN0XeUs2YA5FiaRe7LmBijw Ναιιιιιι! καποιος ερχεται...τελικααα! :cool:

edit. Απο Γ αρχιζει...κ οχι απο Α!
Ο Α....πρεπει να απολογηθει για την παρατεταμενη απουσια του!

liaomi63
18.05.2012, 06:48
http://3.bp.blogspot.com/_0C8Z1lbao-s/SiWSjO_Tg3I/AAAAAAAAAsg/sdEqsY3L6QU/s400/salonia+%2818%29.jpg

Ετοιμάζω το τραπέζι τότε!Θα μας τιμήσει φαντάζομαι το μεσημεράκι:D

athinamiloglou80
18.05.2012, 06:57
Δημήτρη είδες τι σου κάνει η προσκόληση μόνο στο θέμα των ιπτάμενων;;;Χάνεις όλα τα κουτσομπολιά...Λοιπόν ο καλεσμένος είναι ή έτσι φαίνεται ζώο,"λέει άκακο",και μάλιστα ερπετό.Επίσης είναι υποψήφιος γαμπρός(λέτε να έχουμε γάμους;;; )και τέλος πάρα πολύ καλός στην φασίνα...Φρι φρι καθάρισε καλά γιατί μπορεί να τα ακούσουμε κιόλας...:D

υγ.Καλημέρα είπα;;;δεν είπα!Καλημέρα ιπτάμενοι!

1DIMITRIS
18.05.2012, 07:04
Δημήτρη είδες τι σου κάνει η προσκόληση μόνο στο θέμα των ιπτάμενων;;;Χάνεις όλα τα κουτσομπολιά...Λοιπόν ο καλεσμένος είναι ή έτσι φαίνεται ζώο,"λέει άκακο",και μάλιστα ερπετό.Επίσης είναι υποψήφιος γαμπρός(λέτε να έχουμε γάμους;;;) και τέλος πάρα πολύ καλός στην φασίνα...Φρι φρι καθάρισε καλά γιατί μπορεί να τα ακούσουμε κιόλας...:D

Τα βρήκα τα βρήκα αθήνα μου. Μην ανησυχείς. Το πρόβλημα είναι ότι οι κούκουβαγιες τα λατρεύουν τα φίδακια :p Πρεπει να είμαστε προσεκτικοί όσο θα είναι ο επισκέπτης μας εδώ.
Όχι συγνώμη κοίτα βλεμα
http://static.desktopnexus.com/thumbnails/82026-bigthumbnail.jpg

βουλα38
18.05.2012, 08:56
καλημερα στην παρεα!!
παντα καταπληκτικο το πρωινο σου αφροδιτη μου!!
ποποοοο! τι αγριο βλεμα ειναι αυτο καλε δημητρη σκιαχτικα....!!
χαχαχαχαχαχα!

evieva
18.05.2012, 08:58
Καλημέρα
αφού διατάζει η προεδρίνα μας
έβαλα και εγώ τα καλά μου και ήρθα :D:D

http://www.animationplayhouse.com/bride_walking.gif

soula73
18.05.2012, 09:02
καλημερα ιπταμενοι :)
επισκεπτες ακουω θα ερθουν..χαλια κοκκινα στρωμενα..σκουπισμενα ..στρωμενο τραπεζι..
το φαγητο του επισκεπτη μονο δεν ειδα :confused:
αληθεια τι θα τον ταισουμε??
ποντικακια ?? :D

evieva
18.05.2012, 09:10
ναι βρε Σούλα δίκαιο έχεις
μισό να ρίξω κάτι να τον δελεάσω :p

http://sl.glitter-graphics.net/pub/2878/2878461nl7te4q1w6.gif

soula73
18.05.2012, 09:18
μηπως αυτο ειναι πιο προκλητικο?? http://www.picgifs.com/avatars/animals/hamster/avatars-hamster-319519.jpg

maramenidoumaria46
18.05.2012, 09:32
Eλατε βρε παιδια εγω γιατι δεν καταλαβα για ποιον προκειται?Και τελος παντων γιατι κυρια προεδρε δεν ενημερωθηκαμε να παμε ενα κομωτηριο να κανουμε ενα μποτε?:D
Η Ευα θα μας ξεπερασει ολες με την εμφανιση της!Τι εγινε Ευα τιποτα πιο επισημο δεν ειχες?:p
Σουλα κι εσυ ξερεις για ποιον προκειται?

1DIMITRIS
18.05.2012, 09:37
Η έβα φυσικό είναι να είναι η πiο καλό ντυμένει. Πότε δεν ξέρεις που μπορεί να οδηγήσει αυτή η επίσκεψη ;). Άλλωστε φοράει και το σωστό φόρεμα:rolleyes:

soula73
18.05.2012, 09:38
αχ μαρακι....και βεβαια ξερω
οσο για την ευα πρεπει να ειναι η ομορφοτερη απ ολες :d

maramenidoumaria46
18.05.2012, 09:46
Ααααα..!Κατι αρχισα να καταλαβαινω !ο.κ. να συνδραμουμε τοτε ολοι να ειναι η Ευα ''τελεια''!;)

http://1.bp.blogspot.com/_HmgUzfSmpN0/SKYyxBF0X9I/AAAAAAAAHQU/aVCCmyjnyrk/s400/ReemAcaraBride.jpg

evieva
18.05.2012, 09:46
οσο για την ευα πρεπει να ειναι η ομορφοτερη απ ολες :d
εννοείτε αυτό
κανονίστε μόλις εμφανιστεί μην έχουμε παρατράγουδα :D

http://sl.glitter-graphics.net/pub/2490/2490597qv3amgsqac.gif

σιγά μην εμφανιστεί, τρέχοντας θα φύγει

1DIMITRIS
18.05.2012, 09:55
Έλα κάντε υπομονή θα έρθει. Εμείς συνεχίζουμε τις προετοιμασίες. Ίσος να κύμαται ακόμα :o
http://periplanomeno.files.wordpress.com/2011/12/540417590_4396d2fe305b15d.jpg

maramenidoumaria46
18.05.2012, 10:06
Αμαν βρε Δημητρη τι ειναι αυτο παιδακι μου?Παναγια μου τρομος!:eek::eek::eek:
Κατι σε ποιο μκρο και χαριτωμενο δεν βρηκες!?/?/

soula73
18.05.2012, 10:12
μην φοβασε Ευα θα φερω σωματοφυλακες :D δεν θα τολμησει να ακουμπησει καμια
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQexG0Darfq3HDNwi50vzjIyC3tjmOHl 7qSAXn03x_SxxfIpR5pREF_0g

1DIMITRIS
18.05.2012, 10:18
Αμαν βρε Δημητρη τι ειναι αυτο παιδακι μου?Παναγια μου τρομος!:eek::eek::eek:
Κατι σε ποιο μκρο και χαριτωμενο δεν βρηκες!?/?/

Μην το βλέπεις έτσι μαρία. Ειναι καλό φίδακι. Έρχετε με καλούς σκοπούς.

Υ.γ έβα τον πάτερουλη σου τον ειδοποιήσες ή θα κάνει κανένα ξαφνικό ντου εδώ μέσα και θα βάλει στο κυνήγι τον καλεσμένο ?

athinamiloglou80
18.05.2012, 10:19
Έμενα ένα πράγμα με ανησυχεί...Δεν βλέπω τον πατέρα...που έχει εξαφανιστεί;;;Παντρευεται η κόρη του και αυτός άφαντος...Δεν πρέπει να εγκριθεί ο γαμπρός;;; Θα την προσέχει;Θα την αγαπάει;Θα της παρέχει όλα τα καλουδια οπως ο μπαμπάς της;;;Δεν πρέπει να περάσει την καθιερωμένη ανάκριση;;;Τι δουλειά κάνει;Ποια η οικονομική κατάσταση;Που θα μείνουν;Πόσα παιδιά θέλει;Τι όνομα θα τα δώσει;:D

Έτσι φιδάκι στο σακί θα πάρουμε;Για να αναλάβουμε τους ρόλους μας!Ποιος θα συνοδεύει την νύφη;

maraki85
18.05.2012, 10:26
Τι μερα με ξημερωσε?
Τι πονος είναι τουτος??
http://www.paidika.gr/anakata/images/stories/Oikogenia/m_23.gif

Κορη μ εισι σιγουρη?
Τον φιδουκλα θα παρς?
Εγω πως σι μιγαλωσα….??
Με στεριση μιγαλ
Κι εσυ πας και παντρευισαι
Κρυφα απε την μανας?

Αχ τι τραβαω η αμοιρη
Αχ τι κακο μι βρηκε
Να χανω τετοια κουκλα
Απ ένα πρασινο φιδουκλα…..

marina_loren
18.05.2012, 10:35
μαρακι απλα καταπληκτικο.......μπραβο για τη στιχομυθια,. ;)

mara_libra
18.05.2012, 11:08
Kαλησπέρα σας!
Βρε παιδιά έχω χάσει επεισόδια!! Γάμος ακούω;;;
Ποιοι παντρεύονται;;
Αφροδίτη τι στίχοι!! Τιιιι ποίημα!!
Σα μάνα που είμαι, σε νιώθω!!
Το προσκλητήριο θα μου πέσει από τα χέρια!
Απίστευτο!!
:D

demon071998
18.05.2012, 11:11
αααααααααα ισεις εχτι ξιφυγ!!! τραατζικ :D:p:D

http://i848.photobucket.com/albums/ab42/smoke_that_ganja420/oldgrandpa.gif

liaomi63
18.05.2012, 11:13
Χαχαχα!Είσαστε απίστευτες!
Βίκυ εσύ είσαι αυτή η τρισχαρούμενη πεθερααα;;;

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRNDfUg64vj5ojDjcXD2TEcy2QlMYFX3 dcvYKKCTxuNc9Iy1GFF:D

Ή μήπως η αντιπρόσωπος της;;

maramenidoumaria46
18.05.2012, 11:16
Ξεχιλειζεις απο χαρα και καμαρι για το γαμο της φιλης σου Βικη!Μπραβο !ετσι πρεπει να αισθανονται οι ''καλες φιλες''!:rolleyes:
Εσυ Αφρουλα μου τραβα τραβα τις κοτσιδες εφτασαν αστραγαλους φτανει πια !Δεν σε πονεσαν?:D
http://www.123-mpomponieres.gr/assets/images/0148/9586/mpomponieres-pack-2017-02-RD_normal.jpg
Εγω θα προσφερω τις μπομπονιερες ασορτι με το χρωμα του γαμπρου!Ευα σου αρεσουν?:D
Τασο θα κρατας την λαμπαδα?
http://eleanna.jalbum.net/%CE%94%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CF%8C%CF%83%CE%BC%CE%B7%C F%83%CE%B7%20%CE%93%CE%AC%CE%BC%CF%89%CE%BD/slides/%CE%A6%CF%89%CF%84%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%C E%AE%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82%20%CE%B3%CE%AC%CE%BC% CF%89%CE%BD%20(14).jpg

soula73
18.05.2012, 11:21
βικυ εγραψες :d :d

demon071998
18.05.2012, 11:28
τι λες βρε Μαρια που θα κραταω τη λαμπαδα :o . εγω αναλαμβανω το τεχνικον μερος του θεματος ;) : να αδειασω στο στομαχι μου ολα τα φαγητα απο τα πιατα της γιορτης που θα ακολουθησει! κι οταν λεω ολα εννοω οοοοοοοοοοοοοολα!:D:p

maramenidoumaria46
18.05.2012, 11:39
εεε...το φαγητο μετα τη γαμηλια τελετη βρε τασο!δεν θα βγουν τα φαγια μεσα στην εκκλησια!:p

Φριφρι1
18.05.2012, 11:45
Τς τς τς τς!
Βρε;;; Σας αφησα λιγο μονους, σας ειπα να εχετε καλους τροπους...κ σεις ξεκινησατε το πανηγυρι;
Κ μαλιστα χωρις εμενα;;;; Μουτρααααα! :(
Κ κατι ακομα θελω να πω......επειδη καποιος μας παρακολουθει......

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRLf_oM8InV8SDkBM0yzremCX34DxwBo ac5euYHGKVEyXGU2NBTyg ονοματα δε λεμε, οικογενειες δε θιγουμε.....θελω να ενημερωσω...οτι η θεση του γαμπρου...ειναι ακομα ανοιχτη!!!!
Δες κ στο προσκλητηριο...γραφει " συντονιστης " οχι φιδουκλας η οτιδηποτε αλλο! Ακουει;;; ;) :D

lazos95
18.05.2012, 11:46
Ήρθε και το σόι του γαμπρού:o
http://egypt.mrdonn.org/animal_snakes.gif
Toν γαμπρό δεν βλέπω και ανησυχώ, μήπως τελικά ο γαμπρός το έσκασε?:pΝα βρούμε άλλον τότε...
Όταν εμφανιστεί ο γαμπρος και αφού τελεστεί το μυστήριο το ζευγάρι θα περάσει στα ιδιαίτερα και εκεί θα ακολουθήσει το παραδοσιακό μασάζ από τον άντρα!:D
http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/01013/snake-massage-460_1013156c.jpg
Καλησπέρα σας!

demon071998
18.05.2012, 11:47
εεε...το φαγητο μετα τη γαμηλια τελετη βρε τασο!δεν θα βγουν τα φαγια μεσα στην εκκλησια!:p

το ανηψακι μου πηγε στην εκκλησια με τη μαμα του και στο τελος της λειτουργιας τον αφηνει στην πορτα να περιμενει κι εκεινη πηγε μπροστα να παρει αντιδωρο. ο μικρος πειναλας φωναζει δυνατα "μαμααααα αν εχει παρε μου κι εμενα εναν λουκουμα" :D:p περιττο να σου πω τι εγινε απ τα γελια του κοσμου...

ΔΙΑΚΟΣ
18.05.2012, 11:52
χμμμμμ! χμμμμμ!!
μηπως ξεχασατε τιποτα??εεεε??
λεω εγω τωρα!!!:rolleyes::rolleyes:
για συμαζεψετε λιγο τα μυαλα σας!!!:mad:

ποιον ενημερωνουμε πρωτο??:D:D

περιμενω..!δυο φωτο!ληξιαρχικες πραξεις γεννησεως!και δημοσιευση σε εφημεριδα..!!:D:D

1DIMITRIS
18.05.2012, 11:58
ε παιδία ηρεμήστε καλέ. η πρώτη γνωριμία με το σόι με γνωστούς και φίλους είναι. δεν ξέρουμε πως θα εξελιχθεί. μην ξεχνάμε ότι την πολύπενεμενη κόρη την διεκδικουν πολλοί

maramenidoumaria46
18.05.2012, 12:01
το ανηψακι μου πηγε στην εκκλησια με τη μαμα του και στο τελος της λειτουργιας τον αφηνει στην πορτα να περιμενει κι εκεινη πηγε μπροστα να παρει αντιδωρο. ο μικρος πειναλας φωναζει δυνατα "μαμααααα αν εχει παρε μου κι εμενα εναν λουκουμα" :D:p περιττο να σου πω τι εγινε απ τα γελια του κοσμου...

χαχαχαχαχαχα Νομιζα θα πεις '' αν εχει και τυρι φερε!'':D:D:D:D

..-Viper-..
18.05.2012, 12:02
Γεια σας. Ηρθα...:D
Αλλα δεν παντρευομαι ακομη...:cool:
Πρεπει να γνωριστω με την νυφη καλυτερα.
Σας ευχαριστω ολους για την υποδοχη και για τα καλα σας λογια. Ειστε ενα πολυ ζωντανο και καλο θεμα στο φορουμ. Απλα θα σας παρακαλουσα καποιες φορες να προσεχετε τις φωτογραφιες σας.
Απο οτι εχετε δει σας προσεχω. Σας καθαριζω σας σκουπιζω και γενικοτερα σας κανω ολες τις εξωτερικες δουλειες.:D
Το κοκκινο χαλι ηταν περιττο δεν χρειαζοταν. Ουτε να αναρωτιεστε ποιος ειμαι χρειαζεται, δεν υπαρχει κανενας απολυτως λογος.Ισως να κανετε και λαθος στις εκτιμησεις σας...;)
Σας υποσχομαι να περναω οποτε μπορω και προλαβαινω..
Καλη συνεχεια σε ολους σας και παλι σας ευχαριστω ολους.
Ελπιζω να εχουμε μια καλη συνεργασια παντα στα πλαισια των κανονισμων.
Οτιδηποτε θελετε να ρωτατε το θεμα μου ειναι ανοιχτο για ολους σας.

liaomi63
18.05.2012, 12:05
Που φεύγει πάλι ο Διακογιάννης;;;;

Στάσου! Μην φεύγεις κι εσύ.Καλά ο γαμπρός φοβήθηκε και κρύφτηκε, εσύ για πού το έβαλες πάλι;;:D

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTtK1LLNbcK04jmQu4oyJQUwWBagm0WC x0TjBvwymPDHOtBwAz8

Φριφρι1
18.05.2012, 12:06
ποιον ενημερωνουμε πρωτο??:D:D

περιμενω..!δυο φωτο!ληξιαρχικες πραξεις γεννησεως!και δημοσιευση σε εφημεριδα..!!:D:D
Την ευλογια σου πατερ!
Μπορω να απολογηθω εγω; Θα απολογηθω! :o
Ολα ξεκινησαν χθες βραδυ! Κατοπιν αιτηματος του φιδουκλα! Ειπα λοιπον κ εγω, μιας κ εχει αναλαβει την καθαριοτητα του θεματος μας, να τον καλεσω κ επισημα!
Ειπα λοιπον να στρωσω ενα προχειρο κοκκινο χαλακι που βρηκα :p κ ζητησα απ τους ιπταμενακηδες να ειναι καλομιλητοι κ ευγενικοι!
Τωρα....η Ευα....μαλλον παρερμηνευσε τα λογια μου...κ αντι καλη συμπεριφορας...φορεσε τα καλα της! Κατι ασπρα μακρια φουστανια που βρηκε προχειρα!
Απο εκει αρχισε το νταβαντουρι!
Κ οχι τιποτα αλλο....βεντετα προβλεπω!!! Η μοσχαναθρεμενη μας...ειναι περιζητητη! Την διεκδικουν...ολα τα ζωντανα!!! Εεεεεεε.....τα παιδια ηθελα να πω!
Την κυνηγανε απο θαλασσης κ αερα....μεχρι ερποντα στη γη!
Φοβουμαι σου λεω πατερ μου!
Την ευλογια σου...δις! :D :D

ΔΙΑΚΟΣ
18.05.2012, 12:07
ααααααα! οοοχι δημητρη!!!εγω αυτον τον γαμο θα τον κανω!!!
εστω και με το ζορι!!!!
ξερεις ποσες ετοιμασιες εχω κανει στο παρελθον??και την κοπανουσαν μεσα απο την εκκλησια??
για ριξε μια ματια στους σπορους και θα δεις!!!

τωρα που βρηκαμε γαμπρο θα τον αφησουμε??οχι τιποτα αλλο..να κοψουμε και τον αερα σε μερικες μερικες που ισως βαλουν στο ματι τα...καλη του!:d:d

maramenidoumaria46
18.05.2012, 12:11
αυτο ηταν ολο?τοσα σχεδια τοση ετοιμασια ,πανε?:(
εφυγε ο νεαρος τρεχοντας!καλα ειπε η ευα οτι θα τρομαξει! κριμα!:(
ουτε στο τραπεζι που ετοιμαστηκε με τοοοση φροντιδα δεν καθησε να ''τσιμπησει '' κατι!:p
αντε την αλλη φορα!

..-Viper-..
18.05.2012, 12:12
Βικυ11 μπορεις σε παρακαλω πολυ να αφαιρεσεις τρεις λεξεις απο την ανακοινωση σου.Τις λεξεις που αναφερονται στην συμπαιχτρια σου. Σε ευχαριστω για την κατανοηση.Κακως το διεγραψες, δεν επρεπε, δεν ζητησα κατι τετοιο.

ΔΙΑΚΟΣ
18.05.2012, 12:18
καλως τον κι ας αργησε!...ευχαριστουμε πολυ για την επισκεψη κ την καθαριοτητα..!

. Ουτε να αναρωτιεστε ποιος ειμαι χρειαζεται, δεν υπαρχει κανενας απολυτως λογος.Ισως να κανετε και λαθος στις εκτιμησεις σας...
.

αλλα τωρα εμενα αυτο...γιατι μου κανει κατι??:pκαι αν εγω τουλαχιστον προσωπικα..(δεν ξερω για τους αλλους)δεν κανω λαθος στις εκτιμησεις μου??:rolleyes:λεμε τωρα!:D:cool:

σε ξαναπεριμενουμε!!!..τοσος κοπος και ετοιμασιες εγιναν!

BlKY11
18.05.2012, 12:23
λόγω τεχνικών προβλημάτων και επειδή μου έπεσε από τα χέρια το ξαναβάζω :D

http://desmond.imageshack.us/Himg195/scaled.php?server=195&filename=57636541096700558134517.jpg&res=landing

evieva
18.05.2012, 12:27
απαπαπα με τέτοια πεθερά δεν θέλω, βλέπω και ο γαμπρός θέλει τον χρόνο του ...
καλά που είχα και δεύτερο προσκλητήριο έτοιμο :D
...............................Γ+Ε.............. ...............
http://desmond.imageshack.us/Himg191/scaled.php?server=191&filename=imageihg.jpg&res=landing

liaomi63
18.05.2012, 12:45
[QUOTE=evieva;1672107][SIZE=2]απαπαπα με τέτοια πεθερά δεν θέλω, βλέπω και ο γαμπρός θέλει τον χρόνο του ...
καλά που είχα και δεύτερο προσκλητήριο έτοιμο :

Απαπα!Πότε πρόλαβες βρε Ευη μου κιόλας;:eek:
Και εγώ νόμιζα ότι θα ήθελες παρηγοριά! και έφερα αυτό:

http://gr.liberis.argiro.production.s3-website-eu-west-1.amazonaws.com/images/198/n/Pagoto-vussino-me-giaourti.jpg?1275916231:D

evieva
18.05.2012, 12:52
σιγά μην σκάσω
έχει και αλλού πορτοκαλιές που κάνουν κουκουβάου :D
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/187774_122673174484514_2482403_n.jpg

maramenidoumaria46
18.05.2012, 13:15
ετσι ακριβως ευα μου! :)
κι οταν αποφασισεις εμεις εδω ειμαστε παλι να ετοιμασουμε τα αναλογα!;)
''καθε εμποδιο για καλο!''

mam-ra
18.05.2012, 14:13
σιγά μην σκάσω
έχει και αλλού πορτοκαλιές που κάνουν κουκουβάου :D

Όπα, όπα!

Δε λέμε και ξελέμε!

Τσάμπα έραψα κουστούμι για κουμπάρος; Πάλι γαμπριάτικο; Απαπαπαπα!

Τσάμπα κάλεσα όλους τους συντονιστές/διαχειριστές του κόσμου για πάρτυ, επειδή παντρεύεσαι άλλον;

Και θα πάει χαμένο τόσο ωραίο προσκλητήριο που έφτιαξε η Βίκυ;

Τον γαμπρό θα τον ρωτήσει ποτέ κανείς;

Ε;

..-Viper-..
18.05.2012, 14:18
Δεν χρειαζεται να σε ρωτησουμε εσενα.
Το εχεις εκθεσει το κοριτσι σε ολη την κοινωνια του φορουμ.
Θα το παρεις οπωσδηποτε.
Μην ετοιμαζεσαι να ανοιξεις φτερα να φυγεις.
Και ετοιμασου να φτιαξεις νεα φωλια εεεε νεο σπιτι ηθελα να πω.
Δεν θα μας πας το κοριτσι μεσα στις μουχλες του Μαμροσπιτιου σου...
Οχι οτι βλεπει η πεθερα, καινουργιο σπιτακι.

soula73
18.05.2012, 14:35
ντροπη και παλι ντροπη :mad:
αντρες σου λεει μετα...να εκθεσετε το κοριτσι μας και να το αφησετε ανηπαντρο :p
εσυ φιδακι χτες τις εβαζες λογια για να ξεχασει την κουκουβαγια της ζωης της και σημερα την κοπανας??
ευα μου ηρεμησε...που ειναι ο πατερας σου να βαλει μια ταξη εδω μεσα??
:D :D

ΔΙΑΚΟΣ
18.05.2012, 14:36
για να σας πω κ.κ.μοντς!!
τι το περασατε το κοριτσι μας!!:mad:
οχι παρτην εσυ..οχι παρτην εσυ???τι το μοσχοαναθρευουμε εδω!!
εδω ειναι κρητη κ μανη μαζι!!:p
θα παρει οποιον διαλεξει η ιδια και δεν ρωτησαμε την γνωμη σας!!:D
εσεις θα μαθετε το αποτελεσμα!!!:o:D

(ευα να προτινω?το φιδακι πιο ευελικτο το βλεπω βρε!!..ο αλλος πολυ τα μασαει!τες πα..διαλεξε εσυ και τους το ανακοινωνουμε!)

angel0377
18.05.2012, 14:46
Απαπαπα... Τι γίνεται πάλι σήμερα;
Καλέ, μη σφάζεστε ποιος θα την πάρει
http://www.thomastraum.net/wp-content/uploads/2011/05/Screen-shot-2011-05-11-at-19.13.20-200x150.png
Μ' αρέσει που η Φριφρι ανησυχούσε μήπως εμείς δεν είχαμε κόσμια συμπεριφορά.Ντροπή! ;)

enidrida
18.05.2012, 15:23
Mam-ra και Viper για σοβαρευτείτε και κοιτάξτε να δείτε τι θα κάνετε με το κορίτσι. :cool:
Αντε μπράβο.

evieva
18.05.2012, 15:28
Επιτέλους ήρθε ο ΚΕΝ
ο Σούπερ Ήρωας μου να με σώσει :p αχ
http://farm3.static.flickr.com/2057/1809857104_e6232d5766.jpg

soula73
18.05.2012, 15:30
Ευα μονο στον ΚΕΝ μπορεις να στηριζεσαι :D :D

βουλα38
18.05.2012, 15:32
τι ακουσα δεν 8α γινει γαμος???
και εγω πως θα ντειθω παρανηφακι???
θα κλαιω μεχρι να γινει ο γαμοςςςςς τελος το αποφασισα!!!:(
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSBxl55hiN9nfhZlDD__r-et2xc7K50n39sHeSVDwaVk-v-Mz5H

enidrida
18.05.2012, 15:33
Εάν δεν αποφασίσετε σύντομα, ποιος θα την παντρευτεί, θα την πάρω στον πλανήτη μου.

Γιαυτό γρήγορα, γιατί μετά πάει πέταξε το πουλάκι. :cool:

..-Viper-..
18.05.2012, 15:40
Επιτέλους ήρθε ο ΚΕΝ

Εάν δεν αποφασίσετε σύντομα, ποιος θα την παντρευτεί, θα την πάρω στον πλανήτη μου.

Γιαυτό γρήγορα, γιατί μετά πάει πέταξε το πουλάκι. :cool:

Μπραβο την καλυτερη επιλογη κανατε. Συγχαρητηρια.
Μαμ-ρα βγες μην κρυβεσαι... Την πηρε αλλος
Ουφφφφφ γλιτωσαμε, σωθηκαμε...εεε τι ατυχια ηθελα να πω . Να μας την παρει αλλος μεσα απο τα χερια.

mam-ra
18.05.2012, 15:42
Γουπ... αλίμονο ήθελα να πω!:(

Αλλά αν θέλει η νύφη κι ο γαμπρός... θα το αντέξω!:cool:

enidrida
18.05.2012, 15:42
Απ'οτι φαίνεται ο κ.Viper αποχωρεί απ'την διεκδίκηση της νύφης.

Περιμένουμε για την απάντηση του κ.mam-ra....

Εύα ετοιμάσου να φύγουμε, αυτοί θα χάσουν.

BlKY11
18.05.2012, 15:47
Επιτέλους ήρθε ο ΚΕΝ

ουφ τον επιασα;)

http://desmond.imageshack.us/Himg689/scaled.php?server=689&filename=originalsketch.jpg&res=landing

Διακοοοοοοο τρεχα γρηγορα δεν ξερω ποσο μπορω να τον κρατησω ακομα...
και δεν χρειαζεται να τα πεις ολα

than_silvi126
18.05.2012, 15:50
καλησπερα σας!!!

συγνωμη που επεμβαινω.. αλλα απο ποτε ο KEN ειχε πλανητη..? εγω ξερω αλλον σουπερ ηρωα που ερχεται απο πλανητη.. :confused:

ευααααααα μην τους ακους ειναι παραπληροφορηση.. ψευδεται!!!!! :o

τς τς τς αντρες!!! α πα πα!!!

evieva
18.05.2012, 15:52
Εύα ετοιμάσου να φύγουμε, αυτοί θα χάσουν.

Κεραστείτε τούρτα παιδιά :p

http://1.bp.blogspot.com/_4cDIuOceXIU/SPPcZhIBAII/AAAAAAAAASA/M6T4shSAVZk/s400/wedding+cake+001.jpg

Βίκυ εσύ κράτα τον δεμένο μέχρι να το σιγουρέψουμε:D

soula73
18.05.2012, 15:59
ευα παντα υπαρχει και αλλη λυση και λεγετε
σμουτς :d :d

liaomi63
18.05.2012, 16:06
Εδώ γαμπρός, εκεί γαμπρός.....ΠΟΥ είναι ο γαμπρός βρε κορίτσια;;;;

Πόση ώρα θα ξεροσταλιάζω εδώ ακόμηηηη;;

http://4.bp.blogspot.com/-07MqXnvyNM8/TphJz9VLsrI/AAAAAAAADBc/Nl3ruJXql_8/s1600/giagia_parakolouthei_parapentades.jpg:D:D

Φριφρι1
18.05.2012, 16:08
Καλησπερα σε ολους μας ιπταμενουληδες! Ενα θα πω....

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQkzLcMc611oAh2KWvZYKtl8uMuU6pcS 2RJBktrYaGejKKlEIlj ειναι τρελοι αυτοι οι mods!

Ευα;;;; Ξερεις τι πιστευω;;; οτι σε εχουν παρει ελαφρως στο ψιλο! :o
Ναι καλη μου....αυτη την αισθηση εχω! :(

1DIMITRIS
18.05.2012, 16:44
Τι δεν κατάλαβα καλά ?? Πως είπατε ?? Στεναχώρησατε την έβα ?? Ντροπή σας :mad: Θα καθήσουμε να φάμε όμως έτσι ?? Έλατε σερβίρουμε . Τάσο τρεχα.
http://mikroimegaloi.gr/sites/default/files/fraoules-fidi.jpg. Είναι κανείς άλλος μήπως που θέλει να πειράξει το κορίτσι μας ??

liaomi63
18.05.2012, 16:44
http://www.iefimerida.gr/sites/default/files/imagecache/node_image660/giagia-odigos-660.jpg

Παμε να φύγουμε σκυλάκο μου,γάμος δέν πρόκειται να γίνει...:eek:

tilmad13
18.05.2012, 17:04
Μα καλά ρε όλοι στα σύννεφα πετάτε ???
Πως θα γίνει γάμος όταν δεν υπάρχει ανθοδέσμη ??? :o
http://dragonxero.files.wordpress.com/2011/03/donkey.jpg

Ελπίζω να μην πάτησα τον γαμπρό έτσι όπως έτρεχα για να φέρω τα λελουδια !!! :D:D

evieva
18.05.2012, 17:10
Δηλαδή βρε παιδιά για να καταλάβω και εγώ, παντρεύτηκα ? :p

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZlLWnyXmqtEwQpTPQ4s16TqzkWchzD uSTxs4ZVg11mH6FBSTZdo2G57Xx

Happy end που λένε ?
και όλοι happy ? (ειδικά viper και mam-ra) :p

άντε και στα δικά σας

βουλα38
18.05.2012, 17:23
Να ζησετε, να ζησετε....!
εγω παντος εφερα την αμαξα και μπηκα και μεσα, μην την κανετε χωρις εμενα!χαχχαχ!
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRLUY86lO0CJxXDzWL7sZhBGIbKO4sqv vkVNgH0fwFfq16n1wonxQ

Φριφρι1
18.05.2012, 17:29
Επιτελουςςςςς! http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcROBI728Ps5O0NqFPD6-DSa6l7-EEL8Y2-W4J8o3YaaMhe5PNuOVivFVA Αντε κοριτσια κ στα δικα σας οι λευτερεςςςς!

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTlrPhy800S-Y2hpqJwAKsbYpIsu7GUygZAWmTwvOtLRpy7svuayQ Η σεμνη τελετη...ελαβε τελος!

Προσοχη! Λογω οικονομικης κρισης....ΔΕΝ θα ακολουθησει τραπεζι! :p

Οι καλεσμενοι μπορουν να αποχωρησουν!

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQsKl5IQToGzcpUgEGkpWCYoXOPNLLOn KkaHpsysM2XUv6TWf4 Το ταξι περιμενει στο πισω προαυλιο της εκκλησιας... http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTmhe0edMeVF_SzKBznjB5WIgaP9rPvx K1qqNvrap1DcRrAOWYMpw

Ευχαριστουμε για την παρουσια σας! :p

maramenidoumaria46
18.05.2012, 17:53
Απαραδεκτο! Εγινε ο γαμος και μερικοι δεν πηραμε χαμπαρι!:mad:
Μεσημερι και μας πιασατε στον υπνο! τοση οικονομικη κριση η απο τσιγγουνια για τα εξοδα?Μπας και γλυτωσετε καμμια μπομπονιερα?Δωρο γαμηλιο ομως μην περιμενεις Ευα!:D
Ξεκαθαρισες κι οτι δεν θα γινει τραπεζι φρι-φρι μην ερθουμε με τον τασο και τα φαμε ολα? Εεε??:p
Τελος παντων ''Να ζησετε ευτυχισμενοι ''!:D

misirli
18.05.2012, 18:00
καλέ ποιος παντρεύτηκε ποιον; Α! είδα και έναν γάιδαρο να φέρνει λουλούδια... φαντάζομαι ο κουμπάρος θα ήταν ε; :p

υ.γ βαρέθηκα να διαβάσω παραπάνω από τις 2 τελευταίες σελίδες :D

evieva
18.05.2012, 18:07
υ.γ βαρέθηκα να διαβάσω παραπάνω από τις 2 τελευταίες σελίδες :D
περιλήψεις δεν γίνονται :cool:

ή διαβάζεις όλο το φόρουμ και όταν λέμε όλο εννοούμε οοοοολο

ή κράτα το Τέλος καλό Όλα καλά

1DIMITRIS
18.05.2012, 18:09
Καλά γάμος χωρίς εμάς οκ δεν μας θέλατε. Αλλά φέραμε παπά και τον διοξατε. Τόσο καιρό κυνηγάει να παντρέψει κάποιον ντροπή. Αλλά θέλω να δω πως θα την γλυτώσετε από μην μαμα και τον μπαμπά. Α να σας δω τώρα. Θα σας σκότος. Θα σας πατης χαμε.Εγώ παντός πρότεινα τι να κάνουμε με το φίδι. Νοστιμότατο φαίνεται 1457 (http://el.board.bigpoint.com/farmerama/showpost.php?p=1672558&postcount=1457)

liaomi63
18.05.2012, 18:14
Τι;;;;
Δεν θα γίνει τραπέζι;;;Τι είναι αυτα που λες Φριφρί μου;;:eek:
Τον Τάσο τον είδες πώς τον κατάντησες μ αυτο που είπες;;;Κοίτα:

http://images.newsnow.gr/9/93932/poios-psifise-gia-texnokratiprosopikotita-prothypourgo-1-315x236.jpg

ΥΓ:Να μας ζήσετε παιδιά!
Ευα να σε χαιρόμαστε που ομορφαίνεις με το ωραίο χιούμορ σου το φόρουμ.

FLOWERA
18.05.2012, 21:07
Γεια. Τελικά έγινε του "Κουτρούλη ο γάμος' που λένε, ε???/http://www.athensmagazine.gr/photos/plays/thumbs_large/808f73319f281a8c3ca0b46ae8f742c1.jpg

Να ζήσετε, να ευτυχήσετε και του 'Χρόνου με υγεία":D:D:D

ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ
18.05.2012, 21:41
Ευχαριστώ πολύ μπαμπακούλη, που χάθηκες εσύ ε ??

Καλά... δύο μέρες έλειψα... και πήγες και παντρεύτηκες?????? :eek:
Εγώ να τρέχω σαν παλαβός να σώσω τις καταθέσεις να μην φύγουν στον εξωτερικό.... και πήγες και παντρεύτηκες???? :eek:
Ούτε τις αδερφές σου δεν κάλεσες!!

Λοιπόν... ο γάμος είναι άκυρος..... ο πατέρας δεν συνόδεψε την κόρη... όλα άκυρα.. και όταν λέμε όλα... εννοούμε όλα...

και οι κύριοι κύριοι γαμπροί να γνωστοποιήσουν τις προθέσεις τους και μετά βλέπουμε

Δεν θα δώσω εγώ την κοράκλα μου όπου κι όπου.... εκτός εάν αγαπά! ;)

evieva
18.05.2012, 21:49
Μπαμπακούλη συγνώμη ...:o
Θα με συγχωρέσεις ??
http://sl.glitter-graphics.net/pub/1752/1752723ezfsmk1xqo.gif

Φριφρι1
18.05.2012, 21:58

Λοιπόν... ο γάμος είναι άκυρος..... ο πατέρας δεν συνόδεψε την κόρη... όλα άκυρα.. και όταν λέμε όλα... εννοούμε όλα...

Θειουλη μου....; Καλησπερα!
Να δεν ηθελε η Ευα να σε αναστατωσει....γι αυτο! Εγιναν κ ολα τοσο ξαφνικα... :o κ ηταν ολα τοσο γρηγορα.....αλλααααα ηταν η θεια εδω!!! Ακομα πρεπει να τραβαει τα μαλλια της! http://www.paidika.gr/anakata/images/stories/Oikogenia/m_23.gif

maraki85
19.05.2012, 04:43
καλημερααααα
Ανδρεα ....δεν σε ειπε κι εσενα ε?
καλα να παθει ....
με σενα πατερα θα τα ειχε ολα πλουσια ...τωρα .... ουτε γλεντια ουτε κερασματα τιποτα
ταχα λιτοτητα...κουραφεξαλα ....
μπατιρακια το νεο ζευγαρι...
ας παρουμε τουλαχιστον ενα γενναιο πρωινο...

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/6d/Rundstykker.jpg/140px-Rundstykker.jpg
http://farm6.staticflickr.com/5111/7172738530_1ca74a9bd2_m.jpghttp://www.evostate.dk/images/kaffe.jpg

http://www.kvalimad.dk/opskrifter/chokolade-smoercreme/image_mini http://static.findeopskrifter.dk/image.php?src=http%3A%2F%2Fchocolat.dk%2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F04%2F1.jpg&width=220&height=150&crop=yes
http://www.cocobedandbreakfast.dk/images/morgenmadsbillede.jpg

http://delshad.blogg.se/images/2011/tumblr_l3url3vqeq1qzjtuzo1_500_139451242.jpghttp://www.slankekurdervirker.dk/wp-content/uploads/sund-morgenmad.jpghttp://gfx.aftonbladet-cdn.se/image/10132518/200/normal/4ab12ab6d077c/RESA-23s04-kaffeFRINY-819_368 http://static.findeopskrifter.dk/image.php?src=http%3A%2F%2Fi1234.photobucket.com%2 Falbums%2Fff403%2FLebisdamour%2FDSC_0053.jpg&width=220&height=150&crop=yes

http://www.matportalen.no/matvaregrupper/tema/sukker_og_sote_produkter/article8220.ece/ALTERNATES/w620/Kaffe+og+suketter

http://4.bp.blogspot.com/_AuTT7JlF2ek/TQE6rVSWYlI/AAAAAAAAAdg/sEtxb8v5z0g/s400/Frugtkugler+uden+chokolade.jpg

φιλακιααααα

misirli
19.05.2012, 05:57
περιλήψεις δεν γίνονται :cool:

ή διαβάζεις όλο το φόρουμ και όταν λέμε όλο εννοούμε οοοοολο

ή κράτα το Τέλος καλό Όλα καλά

κρατώ το τέλος ;)

Καλά... δύο μέρες έλειψα... και πήγες και παντρεύτηκες?????? :eek:
Εγώ να τρέχω σαν παλαβός να σώσω τις καταθέσεις να μην φύγουν στον εξωτερικό.... και πήγες και παντρεύτηκες???? :eek:

και οι κύριοι κύριοι γαμπροί να γνωστοποιήσουν τις προθέσεις τους και μετά βλέπουμε

Δεν θα δώσω εγώ την κοράκλα μου όπου κι όπου.... εκτός εάν αγαπά! ;)

αυτός είναι σωστός πατέρας! :D

Θα με συγχωρέσεις ??
http://sl.glitter-graphics.net/pub/1752/1752723ezfsmk1xqo.gif

και μια συμβουλή προς το πατέρα να μην πειστεί από αυτά τα γλυκά ναζιάρικα ματάκια

ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ
19.05.2012, 07:12
Θα με συγχωρέσεις ??

Το ξέρεις ότι είσαι η αγαπημένη μου κορούλα (και πρώτη χρονικά χιχιχιχι) και με τέτοια μάτια (μην σχολιάσω την γλώσσα) πως να σου αρνηθώ... :)

Άντε έχεις την ευχή μου και από μένα ό,τι θέλετε....

http://img843.imageshack.us/img843/2941/51138n07edit.jpg

και να ενημερώσεις σε παρακαλώ τις αδερφούλες σου γιατί τις έχω χάσει :o (αχ αυτά τα παιδιά... τα μεγαλώνεις και μετά άντε να τα πιάσεις....)

Θειουλη μου....; Καλησπερα!
Να δεν ηθελε η Ευα να σε αναστατωσει....γι αυτο! Εγιναν κ ολα τοσο ξαφνικα... :o κ ηταν ολα τοσο γρηγορα.....αλλααααα ηταν η θεια εδω!!! Ακομα πρεπει να τραβαει τα μαλλια της!

Εσύ είσαι... είσαι...μμμμ.... είσαι ένας λόγος για να συμφωνήσω τελικά για το γάμο αυτό...

Αλλά..... ο γαμπρός παρακαλείται να παρουσιαστεί στον νέο πατέρα του με λεπτομέρειες οικονομικής επιφάνειας, οικογενειακής κατάστασης (να ξέρουμε και τα συμπεθέρια) και μελλοντικής του επισκόπησης της ζωής (και με Τσ. και χωρίς Τσ.)..... ;)ειδάλλως :mad:

Α, και καλημέρα σε όλους
Αφροδίτη σε παρακαλώ... μετά από το σοκ.... ένα διπλό εσπρέσο σκέτο!!!

tilmad13
19.05.2012, 07:28
καλημερααααα
ας παρουμε τουλαχιστον ενα γενναιο πρωινο...

http://farm6.staticflickr.com/5111/7172738530_1ca74a9bd2_m.jpghttp://www.slankekurdervirker.dk/wp-content/uploads/sund-morgenmad.jpg

Καλημέρα Αφροδίτη :) ας σερβιριστώ εγώ γιατί αν έρθουν όλοι δεν με βλέπω να προλαβαίνω πρωινό :D:D

Καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε κ προσοχή στις αρκούδες :p:p

demon071998
19.05.2012, 07:42
τελειωσαν τα οργανα? εεε... ο γαμος ηθελα να πω :confused: αντε βρε να ζησετε αλααααααααα ωραιος γαμος :( κι εγω ο καημενος περιμενα τη γαμηλια δεξιωση για να φαω!
περιμενα...περιμενα...περιμε να...:o
http://www.paidika.gr/anakata/images/stories/Fagita/Laxanika/animation_gif_14paidika_laxanika.gif

maraki85
19.05.2012, 08:13
Αφροδίτη σε παρακαλώ... μετά από το σοκ.... ένα διπλό εσπρέσο σκέτο!!!

Ανδρεα λυπαμαι ...εδω σερβιρουμε πρωι πρωι
[αγραφοι νομοι του θεματος ... ]
κι οποιος προλαβει ....αλλιως παιρνεις τον καφε σου και μας ερχεσαι ....

αααα να μας ζησει το παιδι καλε .....
καλα που διαλεξε εσενα για πατερα και την υιοθετησες ....... γιατι αν περιμενε απο μενα την μανα της ..... ακομα ελευθερη θα ηταν ...

Ξερεις σαν μανα ..ο ενας με μυριζε ο αλλος με ξυνιζε ...
αλλα αυτη εκανε το δικο της ...:D

καλημερα τηλεμαχε καλο σαβ/κο

maramenidoumaria46
19.05.2012, 08:32
αφρουλα αυτα κανετε οι δυσκολες μαμαδες και πως θα παντρευτουν τα δικα μας παιδια?εε?:p
ειδες ειδες τασο?με την ορεξη μας αφησαν χθες!:D

αφρουλα βαζε στο πρωινο και κανα αυγο για αυτους που διαιτιζονται!:)

demon071998
19.05.2012, 08:34
Αντρεα για σενα δουλευω! :D

http://www.paidika.gr/anakata/images/stories/Fagita/Rofimata/Animated_gifs_19paidika_drinks.gif

καλο Σαββατοκυριακο σε ολους!

1DIMITRIS
19.05.2012, 08:38
9999 xourmades tzoker na tous paro???

demon071998
19.05.2012, 08:40
9999 xourmades tzoker na tous paro???

αν ειναι κατω απο 25 χτ... ποσο τους πουλαει?

1DIMITRIS
19.05.2012, 08:40
αν ειναι κατω απο 25 χτ... ποσο τους πουλαει?

170000 sinolo
Καλημέρα δεν είπα. Καλημέρα σε όλους και σορρυ για τα greeklish από κεκτημένη ταχύτητα

demon071998
19.05.2012, 09:02
αγορασε τους δημητρη. θα τους μοσχοπουλησεις αν δεν τους χρειαστεις

1DIMITRIS
19.05.2012, 09:06
αγορασε τους δημητρη. θα τους μοσχοπουλησεις αν δεν τους χρειαστεις

τους πήρα. Βέβαια αμα δεν πουληθούν πάμε για χρεωκοπία :D
Υ.γ μήλο 10 χορτοταλιρα χαρά στους μαρμελαδοποιους

demon071998
19.05.2012, 09:14
δημητρη μη βιαστεις να τους πουλησεις. μπορει να ερθουν δρωμενα που να ζητανε να δωσουμε αξια σε φυτα και καρπους, και η αξια του χουρμα ειναι μεγαλη.οποτε τοτε μπορεις να τους χρησιμοποιησεις ή να τους πουλησεις ακριβα! μπορεις ακομα με αυτους να τερματησεις το επαθλο της εκθεσης

1DIMITRIS
19.05.2012, 09:18
δημητρη μη βιαστεις να τους πουλησεις. μπορει να ερθουν δρωμενα που να ζητανε να δωσουμε αξια σε φυτα και καρπους, και η αξια του χουρμα ειναι μεγαλη.οποτε τοτε μπορεις να τους χρησιμοποιησεις ή να τους πουλησεις ακριβα! μπορεις ακομα με αυτους να τερματησεις το επαθλο της εκθεσης

Θα τους κρατήσω όσο αντέξουν τα οικονομικά μου. Όσο για το έπαθλο έχει τερματίσει εδώ και καιρό. Ευχαριστώ παντός για την βοήθεια.

demon071998
19.05.2012, 09:26
δημητρη αυτες οι αγορες ειναι επενδυσεις! γεμιζεις την αποθηκες σου με τετοιες επενδυσεις και καποια στιγμη βγαινεις σιγουρα κερδισμενος!;)

1DIMITRIS
19.05.2012, 09:35
δημητρη αυτες οι αγορες ειναι επενδυσεις! γεμιζεις την αποθηκες σου με τετοιες επενδυσεις και καποια στιγμη βγαινεις σιγουρα κερδισμενος!;)

Εχεις δίκαιο. Αλλά και εγώ ξέχασα να πω νούμερο λαϊκής. Τα μίλα υπάρχουν ακόμα. Εγώ είμαι φούρναρης οπότε δεν τα εχω τόση ανάγκη. Λοιπόν λαϊκή 32

FLOWERA
19.05.2012, 10:40
Καλημέρα σε όλους σας. Και καλή ευκολία σε ότι κάνετε.

Λοιπόν Δημήτρη και εγώ λαΙκή 32 είμαι. Το λέει ο κόσμος νωρίτερα. Γιατί σήμερα που χρόνος, για φαρμα-λαϊκή, μόνο στην κανονική θα πάω, γιατί η οικογένεια περιμένει...
Πάντως προχθές το βράδυ, τα σιτάρια ήταν σε εξευτελιστική τιμή , και αγόρασα

Να τα λέμε.............

Γενική ερώτηση προς όλους και όποιος-α απαντήσει: Αυτά τα ωραία animation γραφικά, που τα βρίσκετε???/ έχω φάει το internet, αλλά μάλλον δεν ψάχνω σωστά και με αρέσουν πολύ.....

Φριφρι1
19.05.2012, 10:40
Καλο μεσημερι ιπταμενακηδες μου!
Αφροδιτη μουτρα!
Δεν εβαλες πρωινο κ καφε.....μουτραρες! :(

http://sharedimages.bigpoint.net/el/customavatars/avatar290474_2.gif?project=bpboard4&default= ........κ εγω σ αγαπαω θειουλη μου!
Κ χαιρομαι που το πηρες ψυχραιμα με την ξαδελφη μου το θεμα γαμου!!!
Την κοροιδευαν ενας κουκου κ ενας φιδουκλας! Ειναι ποτε δυνατον;;; Τελικα το καλυτερο παιδι...πηρε!
Να σου πω;;; Μεταξυ μας παντα......κατι κανει λαθος! Της το εχω πει! Δε θελει προκαταρκτικα κ παρακαλια! Βουρ στο πατσα λεμεεεε! Κ τι θα κανει ο γαμπρος;;; Πως θα ξεφυγει;;; Δεν μπορει! Θα σκυψει το κεφαλι κ θα το αποδεχθει....γιατι ΔΕΝ θα τον εχει ρωτησει κανεις! Καλα δεν τα λεω;;;; :D

evieva
19.05.2012, 11:00
Βρε Φριφρί αφού μου αρέσει να βάζω και
http://sl.glitter-graphics.net/pub/598/598030enwvttq7i5.gif και http://sl.glitter-graphics.net/pub/2547/2547659ipdh0nf4i3.gif αλλιώς δεν γίνεται νόστιμο τοhttp://sl.glitter-graphics.net/pub/370/370632c11q14vr1c.jpg :D:D

είδες όμως ?? το καλύτερο παιδί πήρα
ήρθε χωρίς πολλά λόγια, με έκλεψε και φύγαμε :p

Ανθούλα δες την κουκουβάγια σου

1DIMITRIS
19.05.2012, 11:30
Καλημέρα σε όλους σας. Και καλή ευκολία σε ότι κάνετε.

Λοιπόν Δημήτρη και εγώ λαΙκή 32 είμαι. Το λέει ο κόσμος νωρίτερα. Γιατί σήμερα που χρόνος, για φαρμα-λαϊκή, μόνο στην κανονική θα πάω, γιατί η οικογένεια περιμένει...
Πάντως προχθές το βράδυ, τα σιτάρια ήταν σε εξευτελιστική τιμή , και αγόρασα

Να τα λέμε.............

Γενική ερώτηση προς όλους και όποιος-α απαντήσει: Αυτά τα ωραία animation γραφικά, που τα βρίσκετε???/ έχω φάει το internet, αλλά μάλλον δεν ψάχνω σωστά και με αρέσουν πολύ.....

Οκ αλλά σήμερα κάνει πάρτυ στην λαϊκή μας. Τώρα είναι στις ντομάτες και στις τουλίπες. Άμα συνεχίσω να αγοράζω θα αρχίσω τις ελεημοσύνες :D

FLOWERA
19.05.2012, 11:40
http://www.paidika.gr/anakata/images/stories/Oikogenia/Koritsia/animated_Gifs48_girls.gif

ουδέν σχόλιον, ξέρετε εσείς

ναι ντομάτες, αν και αγόρασα πολλές από την κανονική λαϊκή, η τιμή τους εδώ είναι χαμηλή, Τουλίπες αγόρασα παλιότερα. Αντε να δούμε , το πολύ πολύ τις ντομάτες να τις κάνουμε σάλτα ή κέτσαπ χαχαχσα
http://www.paidika.gr/anakata/images/stories/Fagita/Frouta/animated_gif54paidika_fruits.gif

Φριφρι1
19.05.2012, 16:30
Καλησπερα ιπταμενουληδες μου!
Μηπως να αρχισω να ανησυχω; Μηπως οι φωνες του κοσμου......να δωσουν " μυστηρια "....στο λαο εισακουστηκαν; :p
Μαλλον! Αλλιως δεν εξηγειται η τυχη μου! Οχι δεν εξηγειται σας λεω!!!!!!

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTwhMFHy9S6N2WwHfs5SHEqOzi56eLeN PuYEiEGFAa8ek7c-8OsXw Εχουμε κ λεμε λοιπον.....γρμφφφφ!

evieva
19.05.2012, 17:03
Δηλαδή τώρα είσαι μια αρκουδοπεταλούδα ??
γρμφφφφ γρμφφφφ & φρρρρ φρρρρρρ

http://sl.glitter-graphics.net/pub/1059/1059331oyq7em8nvl.gif

αν καθίσεις πάνω στην Μαργαρίτα θα την λιώσεις :o

Φριφρι1
19.05.2012, 17:07
Γιατι το λες αυτο Ευα; Ακου αρκουδοπεταλουδα!!!! Σκετη πεταλουδα ειμαι! :( Αλλα ακομα κ αυτο το μεταλαγμενο ζωντανο που λες να ημουν....θα τις προσεχα τις μαργαριτουλεςςςς! http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSXH_HauDLTsB_lLNwcxll_JWZ_Ix5hK qpCtDzgK-tyBhbY8s3Cdg
Τις αγαπαω τις μαργαριτες! Μουτρα! :(

*feliz*
19.05.2012, 17:11
Tι ειναι αυτα που βλέπουν τα ματάκια μου?

Εγινε ο γάμος?Χωρις εμένα?? Γιατι??Γιατι?? :(

Και εγω ποτε θα βάλω το παρανυφικό μου?Μου λέτε?

Εδω ,εδω θα κατσω και θα κλαίω μέχρι να ξαναγίνει ο γάμος!

http://scodal.com/a/saved2/johnnychristopher.tumblr.jpg

Φριφρι1
19.05.2012, 17:22
http://scodal.com/a/saved2/johnnychristopher.tumblr.jpg
Μη κλαις κουνελοκοριτσακι μου....κ χαλας την ομορφια σου...κ χαλας τα ωραια κουνελισια ματακια σου!
Κλεφτηκανε τα παιδια...κ φυγαν ταξιδι...σε αλλους γαλαξιες! Αλλιωωωως εσενα...εσενα θα εβαζαν! Μου το ειχαν πει! :o

evieva
19.05.2012, 17:23
δηλαδή Φριφρι θα συνεχίσεις να τρως Μαργαρίτες ε ??
φαντάζομαι όμως σε μεγαλύτερες ποσότητες :D
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQHrH9WNq-epme42nAkvghcNNeyrvBzHFQ4xqUzAk7RDQeopUIc

βρε feliz να πω ότι δεν σε κάλεσα ?
σε κάλεσα
αλλά εσύ μέχρι να αποφασίσεις τι να φορέσεις για να είσαι η πιο όμορφη
άργησες και
τελείωσαν όλα και ο γάμος και τα πανηγύρια.

Τώρα είμαστε σε γαμήλιο ταξίδι και δεν δεχόμαστε ούτε επισκέψεις :cool:

menios8300
19.05.2012, 17:32
Ανακοίνωση της Εκκλησίας του Φόρουμ

Μετά από εισήγηση του εκπρόσωπου μας , αξιότιμου κ.Διάκου, για την μη εκπροσώπηση της εκκλησίας του Φόρουμ στο γάμο , καθώς ήταν απών την ώρα διεξαγωγής του τελετουργικού , ο γάμος ακυρώνεται.
Όπως μας ενημέρωσε άμεσα ο αξιότιμος απρόσωπος μας οι μελλόνυμφοι δεν προσκόμισαν τα απαραίτητα δικαιολογητικά για την έκδοση αδειών και επίσης δεν φρόντισαν να κάνουν την απαραίτητη δωρεά στην εκκλησία του Φόρουμ έτσι ώστε να προχωρήσουν όλες οι απαιτούμενες διεργασίες για τη σωστή τέλεση του μυστηρίου.
Ο γάμος λοιπόν κρίνεται άκυρος και ως εκ τούτου οποιεσδήποτε εκδηλώσεις για τον εορτασμό αυτού ματαιώνονται.
Θα παρακαλούσαμε για την απόσυρση οποιονδήποτε προσκλήσεων και ανακοινώσεων για τις εκδηλώσεις εορτασμού του γάμου.
Ευχαριστούμε εκ των πρότερων

Η Εκκλησία του Φόρουμ

ranpas
19.05.2012, 17:34
καλησπερα σε ολους ζητω ενα μεγαλο συγγνωμη εχουν αφαιρεθει οι προσκλησεις καλη συνεχεια σε ολους!:)

maramenidoumaria46
19.05.2012, 18:15
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR0usQV_xHCzt6LwqxUpluT5xGBnfoQb gAbvecxEYgPoZVCphd1yA

Τυχατε εσεις παιδια αρκουδιτσες? εγω τιποτε ,μια πεταλουδα, μια νυχτεριδα!ποσους σταυλους πρεπει να παρουμε πια για να μας τυχουν οι αρκουδες?:(

Εγω βεβαια υποψιαζομαι οτι πηγαν για ψαρεμα και χαθηκαν!:D

evieva
19.05.2012, 18:28
βρε Μαρία βρε Μαρία τι λέει η Φριφρι τόση ώρα
ολόκληρη αρκουδοπεταλούδα δεν την είδες ??:D

άσε με τώρα γιατί με βάλανε σε σκέψεις :cool:

http://sl.glitter-graphics.net/pub/2150/2150199hx7gmtafyv.gif

ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ
19.05.2012, 18:33
Ανακοίνωση της Εκκλησίας του Φόρουμ

Μετά από εισήγηση του εκπρόσωπου μας , αξιότιμου κ.Διάκου, για την μη εκπροσώπηση της εκκλησίας του Φόρουμ στο γάμο , καθώς ήταν απών την ώρα διεξαγωγής του τελετουργικού , ο γάμος ακυρώνεται.
Όπως μας ενημέρωσε άμεσα ο αξιότιμος απρόσωπος μας οι μελλόνυμφοι δεν προσκόμισαν τα απαραίτητα δικαιολογητικά για την έκδοση αδειών και επίσης δεν φρόντισαν να κάνουν την απαραίτητη δωρεά στην εκκλησία του Φόρουμ έτσι ώστε να προχωρήσουν όλες οι απαιτούμενες διεργασίες για τη σωστή τέλεση του μυστηρίου.
Ο γάμος λοιπόν κρίνεται άκυρος και ως εκ τούτου οποιεσδήποτε εκδηλώσεις για τον εορτασμό αυτού ματαιώνονται.
Θα παρακαλούσαμε για την απόσυρση οποιονδήποτε προσκλήσεων και ανακοινώσεων για τις εκδηλώσεις εορτασμού του γάμου.
Ευχαριστούμε εκ των πρότερων

Η εκκλησία του Φόρουμ

Διακογιάννη πάρε θέση τώρα

γιατί μου το κάνεις αυτό φάνη μου;.... γιατί;.... έβγαλα το γάμο τσάμπα κι εσύ θέλεις σώνει και καλά να με κάνεις να ξηλωθώ.... χάνουμε και τις καταθέσεις καθημερινά...αχ αχ αχ....

άντε τώρα να γυρνάνε από το μήνα το μέλιτος και να ξαναρχίσουμε....
ας ελπίσουμε ότι θα είναι κουρασμένοι ;) και δεν θα θέλουν πολλά πολλά... ένα δημαρχείο βρε παιδάκι μου ας πούμε... :cool:

(ο μπαμπακούλης είναι πάντα large;))

αφροδίτομαράκι λυπάμαι που ζήτησα καφέ στις 9 το πρωί!! :p αλλά όταν ξυπνάω καθημερινά στις 6, ε, δεν έχω κι εγώ δικαίωμα στο... όνειρο??

φριφριδούλα μου χαίρομαι πολύ που προσέχεις τις ξαδερφούλες σου.. ξέρεις ότι είμαι "μέσα" συνέχεια και δεν σας χάνω στιγμή... :cool: