Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!
Επιστροφή   Farmerama > Farmerama - Γωνία χρηστών > Γωνία συνομιλητών
Βοήθεια Λίστα χρηστών Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Επιλογή των forum ως διαβασμένα

Κλειστό θέμα

Επιλογές θεμάτων Εμφάνιση
Παλιά 01.09.2012, 14:32   #3891
Φριφρι1
Forum Demigod

Το avatar του χρήστη Φριφρι1

Εγγεγραμμένος από: 04.11.2010
Προεπιλογή

Τσα!
Να μαι κ εγωωωω!
Να ευχαριστησω ολα τα παιδια που ευχηθηκαν για τη γιορτη μου, εδω κ με προσωπικα μνμ! Να ειστε ολοι καλα!
Να ευχηθω με τη σειρα μου χρονια πολλα στη θειουλα κ μαμακουλα αυτης, χρονια πολλα κ καλα με υγεια. Το δωρο μου για σενα Αφροδιτη μου, ειναι σημαιακια για να ταιριαζεις με τη κορουλα σου....φτου....το τι εννοω θα το δεις πιο κατω!!!
Χρονια πολλα κ στην Αθηνουλα μας!
Γλυκεια μου; Τα ανθη για σενα! !
Μαργαριτολιχουδια κ Μαγισσογκρετελ....χρονια πολλα κ καλα κ σε εσας!
Ευχομαι οτι καλυτερο κ να παραμεινετε το ιδιο απαισιες κ ξινες για παντα!
Το δωρο μου για σας... μελιγκρες κ
σαλιγκαρακι ! Κ τα δυο ειδη θα σας μασουλησουν το ιδιο υπεροχα κ αποτελεσματικα! Αφου δε θελατε εμενα...υπαρχουν κ αλλα ζωακια...που ειναι φιλοι μου, ετοιμα να με βοηθησουν οταν τους το ζητησω! Α! κ μη τσακωθητε ποια θα παρει τι!
Αν υπαρξει τετοιο προβλημα ενημερωστε με να σας στειλω κ αλλα!
Κ τελος....στην πολυαγαπημενη μου καμηλα που εχει γενεθλεια, χρονια πολλα κ χιλιοχρονη!
Το δωρο μου για σενα ειναι κ
λαμπιονια φωτακια...οπως θελεις πες τα, γιατι νομιζω οτι δεν εισαι αρκετα στολισμενη για τη σημερινη μερα!

Η μηπως εισαι;;;

edit. Τουλιτσα μας;;; Χρονια πολλα κ σε σενα καλη μου!! Πω πωωωω! Πολλες που ειμαστεεεε!!!!

Last edited by Φριφρι1 : 01.09.2012 at 14:44.
Ο/Η Φριφρι1 είναι offline  
Παλιά 01.09.2012, 15:20   #3892
maraki85
All knowing Oracle

Το avatar του χρήστη maraki85

Εγγεγραμμένος από: 29.03.2010
Προεπιλογή

καλησπερααααα
κατ αρχην να πω χρονια πολλα στο υπεροχο πανεμορφο αγγελουδι μου που εχει σημερα τα γενεθλια του.

amorfious σ ευχαριστω για τις ευχες σου κι εγω με την σειρα μου να σε πω να χαιρεσαι την γιαγια Αντιγονη.

Μαρα μου,και beliza σας ευχαριστω..
αυτη την γιορτη Ελενη μου κι εγω δεν την ηξερα,με λεγαν οι φιλες των κοριτσιων μου αλλα δεν εδινα σημασια....

Βικυ, douko, jessika, kyp63, X-Eya, dia, margiecre, gretel, annita68, ranpas, σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας.

toylaaaaa- Αδαμαντια ευχαριστω για τις ευχες και σε σενα χρονια πολλα .

Φριφριιιιι γυρισες!!!!
να πω πρωτα χρονια πολλαααααα [ ξανα ]
και μετα να πεθανω στο γελιο με το ποστ σου για μενα και το παιδι μου
αλλαξα συκωτι....
σ ευχαριστω .

Ο/Η maraki85 είναι offline  
Παλιά 01.09.2012, 15:27   #3893
zoe-elisabeth1
Forum Inhabitant

Το avatar του χρήστη zoe-elisabeth1

Εγγεγραμμένος από: 27.04.2011
Προεπιλογή

γεια σας και καλό μήνα!
πόσες γιορτάζουν σήμερα!!χρόνια πολλά σε όλες!!
εύα χρόνια πολλά για τα γενέθλια σου!
ενημερώστε με για το πάρτυδεν τα χάνω εγώ αυτά!
καλο απογευμα
Ο/Η zoe-elisabeth1 είναι offline  
Παλιά 01.09.2012, 15:42   #3894
1DIMITRIS
Board Veteran

Το avatar του χρήστη 1DIMITRIS

Εγγεγραμμένος από: 27.12.2010
Προεπιλογή

Καλησπερα σε ολους

Καταρχην Χρόνια Πολλά στο αφροδιτομαρακι. Να είσαι γερή να μας κερνάς τα υπέροχα πρωινά σου.

Χρονιά πολλά επίσης και χιλιόχρονες στην Φριφριδουλα ( welcοme back ) στην Αθηνουλα ( ακομα περιμένω δικαιολογητικά ) και φυσικά χρονιά πολλά και στις όμορφες γειτόνισσες μας

Εβα χρονιά πολλά και σε εσένα χιλιόχρονη οτι επιθυμείς

Last edited by 1DIMITRIS : 01.09.2012 at 17:13.
Ο/Η 1DIMITRIS είναι offline  
Παλιά 01.09.2012, 16:01   #3895
angel0377
Regular

Το avatar του χρήστη angel0377

Εγγεγραμμένος από: 13.03.2011
Προεπιλογή

Καλησπέρα σε όλους!

Για την πεταλουδίτσα

Για το Αφροδιτομαράκι

Για την Αθηνά

Χρόνια πολλά! Να είστε πάντα καλά και ευτυχισμένες!

και για την Εύη
Χρόνια πολλά, πολύχρονη!

Να ευχηθώ και σε όλους όσους γιορτάζουν σήμερα ( πολλοί μαζευτήκατε τελικά)

Άντε και καλό μήνα να έχουμε!

Ο/Η angel0377 είναι offline  
Παλιά 01.09.2012, 16:49   #3896
evieva
Forum Freak

Το avatar του χρήστη evieva

Εγγεγραμμένος από: 27.05.2010
Προεπιλογή

για να μην ξεχάσω κανέναν

σας ευχαριστώ όλους και όταν λέμε όλους εννοούμε όλους εκτός από μια
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από Φριφρι1 Εμφάνιση δημοσιεύματος
στην πολυαγαπημενη μου καμηλα
μην μου κάνεις εμένα αγαπουλίτσες... ακούς ??

και μην μου γαργαλάς την μύτη με το παλιόφτερο σου
ξουτ ξουτ
Παλιά 01.09.2012, 16:52   #3897
lazos95
All knowing Oracle

Το avatar του χρήστη lazos95

Εγγεγραμμένος από: 18.09.2010
Προεπιλογή

Καλησπέρα!
Πολλές γιορτές=πολλές χαρές!
Χρόνια Πολλά στην σούπερ Εύη! Χιλιόχρονη και πάντα δυνατή! Όπως η σούπερ καμήλα!

Χρόνια πολλά στην πεταλούδα την Φριφρί, να χαίρεσαι το όνομά σου Αφροδίτη και να σε χαίρονται οι δικοί σου και όλοι όσοι σ'αγαπούν.
Χρόνια πολλά και στην Θεσσαλονικιά Αφροδίτη! Τις καλύτερές μου ευχές Αφροδιτομαράκι!
Αθηνά ότι επιθυμείς!
Τούλα χίλιες ευχές, ότι επιθυμείς!

Υ.Γ
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από ranpas Εμφάνιση δημοσιεύματος

να τα εκατοστησεις και πολυχρωμη ,το πολυχρονη δεν πιανει! ..
Πρώτη φορά το ακούω αυτό, ακου εκεί πολύχρωμη

Καλό μήνα να έχετε όλες και όλοι οι ιπτάμενοι!

Last edited by lazos95 : 01.09.2012 at 17:09.
Ο/Η lazos95 είναι offline  
Παλιά 01.09.2012, 17:06   #3898
athinamiloglou80
Forum Master

Εγγεγραμμένος από: 26.06.2010
Προεπιλογή

Καλησπέρα στην αγαπημένη ιπταμενοπαρέα...

Ειλικρινά δεν έχω λόγια να εκφραστώ...Μέχρι τα 22 χρόνια της ζωής μου δεν γνώριζα πως και εγώ έχω ονομαστική εορτή μέχρι που δύο αναφορές από τον θεολόγο μου στο λύκειο και αργότερα από έναν ιερέα μόνο σύμπτωση δεν τις θεώρησα και ψάχνοντας έμαθα την ιστορία των 40 παρθένων...
Παρόλα αυτά πρέπει να ομολογήσω πως πιθανόν είναι η πρώτη χρονιά από τότε που λαμβάνω τόσες υπέροχες και θερμές ευχές από τόσους πολλούς ανθρώπους...Νιώθω πολύ όμορφα που αποτελώ έστω και με μικρη συχνότητα μέλος αυτής της υπέροχης παρέας... (τελικά το διαδίκτυο δεν απομακρύνει μόνο...)
Σας ευχαριστώ όλους (maraki85,amorfious,mara_libra,beliza,ΒΙΚΥ11,do uko,jessica,X-ευα, dias,margiecre,gretel,annita,ranpas,toula,Φριφ ρι,Zoe-elisabeth,Δημήτρη,angel,lazos)και σε όσους μου έστειλαν π.μ. από τα βάθη της ψυχής μου και εύχομαι και σε εσάς πάντα υγεία και αγάπη.
Δεν θα μπορούσα φυσικά να έρθω με άδεια χέρια...

Τέλος να ευχηθώ και εγώ χρόνια πολλά γεμάτα ευτυχία και υγεία στην Αφροδίτη,την Φριφρι,τις Μαργαρίτες και την Τούλα -Αδαμαντία.
Δεν μπορώ φυσικά να μην ευχηθώ χρόνια πολλά για τα γενεθλιά της την Ευα.Πολύχρονη και ότι επιθυμείς!!!

Καλό μήνα να έχουμε όλοι...

Last edited by athinamiloglou80 : 01.09.2012 at 21:02.
Ο/Η athinamiloglou80 είναι offline  
Παλιά 01.09.2012, 19:05   #3899
menios8300
Forum Expert

Το avatar του χρήστη menios8300

Εγγεγραμμένος από: 04.04.2011
Προεπιλογή

Καλησπέρα πέρα ως πέρα.
Καλό μήνα και καλό χειμώνα να έχουμε.
Τι πράγμα ; Βιάζομαι ; Απλά μια ευχή κάνω και μακάρι να κρατήσει η καλοκαιρία όσο περισσότερο γίνεται και να μην έρθει ο χειμώνας , να μην αρχίσουν τα κρύα γιατί βλέπω να μας ξηλώνουν και το ύφασμα από τις τσέπες μας , μιας και είναι που είναι σχεδόν άδειες.
Χρόνια πολλά , χρόνια καλά σε όλες και όλους που γιορτάζουν σήμερα.
Αφροδιτομαράκι υγεία και δύναμη να έχεις (για να μπορείς και να αντέχεις και το διαβολάκι , την εικονική κορούλα σου που έχει γενέθλια σήμερα ) και να σου πάνε όλα καλά. Άντε με το καλό να γίνεις και γιαγιά και να βγάζεις βόλτα τα εγγονάκια σου. Σίγουρα θα είναι πολύ τυχερά να έχουν εσένα γιαγιά.
Τούλα εσύ που έχεις την εμπειρία , σίγουρα θα μάθεις τα κόλπα στο Αφροδιτομαράκι , ιδίως πώς να σπρώχνει το καροτσάκι και να αποφεύγει τις λακκούβες. Αδαμαντία χρόνια καλά γεμάτα χαρές.
Αθηνά θα τιμήσω δεόντως αυτά τα μικρά παγωτίνια , ήταν ότι πρέπει για αυτή την ώρα. Χρόνια σου πολλά.
Φριφρί συνέχισε να πετάς όπως ξέρεις , ανέμελα , ξένιαστα , χαρωπά.
Συνέχισε στον ίδιο ρυθμό και άσε την καμήλα να σε ζηλεύει που δεν μπορεί να πετάξει. Χρόνια σου πολλά.
Εύα καμία καλή τούρτα θα φέρεις ; Εμ πάντα μέσα στην αναποδιά από μικρό παιδί , τι να περιμένεις ; Και μη σκεφτείς να φέρεις καμιά τούρτα από αυτές που αρέσουν μόνο σε σένα , με σοκολάτα από έξω και ζαμπόν και τυρί για γέμιση από μέσα.
Χρόνια σου πολλά , χρόνια καλά.
Θα κλείσω με μια υπενθύμιση (αν και είναι ακόμα νωρίς) για το χειμώνα που ανέφερα στην αρχή της ανάρτησης.
Δρώμενο θερισμού , περίπου στα μέσα Οκτώβρη πέρσι.
Ζητούσε ένα κάρο πράγματα , και είχαμε και το μπέρδεμα με τα βελανίδια στα μισά του δρώμενου. Θυμάστε τι δώρα είχε ; Συνταγές για το φούρνο και το μαρμελάδικο. Ποιες συνταγές ; Μαρμελάδα κολοκύθι , ψωμί καρότου , κολοκυθομηλόπιτα , τσατνί καρότου μήλου.
Το αναφέρω απλά για να ξεκινήσετε σιγά σιγά να γεμίζετε τις αποθήκες με τα κατάλληλα υλικά (σφενδάμια , αμύγδαλα κτλ) αλλά και να πω και κάτι για τα καινούργια επαγγέλματα που δεν έχουν την πληθώρα συνταγών αυτή τη στιγμή. Αν αργότερα δοθούν κάποιες νέες συνταγές σαν δώρο για τα νέα αυτά επαγγέλματα και έχουν την άξια που έχουν οι συνταγές που ανέφερα πριν , μετά θα τρέχουμε όλοι να ανοίξουμε τα επαγγέλματα αυτά.
(και ιδίως του αλχημιστή , μιας και θα πρέπει από μόνοι μας να φτιάχνουμε τους νάνους και τις ¨φιλοσοφικές τους λίθους¨ , αφού δε θα υπάρχουν στη λαϊκή να τα αγοράσουμε όπως αγοράζουμε κάποια άλλα βιοτεχνικά προϊόντα , και ας δίνουμε μεγάλα ποσά σε χτ).
Για αυτό καλό είναι να τα ανοίξουμε (όσοι βέβαια μπορούμε) από τώρα και σιγά σιγά να ανέβουμε επίπεδο (σύστημα ανεβάσματος επιπέδου τσούκου τσούκου γνωστό ως Σ.Α.Ε.ΤΣ.) . Ποτέ δε ξέρεις τι ξημερώνει αύριο στο μυαλό ενός προγραμματιστή της μαμάς ΒΡ.
Ο/Η menios8300 είναι offline  
Παλιά 01.09.2012, 19:06   #3900
tilmad13
Forum Master

Το avatar του χρήστη tilmad13

Εγγεγραμμένος από: 15.11.2010
Προεπιλογή

Καλησπέρα Ιπτάμενα μυαλά

Πολλά γλυκά βλέπω , τι έγινε ??? Έχασα κάτι ????

Πολύχρονες , πολύχρωμες κ πάντα χαρούμενες και γεμάτες ζωή
Να σας χαίρονται όσοι σας αγαπούν κ να σκάσουν όσοι σας ζηλεύουν

υ.γ. Μην σκοτωθείτε ( ξέρετε για πιες μιλάω ) τα τριαντάφυλλα φτάνουν για όλες σας ( πεταλούδες - καμήλες και δν ξέρω και εγώ τι άλλα ζωύφια )

Ο/Η tilmad13 είναι offline  
Κλειστό θέμα

Επιλογές θεμάτων
Εμφάνιση
Γραμμική εμφάνιση Γραμμική εμφάνιση

Κανόνες του forum
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε δημοσιεύματα.
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία.
Σας Δεν επιτρέπεται, να επεξεργαστείτε τα δημοσιεύματά σας.

O BB Κωδικός είναιΕνεργό.
Τα Smileys είναι Ενεργό.
[IMG] Ο κωδικός είναι Ενεργό.
Ο κώδικας HTML είναι Ανενεργό
Προς

Όλες οι ώρες είναι GMT +1. Η ώρα τώρα είναι 12:26.