PDA

View Full Version : κι αλλα ζωα

gil-galad
09.04.2011, 09:44
πιστευω πως αντι η εταιρια να βγαζει ζωα που ανιγονται στο πρωτο επιπεδο με ζωολαρια επρεπε να βγαζει ζωα με ζωοταλιρα στα μεγαλυτερα επιπεδα γιατι αυτα τελιωνουν σο 31(χαμαιλεοντας) και αν καποιος περασει αυτο το επιπεδο το παιχνιδι θα χασει το νοημα του εδω επισις εδω θα μπορειται να λετε τι ζωα θα μπορουσαν να βγουν:rolleyes:

νομιζω πως ενα ζωο που λειπει ειναι το ιγκουανα

...bobo...
11.04.2011, 16:15
ναι δικιο εχεις! ενα ζωακι που θα επρεπε να εχουμε ειναι ο δαιμονας της ταζμανιας! :d:d:d ..αλλα οχι αλλα ζωα με ζωολαρια....

mikrosgiwrgakis1
11.04.2011, 17:26
+1 απο εμενα οχι αλλα ζωα με ζωολαρια !!! θελουμε ζωα για να προχωρισει πολυ το παιχνιδι!!
μερικα ζωα που θα ηθελα:
καμηλα
φιδια(ανακοντα/κομπρα)
ασπρος γοριλας(!)
λυγκας
πελεκανος
γυπες
μαινα
πονι
λεοπαρδαλης!
τσιταχ!
αγριοχοιροι
μαυρους κυκνους! και ασπρους
φασιανοι
μπουφους(κουκουβαγιες)
μανδριλος(ειδος πιθηκου)

μονο και μονο εγω σκεφτικα αυτα τα ζωα!!! σκεφτειτε ποσα πολλα μπορουν να γινουν!!!!

basilis250899
11.04.2011, 18:37
+1 απο εμενα οχι αλλα ζωα με ζωολαρια !!! θελουμε ζωα για να προχωρισει πολυ το παιχνιδι!!
μερικα ζωα που θα ηθελα:
καμηλα
φιδια(ανακοντα/κομπρα)
ασπρος γοριλας(!)
λυγκας
πελεκανος
γυπες
μαινα
πονι
λεοπαρδαλης!
τσιταχ!
αγριοχοιροι
φασιανοι
μπουφους(κουκουβαγιες)
μανδριλος(ειδος πιθηκου)

μονο και μονο εγω σκεφτικα αυτα τα ζωα!!! σκεφτειτε ποσα πολλα μπορουν να γινουν!!!!
θα ηθελα να προσθεσω:
μαιμου

πιθονας
χταποδι
φαλαινα ορκα
φαλαινα
λευκος καρχαριας
καρχαριας
δελφινι
θαλασσιος ελεφαντας
θαλασσιο λιοναρι
φωκια
τζαγκουαρ
ιπποκαμπος
καλαμαρι
κυκνος
επιπεδο zoomumba 4
farmerama 55

gil-galad
11.04.2011, 19:49
θα ηθελα να προσθεσω:
μαιμου

πιθονας
χταποδι
φαλαινα ορκα
φαλαινα
λευκος καρχαριας
καρχαριας
δελφινι
θαλασσιος ελεφαντας
θαλασσιο λιοναρι
φωκια
τζαγκουαρ
ιπποκαμπος
καλαμαρι
κυκνος
επιπεδο zoomumba 4
farmerama 55

νομιzω πως ολα αυτα τα θαλασινα που ειπες πρεπει να περιεχοντε στο ocean world

penguin_5
11.04.2011, 20:34
ειναι πολυ καλη ιδεα αυτη με τα θαλασσινα ζωα !!! και μου αρεσουν και τα αλλα ζωα......ειναι πολυ καλη ιδεα....
παπιες και χηνες (που μπορει να μην ταιριαζουν σε ζωολογικους κηπους, αλλα ειναι πολυ συνηθισμενα...)
ορνιθορυγχο
σκαζτοχοιρους
νηφιτσες
βιδρα
και θα σκεφτω και αλλα....:)

αγγελικη661
12.04.2011, 07:25

χαιρομαι που καποιοι ειμαστε φανατικοι του παιχνιδιου!!!τελικα θα ηθελα να βρισκανε ενα τροπο να με ιντρικαρουν και να ηθελα να συνεχισω, και ας πληρωνα.
σημειωνω ειμαι 23 επιπεδο......δεν εχω πληρωσει καθολου.....μου ζηταει κατι εκατομυρια ποντους.....χωρο δεν εχω περα απο 54 κλουβια....τι να τα κανω τα νεα ζωα;;;;;;;;;
αν δεν δωσουν χωρο, αν δεν ανοιξουν το θαλασσιο παρκο, αν αν αν αν απλα θα υπαρχει το παιχνιδι!!!!!!!!!!
κανενα ενδιαφερον!!!!!!κριμα!!!!!!!!

basilis250899
12.04.2011, 10:02
ναι αλλα δεν εχει ανοιξει ακομη και μεχρι να ανοιξει.....θα εχουν εξαφανιστει οι δεινοσαυροι:p:eek:

mikrosgiwrgakis1
12.04.2011, 10:17
χαιρομαι που καποιοι ειμαστε φανατικοι του παιχνιδιου!!!τελικα θα ηθελα να βρισκανε ενα τροπο να με ιντρικαρουν και να ηθελα να συνεχισω, και ας πληρωνα.
σημειωνω ειμαι 23 επιπεδο......δεν εχω πληρωσει καθολου.....μου ζηταει κατι εκατομυρια ποντους.....χωρο δεν εχω περα απο 54 κλουβια....τι να τα κανω τα νεα ζωα;;;;;;;;;
αν δεν δωσουν χωρο, αν δεν ανοιξουν το θαλασσιο παρκο, αν αν αν αν απλα θα υπαρχει το παιχνιδι!!!!!!!!!!
κανενα ενδιαφερον!!!!!!κριμα!!!!!!!!
ema logiko einai ama exeis sto khpo sou apo 4 klou*** me ta idia zwa mesa pws na xwresoun ta kainourgia zwa? mou les? xD!!!

αγγελικη661
13.04.2011, 12:53
ema logiko einai ama exeis sto khpo sou apo 4 klou*** me ta idia zwa mesa pws na xwresoun ta kainourgia zwa? mou les? xD!!!

δεν μου αρεσει και εμενα, αλλά πες μου εσυ πως αλλιως μαζευεις τους τοσους πολλους ποντους που θελει και πως μπορεις να κανεις τις εργασιες αν δεν εχεις κλουβια με ιδια ζωα.να σε ρωτησω και κατι ακομα;;;;;;;υπηρχε περιπτωση να μαζεψεις τις μεριδες κρεατος που ζηταει στα επαθλα αν ειχες 3-4 κλουβια μονο που τρωνε κρεας;;;;;;;;εκτος αν δεν θελεις να βαζεις στοχους και απλα απωλαυμανεις το κηπο.δεκτο!!!!!!!!ο καθενας κανει και λεει οτι θελει!!!!!!!!

gil-galad
13.04.2011, 19:37
καλο θα ηταν να ξαναβγαζαν τον μπιλλ και την αλλικη τον λαγο για να τα βαλουμε στον κρυφο κηπο

αγγελικη661
13.04.2011, 21:23
καλο θα ηταν να ξαναβγαζαν τον μπιλλ και την αλλικη τον λαγο για να τα βαλουμε στον κρυφο κηπο

ωραια ιδεα!!!!!!!

mikrosgiwrgakis1
14.04.2011, 01:57
δεν μου αρεσει και εμενα, αλλά πες μου εσυ πως αλλιως μαζευεις τους τοσους πολλους ποντους που θελει και πως μπορεις να κανεις τις εργασιες αν δεν εχεις κλουβια με ιδια ζωα.να σε ρωτησω και κατι ακομα;;;;;;;υπηρχε περιπτωση να μαζεψεις τις μεριδες κρεατος που ζηταει στα επαθλα αν ειχες 3-4 κλουβια μονο που τρωνε κρεας;;;;;;;;εκτος αν δεν θελεις να βαζεις στοχους και απλα απωλαυμανεις το κηπο.δεκτο!!!!!!!!ο καθενας κανει και λεει οτι θελει!!!!!!!!
mazi sou eimai:D:D:D aplos esy eipes oti den exeis xoro ston khpo sou...kai sou eipa oti pou na breis xwro ama exeis ta idia zwa...e wraia otan tha anebeis epipedo omws tha bgaleis merika klou*** pou exeis idia zwa kai tha baleis ta kainourgia..!!:D:Dauto ithela na sou pw...exeis xwro kai gia ta kainourgia zwa!!!

αγγελικη661
14.04.2011, 08:50
mazi sou eimai:D:D:D aplos esy eipes oti den exeis xoro ston khpo sou...kai sou eipa oti pou na breis xwro ama exeis ta idia zwa...e wraia otan tha anebeis epipedo omws tha bgaleis merika klou*** pou exeis idia zwa kai tha baleis ta kainourgia..!!:D:Dauto ithela na sou pw...exeis xwro kai gia ta kainourgia zwa!!!

οταν ελεγα δεν χρειαζονται νεα ζωα ,ηθελα να δωσω εμφαση στην ελλειψη χωρου.τωρα με τον εξτρα κηπο κατι εγινε.εξαλλου σε καθε επιπεδο μπαινει νεο ζωο, σπανια μεν, αλλα και στο τροχο και το σαφαρι περνουμε καποιο ζωο.ετσι μαζεψα και ιδια ζευγαρια.τι εννοω;;;;;κερδισα π.χ. εναν ελεφαντα στο σαφαρι τον ζευγαρωσα αγοραζοντας το ταιρι.καταλαβες τι εννοούσα;;;;;
συμφωνω σχεδον παντα μαζι σου γι αυτο βλεπω και τα σχολια σου!!!!!!!!

basilis250899
16.04.2011, 20:36
αλλο ζωο θα μπορουσε να ειναι κογιοτ.:d

μερικα ζωα που θα ηθελα:
καμηλα
φιδια(ανακοντα/κομπρα)
ασπρος γοριλας(!)
λυγκας
πελεκανος
γυπες
μαινα
πονι
λεοπαρδαλης!
τσιταχ!
αγριοχοιροι
φασιανοι
μπουφους(κουκουβαγιες)
μανδριλος(ειδος πιθηκου)

συγγνομη αλλα τι ειναι η μαινα:confused:

-redsnake-
08.05.2011, 18:44
ένα πουλί που επαναλαμβάνει ότι λένε οι άνθρωποι. σαν τους παπαγάλους. είναι μαύρο καο με μεγάλο ράμφος

-redsnake-
14.05.2011, 07:13
σκέφτηκα και ΄'αλλα ζώα:
οκαπί , έχιδνα, κόμπρα, βασιλική κόμπρα, μέλισσες, τάπιρος, μυρμηγκοφάγος, βούβαλος, γκνου, κουκουβάγιες και αλεπούδες του χιονιού, δράκος του κομόντο, μπαμπουίνος

tinos20
30.05.2011, 18:49
σκέφτηκα και ΄'αλλα ζώα:
οκαπί , έχιδνα, κόμπρα, βασιλική κόμπρα, μέλισσες, τάπιρος, μυρμηγκοφάγος, βούβαλος, γκνου, κουκουβάγιες και αλεπούδες του χιονιού, δράκος του κομόντο, μπαμπουίνοςκαι εγω κουκουβαγια,τουκαν,βοας,πα ια,χινα,πλατυποας,τσιταχ και ταραντουλα

de68
18.07.2011, 13:01
τα ξερουν ολοι αυτα τα ζωα;;;

#JIM#
18.07.2011, 13:47
τα ξερουν ολοι αυτα τα ζωα;;;

καλησπέρα ,
σε παρακαλώ να μην χρησιμοποιείς κεφαλαία γράμματα . απαγορεύονται απο τους κανόνες του φόρουμ (http://el.board.bigpoint.com/zoomumba/announcement.php?f=502) .

de68
18.07.2011, 13:48
ααρντβαρκ (ενα ζωο που εχει ουρα καγκουρο, σωμα γουρουνιου και αυτια λαγου.

#JIM#
18.07.2011, 13:50
de68 διάβασες εδώ ;
http://el.board.bigpoint.com/zoomumba/showpost.php?p=1091016&postcount=20

de68
18.07.2011, 15:11
σκέφτηκα και ΄'αλλα ζώα:
οκαπί , έχιδνα, κόμπρα, βασιλική κόμπρα, μέλισσες, τάπιρος, μυρμηγκοφάγος, βούβαλος, γκνου, κουκουβάγιες και αλεπούδες του χιονιού, δράκος του κομόντο, μπαμπουίνοςτι εχιδνα ενοεις φιδι ή αυτο το ζωο που μιαζει με σκαζτοχοιρο

de68
21.07.2011, 16:22
μάυρη αρκούδα

-----------------------

φασκωλόμυς

de68
26.07.2011, 12:41
και μυρμηγκοφαγο

FOTIS1
22.08.2011, 10:30
Kaλαμαρι βρυκολακας!!!!!!!!!!!!

#JIM#