Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!
Επιστροφή   Zoomumba > ZooMumba - Το παιχνίδι > Ιδέες και updates
Βοήθεια Λίστα χρηστών Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Επιλογή των forum ως διαβασμένα

Κλειστό θέμα

Επιλογές θεμάτων Εμφάνιση
Παλιά 17.03.2011, 10:04   #1
kostas6921
Padavan

Το avatar του χρήστη kostas6921

Εγγεγραμμένος από: 27.01.2011
Reden τροχος της τυχης....

τι θα λεγατε αν στον τροχο της τυχης στα 3 παιχνιδια το ενα ηταν δωρο?σαν τις πιτσες....:d
Ο/Η kostas6921 είναι offline  
Παλιά 18.03.2011, 10:45   #2
olina*
Someday Author

Εγγεγραμμένος από: 22.01.2011
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από kostas6921 Εμφάνιση δημοσιεύματος
τι θα λεγατε αν στον τροχο της τυχης στα 3 παιχνιδια το ενα ηταν δωρο?σαν τις πιτσες....:d
Αν κατάλαβα καλά εννοείς εκτός από την μία φορά που μας δίνει το παιχνίδι κάθε μέρα αν κάποιος έπαιζε με ζωολάρια να του έκαναν δώρο την τρίτη. Μα καλά πιστεύεις ότι κάθονται πολλοί να ξοδεύουν τα ζωολαριάκια τους για τον τροχό; Αφού όλοι το έχουμε πάρει χαμπάρι ότι πιο εύκολα κερδίζεις το λαχείο παρά εδώ. Υπάρχουν παίκτες που δεν ξοδεύουν ούτε για να πάρουν κάποιο ζώο και τα μαζεύουν λίγο-λίγο από το ανέβασμα επιπέδων. Αν πρόκειται να γίνει κάποια αλλαγή στον τροχό θα προτιμούσα να γινόταν πραγματικά "της τύχης" και να κερδίζαμε και τίποτα ενδιαφέρον γιατί με φλαμίνγκο και φρούτα πιο πολύ της "ατυχίας" μοιάζει και μας κάνει να νιώθουμε όλοι γκαντέμηδες
Ο/Η olina* είναι offline  
Παλιά 19.03.2011, 12:17   #3
αγγελικη661
Active Author

Εγγεγραμμένος από: 24.01.2011
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από olina* Εμφάνιση δημοσιεύματος
Αν κατάλαβα καλά εννοείς εκτός από την μία φορά που μας δίνει το παιχνίδι κάθε μέρα αν κάποιος έπαιζε με ζωολάρια να του έκαναν δώρο την τρίτη. Μα καλά πιστεύεις ότι κάθονται πολλοί να ξοδεύουν τα ζωολαριάκια τους για τον τροχό; Αφού όλοι το έχουμε πάρει χαμπάρι ότι πιο εύκολα κερδίζεις το λαχείο παρά εδώ. Υπάρχουν παίκτες που δεν ξοδεύουν ούτε για να πάρουν κάποιο ζώο και τα μαζεύουν λίγο-λίγο από το ανέβασμα επιπέδων. Αν πρόκειται να γίνει κάποια αλλαγή στον τροχό θα προτιμούσα να γινόταν πραγματικά "της τύχης" και να κερδίζαμε και τίποτα ενδιαφέρον γιατί με φλαμίνγκο και φρούτα πιο πολύ της "ατυχίας" μοιάζει και μας κάνει να νιώθουμε όλοι γκαντέμηδες
οντως τον εχουν τελειως αδιαφορο.τουλαχιστον να κερδιζαμε δωρα αναλογα στο επιπεδο μας π.χ. εγω που ειμαι στο 20 επιπεδο ( τρελαθηκα) με το φλεμιγκο που κερδισα!!!!!!χαχαχα
Ο/Η αγγελικη661 είναι offline  
Παλιά 19.03.2011, 20:56   #4
maria2003401
Someday Author

Εγγεγραμμένος από: 11.12.2010
Προεπιλογή

αφου κερδιζετε και ζωα παλι καλα εγω ολο ζωοταλιρα και φρουτα ,χορτα ψαρια,και παει λεγωντας.coolαρετε ποιος ξερει τυχη ειναι αυτη μπορει να γυρισει.
Ο/Η maria2003401 είναι offline  
Παλιά 20.03.2011, 17:09   #5
Ria661
Forum-Apprentice

Εγγεγραμμένος από: 03.12.2010
Προεπιλογή

εγώ τι να πω που κέρδισα παπαγάλο. να κερδίζαμε κάτι που δεν μπορούμε να τα αγοράσουμε με ζωοτάληρα να πώ ναι μάλιστα να παίξω
Ο/Η Ria661 είναι offline  
Παλιά 20.03.2011, 17:36   #6
-leon7-85
Forum-Greenhorn

Το avatar του χρήστη -leon7-85

Εγγεγραμμένος από: 17.02.2011
Προεπιλογή

ασε που πιανει και χωρο στον οποιο θα βαζαμε αλλο ενα κλουβι. θα πρεπει να επιλεγουμε αν τον θελουμε ή οχι. ας τον ειχαμε για παραδειγμα στα υπάρχοντα
Ο/Η -leon7-85 είναι offline  
Παλιά 20.03.2011, 17:45   #7
...bobo...
Forum-Greenhorn

Το avatar του χρήστη ...bobo...

Εγγεγραμμένος από: 17.12.2010
Προεπιλογή

εγω βρε παιδια τι να πω που εγινε καποιο λαθος οταν εφτιαχνα τον κηπο μου και μου εξαφανιστηκε ο τροχος και δεν υπηρχε ουτε στην αποθηκη ουτε πουθενα! και τον αγορασα ξανα γιατι μου τον εβγαλε στο καταστημα και μετα απο λιγο ενμφανιστηκε και ο αλλος! και τωρα εχω 2 τροχους και καταλαβαινετε ποσο χωρο μου πιανουν!!
Ο/Η ...bobo... είναι offline  
Παλιά 22.03.2011, 13:00   #8
papangalos
Regular

Το avatar του χρήστη papangalos

Εγγεγραμμένος από: 29.12.2010
Daumen runter eleos

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα από olina* Εμφάνιση δημοσιεύματος
ναι πραγματικά έχεις δίκιο εγώ όλο φρούτα κερδίζω... να φανταστείτε ότι για ένα μήνα δεν χρειαζόταν να αγοράζω φρούτα. εντάξει δεν λέω κέρδιζα και στο σαφάρι αλλά έχει γίνει εκνευριστικό όλο φρούτα, φρούτα, φρούτα και αααα... τι έκπληξη πάλι φρούτα... τι θα γίνει πια με αυτό το θέμα???

Συντηρήτρια στους ευτυχισμένους διευθυντάδες

Ιπεύθυνη στους φίλους καρδιάς
Ιπεύθυνη στους διευθυντάδες με έντονη προσωπικότητα
Αντιπρόεδρος στην γωνιά των παιδιών
Καναλάρχισσα στο TV zoo
Παρουσιάστρια στο Όλα κι όλα πάνω από όλα
smile

Μην ανησυχείς για το τι σκέφτονται οι άλλοι για εσένα. Είναι απασχολημένοι το να ανησυχούν τι σκέφτεσαι με εσύ για αυτούς.
Ο/Η papangalos είναι offline  
Παλιά 22.03.2011, 16:04   #9
ntemi1989
Forum-Greenhorn

Εγγεγραμμένος από: 05.12.2010
Daumen runter

Όποιος έχει κερδίσει κάτι άλλο πέρα από φρούτα και φλαμίνγκο ας εμφανιστεί.Να πιστέψουμε τουλάχιστον ότι είναι τροχός της τύχης και όχι της ατυχίας όπως έγραψε κάποιος φίλος παραπάνω.Τουλάχιστον ας έχει πράγματα που δεν είναι εφικτό να αγοράσουμε... Ας κάνει μια υποχώρηση πια και η εταιρία...
Και στο σαφάρι επίσης.1 μήνα παίζω στο μικρό να κερδίσω το ταίρι της μαύρης ζέβρας.Κατά τ'άλλα ζέβρα-εμπόδια-ζέβρα-εμπόδια αααααααααααα! και λίγα φρούτα
Παλιά 22.03.2011, 18:58   #10
MAROUSKAKI_1
Forum-Noob

Εγγεγραμμένος από: 20.12.2010
Προεπιλογή

Καλησπέρα και από μένα παιδιά...Αυτό που γίνεται με τον τροχό κ το σαφάρι ειναι σκέτη κοροιδία...Ποτέ δεν έχω κερδίσει κάτι αξιόλογο...Όλο τα ίδια κ τα ίδια...Ο σκοπός θα ήταν να μας δινόταν η ευκαιρία να κερδίζαμε κάτι που δεν έχουμε ή κατι που θα ξεκλειδώσουμε αλλάζοντας επίπεδο...Όχι να κερδίζουμε τα ήδη υπάρχοντα και αυτά που μπορούμε να αγοράσουμε...
Ο/Η MAROUSKAKI_1 είναι offline  
Κλειστό θέμα

Επιλογές θεμάτων
Εμφάνιση
Γραμμική εμφάνιση Γραμμική εμφάνιση

Κανόνες του forum
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε δημοσιεύματα.
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία.
Σας Δεν επιτρέπεται, να επεξεργαστείτε τα δημοσιεύματά σας.

O BB Κωδικός είναιΕνεργό.
Τα Smileys είναι Ενεργό.
[IMG] Ο κωδικός είναι Ενεργό.
Ο κώδικας HTML είναι Ανενεργό
Προς

Όλες οι ώρες είναι GMT +1. Η ώρα τώρα είναι 17:43.